porterlv
Пользователи-
Публікації
4 983 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
1
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача porterlv
-
В основному, як місто не вказане - значить столиця.
-
Із фото не ясно, це нори (з ходами) чи розрите ззовні?
-
Ви ніколи не житимете в стирильних умовах. Це дорого і шкідливо для вас же. Більше того, доведу до відома, що у вас і на вас ще є багато більш дрібного, по типу пилевих кліщів. А 90% пилюки в домі - ваша ж відмерла шкіра. Як ви з цим тепер житимете?
-
Грибники Ау! Или когда и где собирать грибы в лесу.
porterlv відповів у розділі Життя поза будівництвом
sicario, нє ну чьо? За поребриком заборонили відстріл бродячих собак. У нас уже скоро чи уже вже? Чим не боротьба за природу? А от, що до збору грибів хтось з форумчан домахався - таки здивувало. Прикро здивувало. -
Якщо це справді сіноїди, то чи треба їх травити?
-
Продам залишки фасад-утепл.-дах:
porterlv відповів у розділі Будматеріали та товари для внутрішніх робіт
Уся дошка продана. Залишилось два куски мауерлату (брус 150 * 150) довжиною 0,75 і 1 м. і гора дров (до 0,2 куба). -
Продам залишки фасад-утепл.-дах:
porterlv відповів у розділі Будматеріали та товари для внутрішніх робіт
Дошка 30-тка продана. решту актуально -
KsushaGalka і ви спеціально прийшли та зареєструвались, щоб повідомити особистій успішний досвід? Було, стикався... цікавий факт. В лікарнях і в приватних клініках приймають ті самі лікарі. Просто на різних умовах... В лікарні тре маринуватися навіть по знайомству. Виловити лікаря, дочекатись коли приділить час, запис, черга на аналізи/обстеження. В приватній - по запису в назначений час, але дорого. Це зручно для аналізів/обстеження. А от далі робота з лікарем... До прохфесора у приватній запис за місяць. До простіших - 1 - 7 днів. Але час за ваші гроші обмежений, результат не певний. Істина десь по середині...
-
INT-KLCDR-BL для Integra продані. Решту актуально.
-
А попросити/доплатити, щоб доставщик заніс? Просто за ціну такої вундервафлі вам два роки заносити будуть. А насос ще обслуговувати тре буде періодично.
-
падает давление за пол сезона.
porterlv відповів у розділі Котли, радіатори, системи опалення, бойлери
Було, рік часу наполегливо шукав дуже повільне падіння тиску в СО. Облазив щоміг, і бачок і з'єднання всі доступні. Потім падіння само пропало... і ще через рік чисто випадково помітив, що сифонив розвоздушувач на самому котлі. Видно було по засохшій калюжці і сліду підтікання зверху на корпусі котла. -
Просто залишу це фото тут... Скоро по всый планеті
-
Хм... Накладним відправляєте? Щоб реально побачити, що продається і в якому стані.
-
ТС, коли зберете усі зауваження рекомендуючих і критикуючих, не забудьте уточнити, скільки би коштувала їх робота ;)
-
Татьяна5 в квартирах (в багатоповерхівках багатоквартирних, нових) ТП зустрічаються дуже часто. А Напівсуху роблять там бригади з досвідом а не шабашника. От після багатоповерхівки бригада і до мене приїхала. Vitaliy67 власне клав плитку майже без досвіду. І це було прекрасно, бо воно рівне і навіть без швів від маркерів. Класти по затертій напівсухій просто пісня.
-
Нда... Мій димар поки стоїть, без армування.
-
murava ну я хз навіщо КК велика дельта. Йому для конденсації низька температура більш важлива ніж дельта. А дельта вже формується по обставинах СО і умовах теплозйому, імхо.
-
мастерок влупити 20 кубів бетону мішалкою, рознести по поверхах руками і втрамбувати/вирівняти, то тре бути божевільною бригадою. В тому й прикол сучасної техніки. На замісі і подачі одна чи 2 людини, подача шлангом, пропорції постійно одинакові. А шабашники як мішалкою мішали - в одному куді сверло не бере а у іншому хоч пальцем сверли...
-
Дякую за турботу, однак, дайте собі спокій. Виходить нормально, з урахуванням опалення. А про воду уже обсмоктували (ванна/душ, закривати чи ні воду як зуби чистиш). Воно як з розходом палива на авто - на педалку кожен водій по різному тисне.:"":
-
В підвалі чорнову робили знайомі шабашники, був прикро вражений якістью, до чистової не пустив. Знайшов по оголошенню з іншого міста (суттєво дешевше ніж у наших). Записався у чергу. Приїхало (вчасно) пару молодиків з сучасним "комбайном", за день влупили 270 квадратів по теплих підлогах, взяли гроші і кланялись. Стяжки близькі до ідеалу. Дрібні нюанси є у всіх і нормальний господар завжди знайде до чого доколупатись. Однак робота Рівенських хлопців вимагає поваги. Жодного маяка і ідеально рівно. Через пару днів бігав з триметровим правилом і не вірив що так можна без маяків зробити! Мало які майстри роблять так добре і без завищених цін. Сама напівсуха стяжка - особливо не маю з чим порівнювати. Плитку і ламінат клав сам - все пучком. Клав без вирівнювання додаткового. ТП працює відмінно. Знаю, що пісок має бути якісний (річковий митий, вроді). Мені втулили якийсь не дуже - хлопці плювались, що сідає погано, важко добре трамбувати чи якось так.
