Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

voglya

Пользователи
 • Публікації

  4 580
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача voglya

 1. Ну так викладайте! Це ж будівельний форум, а не літературний. Будівельникам плани скажуть більше, ніж кілометрові опуси.
 2. Аналогічно! Тільки-но я почала замислюватись щодо теплиці, так дівчата такого понарасказували, що бажання геть зникло! Нащо ж тоді теплиці, як з ними такі проблеми? Хоч якісь переваги є?
 3. До речі, не було б зайвим подивитись плани поверхів та ділянки! Чи я щось пропустила?
 4. Так, чула. Я ж вас не осуджую! навіть не критикую! Читаю. (о, вже виправдовуюсь...) Вам пишуть люди, які в своєму житті побудували не один будинок і зробили не один ремонт. Мають досвід. У Вас буде СВІЙ досвід. Читаю, щоб прослідкувати як він народжується. Все. Хтось намагається прораховувати свої дії, шукає доцільність, обгрунтованість, сенс. Хтось живе емоціями. Цікаво спостерігати за такими, як не я. Це якщо Ви щиро пишите. А то багато таких - чипляють на емоції, а потім намагаються щось продати )))
 5. Тобто це норм, коли на одному аеродромі 5 пускових?
 6. А то шось ми восени три дерева посадили, але жодне ще не подало ознак життя...
 7. А в цих пітомніках-розплідниках, що ви обговорюєте, є плодові, чи тільки декоративні рослини?
 8. voglya

  Пуголовки....

  Колись бачила цілий виводок земляних жабенят! Жили під дерев'яними сходами старого будинку, який потім знесли. Гарнесенькі!! Чомусь у нас слимаків в огороді пооооовно, навіть оті жирні/товсті є, а земляні жаби не розмножуються... Одного разу розпушувала землю під кущем - то побачила дорослу вже, вибачилась за турбування ))) прикрила земелькою. Здаєцця, земляні жаби - чи не єдині природні вороги слимаків.
 9. Вважаєте, нам залишать газову інфраструктуру? схєралі? з яких міркувань?
 10. voglya

  Пуголовки....

  А чому "земляні жаби - жах"? мені - наймиліші створіння, ще й в горОді корисні!
 11. Ви в слові "обіцяв" букву "с" пропустили?
 12. Внаслідок масованої ворожої атаки 22 березня зазнали руйнування всі енергоблоки на Бурштинській теплоелектростанції (Івано-Франківська область) та Ладижинській теплоелектростанції (Вінницька область).
 13. А не хочете в розпліднику поцікавитись шо може бути з вашими рослинами?
 14. Може тоді є сенс споруду заглибити? трішечки - по саму кришу! І безпечніше, і простіше будувати, і тепліше, і після смерті тіло можна навіть не виносити! не жартую. А зверху - горОд, огірочки, чорнобривці, вишеньку... Га? як Вам? Але ж тре знати локацію щоб будувати такі грандіозні плани!
 15. то візьміть більше досок і зробіть як вам треба!
 16. Возьмите доску 20 мм, положите ее на первую ступень любой лестницы и походите! Не забудьте нам рассказать. Но. Если вы так сделаете, то вы со временем, наверное, привыкнете, а те, кто будет к вам приходить - нет.
 17. voglya

  самшит

  Я саме про це! Ріжте! Обрізайте кінчики гілочок - це буде стимул для росту.
 18. voglya

  самшит

  Може ви такий як я? Я раніше думала: хай гарно приростуть, вкорінюються, а потім буду стригти... Ні так воно не працює! Шоб гарно росло - треба стригти, пристрігати. Стрижка - не шкода кущу, це стимул. Звісно ж, за умови поливу, догляду, загального "здоровля" рослини )))
 19. Шотам-шотам? кактам-кактам? “если бы у бабушки были яйца, она была бы дедушкой” ? А если у дедушкаф нет ииц, то ...
×
×
 • Створити...