porterlv
Пользователи-
Публікації
4 983 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
1
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача porterlv
-
Так може причина не в вентиляції? І не в алергенах навіть.
- 20 відповідей
-
- вентиляція
- мікроклімат
- (та ще 2)
-
Рідко коли і кому потрібні ті вищі частоти і функції. Частіше то роблять аби було.
-
Про автоматичні аварійні ліхтарики:
-
Маю ввід 3 фази по 3 кВт. По факту, весь будинок на одній фазі. Автомати 16 А. що дає 3.5 кВт довготривало. Жодного разу не вибивало по перевантаженню. навіть коли зустрічаються декілька прожорливих приладів (чайник, мікрохвильовка, порохотяг, фен ітд) Автомати тримають короткотривалі перевантаження без проблем. АЛЕ, у мене немає обмеження на лічильнику. Лічильник параметризувати можуть дуже по різному. Як по потужності і часу її перевищення так і по обліку. важко сказати, що там буде і як по факту... Тобто, відключати може сам лічильник без автоматів (котрі добре тримають короткотривалі перевантаження). В ідеалі, як буде вибір, брати лічильник БЕЗ внутрішнього реле.
-
А який у Вас котел? Бо є варіанти. Саме так! Різниця 1 - 2 градуси на мінімалках. І вона мало міняється при роботі на температурах конденсації. Таки ні. Постійна робота на мінімальній - для конденсаника самий ефективний режим. А термостат - щоб паркувати котел коли тої мінімалки забагато (міжсезоння) або коли різко вийшло сонце і прогріло приміщення через вікна. Лиш тре брамою пошморгати виголоджуючи гараж (якщо він у будинку) і регулярно прибирати болото/жижу спід ніг.
-
Але різні котли мають різну глибину модуляції пальника. Якщо звичайний 1:2 то сучасний конденсаційний 1:7 і при цьому, перші мають максимальний ККД на потужності коло максимума а останні в широкому діапазоні власне на малих Т подачі (до +40). Ну і цикли старт/стоп ніхто не відміняв.
-
Спеціалізовані - так. Та й загалом, воно через УФ працює. Тобто, кристал випромінює УФ, а люмінофор уже перводить його у видимий спектр заданої довжини хвилі.
-
Де дві? Звідки? Нахіба? Ви щось не зрозуміли з першого разу?!
-
Пару років тому, як син вперше приїхав до Києва - перший шок був від російської мови. Навіть перепитував чи то ми точно у Київ приїхали. Чому в столиці України розмовляють на мові окупанта питав... Сестра кума, "бандерівка" Львівська вийшовши заміж переїхала у столицю. Вся Львівська сім'я і вона сама україномовні і патріоти а її малолітня донька київлянка - розмовляє російською. От вам і столиця, от вам і державність...
-
А хто сказав, що воно працює?
-
А є відео з процедурами? Знайомий питається
-
Москаль нічого свого не мав. Усе вкрадене чи скопійоване. Від продуктів харчування, іграшок і до автомобілів:
-
Можна. Виробник не передбачає таких режимів роботи. Як ті електрики не стараються - станції палять... Вони складні і дорогі в ремонті, деталей бракує. Навіть як не спалите - можуть позалипати реле з часом. І будуть проблеми з рівнем заряду АКб при постійній роботі як УПС. Бо, знову ж таки - воно на то не розраховане.
-
Цікаво, недавно приколовся - токовими кліщами міряв струм на акумуляторі, в прямому значенні слова А тут замір струму на запобіжнику. Цікаво, чому так?
-
Ремонтувати в дві руки буде трохи довго. Цікаво, на чому сила? В радіомагу мабуть не купиш... Дросельні драглі теж не кожен день побачиш. Цікаво, то Сергій у них здер чи вони у Сергія?
-
Пройшовся по діагоналі, зрозумів що всіх бентежить температура в 70 - 80 градусів. Але про перегрів і проблеми з ним нічого не знайшов.
