Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

porterlv

Пользователи
  • Публікації

    4 983
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Усі публікації користувача porterlv

  1. А де такі можна придбати?
  2. Свої ж? А суть, вигода? Населення планети он, уже прорідили трохи. Єкологією ніхто не париться. Чи ще треба?
  3. І що? Дротові лінії заборонені Женевською конвенцією? Халепа тоді. Ще є таймери, можливість реакційї саме на подавлення сигналу і багато різного. Однак, розумію, що всі обставини врахувати важко. Мо не продумали, мо не змогли, мо так треба було. Мені з дивану не видко... "гуртом батька бити легше". Одне діло дати палку і казати іди 3,14здани і інше гуртом товкти ворога.
  4. Цікаво, від чого чи для чого обмежують китайців під видом страшного вірусу?
  5. Ріже і замикає дроти поперед себе на 300 метрів?
  6. Дощ, у Вас халепа з географією чи я просто щось не розумію?
  7. В принципі, там так і написанано "Дві російські крилаті ракети пролетіли над українською АЕС" Цю новину пропустили повз вуха як не важливу. Навіть dvr002 написав, що НАД пролетіли. Нащо було привертати до цього увагу тут - незнаю. Ну а світ хай знає.
  8. Хто пише? Де? Знаю, що 36 років тому "прилетіло" на Чорнобильську в 01:23:47 А про запорізьку поки нічого не чув.
  9. У чувака зійшлись у купу осел, шунт мультиметра і індукційка. 800, 1300, 3000 Вт режими якоїсь дешманської индукційки точно БЕЗ АПФЦ. Жовтий - напруга, синій - її міць Гарно видно імпульсне споживання.
  10. Тому, що воно через дупу працює і показує не місце розташування а якусь точку виходу оперетора інтернету. Мій Львівський оперетор хз чому і як виходив чуть не з Буркінафасо і мені якісь мавпи за це ще пробували притикати. При цьому, моя "біла" ІР (у оператора їх було 3 шт) у котрої я за NATом числилась українською. Глобальна маршрутизація штука цікава і загадкова... Ну і ВПН ніхпо не відміняв. Тому нема толку в такому маркуванню юзерів.
  11. Добре зафіксований окупант анестезії не потребує.
  12. Отже, ті 0,7А це тупо БЖ без силової жре. Багатенько... Проте моя 0,4 при 230 жерла в дежурці, що поряд. Дивно але факт. Чи є там сенс заморочуватись з PIDом виробнику? Для макаронів і бульби то мало хто оцінить при зміні кінцевої ціни девайсу. Ну а ШИМом ще дожроще бы було. Прикольна у Вас "контролька"
  13. А яка модель "буржуйки" була??? Ще ніразу не бачив індукційки з APFC. Не певен, що у Вашій він був... На ХХ контур не в резонансі. По ідеї, без казанка взагалі би не мала стартанути чи в помилку впасти. Що цікаво, моя на зменшеній потужності валить на максимум але з паузами. Ну і сам факт, що девайс індуктивний тєгне в сторону ємнісного навантаження цікавий. Аналізатор Хантек 8333? * в перші дні війни, звернув увагу, що трасформатори гудять інакше. Спочатку думав, що то на психічному рівні. Проте, потім стало відомо про зміни в мережі, зупинку блоків, переросподіл потужностей, приєднання до Європейської сітки ітд. Так, що мо і щось почув вухом...
  14. А що за шум в Тірасполі?
  15. Dalet, так прокоментуйте результати, будь ласка. Що то за прибор??? Якщо правильно розумію, на ХХ "фі" сильно далеко до 1. А при навантаженні 0,9 - 0,8 з ухилом на ємнісний характер навантаження. Ну і мережа у Вас сильно перевантажена судячи по зрізу піків... В мене скромніше, осла не було як в гості тягнути. Прибор так собі але на кондюку "фі" малює 0,6. На індукційці 1,00 - 0,98 гуляло.
  16. А на цьому ридвані нема курящих? На дні би гарно дивились обоє поряд.
  17. Сьогодні транзитом показав дітям, де прилітало на нафтобазу і шиномонтаж. Останнє їх вразило (вирва, поламані бетони, горіле - руйноване, сліди від уламків). Бо по сей день для них (дітей) то все ще якась гра... Оголосили тривогу, мої в підвалі. Вийшов на двір на хвилю - весна, цвітуть дерева, сусід гуляє з дітьми, група гостей шукають машину таксі, другий сусід з родичами жарять шашлик. Сюрреалізм якийсь...
  18. А колись на паску карбідом стріляли...
  19. Сепуку! Тільки сепуку
  20. Цій новині уже пару днів. І ні срачу, ні битих ногами... Чи не було за що чи вже домовились? А декілька людей виступали з заявами що таке зараз неможливо ітд. ХЗ де правда
  21. Не схоже воно на ракету... Є інші фото? Ви то самі бачили чи сусід сестри брата переслав? брудно там у вас в пригороді...
  22. і хто придумав, що воно може/має літати?
×
×
  • Створити...