Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ficus41

Пользователи
  • Публікації

    454
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача ficus41

  1. Бо святих в будівництві немає, як і в геодезії та землевпорядкуванні. Тому і намагаюся все розжовувати зрозумілою мовою!
  2. Тому і рекомендується спершу винос на місцевості, потім нотаріус і купівля продаж Я цитував статтю 28 Закону України про землеустрій про те, що розробник документації, по якій виготовлявся умовно державний акт(пишу умовно тому, що з 2013 року держ акти не видають) несе відповідальність за виконану роботу.
  3. Добрий день. Змініть конфігурацію обох ділянок так, щоб тераса залишилася на одній ділянці.
  4. Наведіть конкретний приклад з існуючими кадастровими номерами, щоб я міг їх перевірити. Яка розбіжність у кожного наступного вимірювача? Знову ж таки, конкретний приклад для аналізу, оскільки, якщо ділянка мірялася супутниковим обладнанням(при умові його правильного налаштування), то ніяких проблем не буде з новим власником поряд. Головне запитання тут в тому, чи мірялася ділянка за допомогою супутникового обладнання та чи замовляв громадянин перед встановленням паркану межування власної ділянки чи вирішив зекономити та рулеткою з сусідом "порішав".
  5. Як я вже писав вище, геодезист працює з координатами, які є в Національній кадастровій системі (далі НКС), тому слова про кращий і правий не зовсім підходять до опису ситуації. В даному випадку потрібно замовнику послуги з виносу меж(наприклад як у випадку з вашим сусідом) коректно пояснити, що у нього можливо є проблеми з координатами його ж ділянки, щоб замовник(наприклад ваш сусід) не мав претензій до вас(вашої ділянки), а зосередився на вирішенні проблеми зі своєю ділянкою. Так згоден, але в цьому суть роботи геодезиста: донести про можливу проблему, пояснити за бажанням замовника шляхи її вирішення. Хоча можна приїхати, винести, що є, отримати оплату, залишивши при цьому сусідів у ще більшому стані афекта, через те, що винесені межі не співпадають з існуючими парканами. Тому кожна ситуація в цьому плані унікальна і має якогось шаблону її вирішення.
  6. Суперечки через межі вирішуються всіма дієвими способами, але найкращим є доросле спілкування двох зацікавлених сторін, оскільки чим більше погроз, образ і тому подібне, тим гірше потім мирити цих людей.
  7. Нотаріуси мають доступ до відомостей Державного земельного кадастру в режимі читання, якщо його підключили. Цей доступ мають також сертифіковані інженери землевпорядники.
  8. Державний нотаріус чи приватний не має доступу до Національної кадастрової системи з функцією внесення змін чи інших дій. Він користується реєстром речових прав для своєї діяльності.
  9. Розробником документації може бути фізична чи юридична особа. Яка має в складі сертифікованого інженера землевпорядника, і якщо він десь наступив, то замовник може написати обґрунтовану скаргу на його дії до Держгеокадастру на кваліфікаційну комісію.
  10. Цілком можливо, оскільки сучасне супутникове обладнання має таку функцію, коли віха не обов’язково має бути перпендикулярна до поверхні землі, здається то називається компенсатор кута нахилу.
  11. Пункт перший: що мається під словами «втручання у базу»? пукт другий: координати в прилад вантажаться ті, по яких ділянка проходила державну реєстрацію, тобто відповідь НІ. До Національної кадастрової системи доступ мають лише державні кадастрові реєстратори (не плутати з реєстраторами речового права), які на основі розробленої документації із землеустрою можуть вносити виправлені відомості до координат.
  12. Або ж виконавець працює з рукожопими координатами. Тому що по яких координатах внесена ділянка, по них же і виноситься. Тому якщо при первинних обмірах допущена помилка, то вона далі стає явною. Ну в пішло поїхало….
  13. Сучасне супутникове обладнання працює с режимі реального часу, отримуючи поправки від надавачів даних послуг. Надавачі цих послуг мають певну кількість базових станцій по містах, залежно від регіону і ці базові станції привʼязані до Державної геодезичної мережі України. Коли «дядько з палкою» приїздить на земельну ділянку для проведення кадастрової зйомки(не плутати з топозйомкою, бо інший геть вид робіт з іншими вимогами), то його прилад підключається до вищезгаданих базових станцій для отримання поправок та відповідно можливості якісно виконати свою роботу.
  14. Для вас як замовника послуги, головним результатом є відповідність координат поворотних точок межі в Національній кадастровій системі та на місцевості. Тобто щоб не виникло ситуації, коли ділянка має встановлений паркан, а по координатах знаходиться в іншому місці чи знесена, чи розкручена. Плюс розробник документації із землеустрою має дотримуватися статті 28 Закону України «Про Землеустрій»
  15. Так, не ваша проблема, особливо якщо ваші ділянки відмежовані парканами.
  16. Головне, щоб ваш сусід знав про дану ситуацію, оскільки рано чи пізно йому доведеться виправити це все.
  17. Ваша ділянка обмірялася за допомогою супутникового обладнання?
  18. Якщо маєте бажання, напишіть ваш кадастровий номер, а я завтра на роботі проаналізую ваш масив земельних ділянок.
  19. Вам не віддавати потрібно, а посадити свою ділянку на її місце, щоб координати в Національній кадастровій системі відповідали ситуації на місцевості.
  20. Судячи з усього знесений цілий квартал. Тому може зацепить і суміжні ділянки
  21. Яка була похибка? Тому що з власного досвіду, якщо обладнання налаштовано вірно, то похибка між різними марками GPS RTK обладнання може бути в межах пʼяти сантиметрів.
  22. В епоху тахеометричної зйомки можливо й нічого, але в епоху GPS RTK зйомки або підтвердить твердження про те , координати поворотних точок межі земельної ділянки не правильні або підтвердить їх правильність. Головне в цій ситуації те, щоб координати, по яких завантажена ділянка в Національну кадастрову систему співпали з межею на місцевості. Тоді не буде прохань від сусідів щодо впорядкування цих координат.
  23. Правдиві координати-це питання дуже цікаве, оскільки з вашої ситуації я зрозумів, що є підозра на те, що ваша ділянка «знесена». Викачати з ці координати не проблема, але у вас мабуть немає відповідного обладнання для їх перевірки на місцевості. Тому лише перемір вашої ділянки дасть вам відповідь на ваші запитання. Шукайте когось з меншою ціною даної послуги.
  24. В умовах воєнного стану виділення земельних ділянок заборонено, окрім випадків, коли ви маєте зареєстроване речове право на будівлю, яка розміщена на цій земельній ділянці. Орган місцевого самоврядування вам відмовить. Кадастровий номер визначається при формуванні земельної ділянки, а у вашому випадку ділянка не сформована, тому кадастрового номеру немає.
  25. Якщо був будинок, то скоріш за все є і власник того будинку . Але найкраще звернутися до органу місцевого самоврядування щодо статусу території під зруйнованим будинком. Проте в нинішніх умовах ця справа буде безрезультатною згідно ваших очікувань.
×
×
  • Створити...