Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Машина Штукатурка. Яку обрати.

Александр Николаевич

Рекомендовані повідомлення

Будинок під постійне проживання.

Фінішна віділка стін поки невідома але думаю що шпалери чи декоративна шпаклівка. 

 

Площа стін 400М2 та 80м відкосів вікон.

1. Для санузлів цементно піщана - тут зрозуміло. 

2. А для всього остального гіпсова чі цементно вапняна. Порадьте будьласка.

 

Наскільки я розумію гіпсова потом майже фінальна під шпалери. А Вапняно цементну потім ще раз затягувати потрібно фінішом.

Є якісь плюси в тої чи іншої. Що обрати?

 

 

Будинок поки не отоплюеться. І мабудь цього сезону не буде. Це критично для шпаклівки якщо будинок добре утеплений?

Єлектрика на єтапі монтажу. Я так розумію підрозетники монтуються після шпаклівки?

Маяки витягати обовязково. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Александр Николаевич сказав:

Наскільки я розумію гіпсова потом майже фінальна під шпалери. А Вапняно цементну потім ще раз затягувати потрібно фінішом.

Є якісь плюси в тої чи іншої. Що обрати?

Якщо у вас будуть шпалери , чи інший декор , то у вапн'яній немає сенсу. При використанні вапн'яної штукатурки , задля збереження її переваги , усі наступні оздоблювальні шари мають бути на основі вапна. Тому , гіпс.

2 години тому, Александр Николаевич сказав:

Будинок поки не отоплюеться. І мабудь цього сезону не буде. Це критично для шпаклівки якщо будинок добре утеплений?

Критично для чого , для нанесення , чи для післянанесенного періоду ?

2 години тому, Александр Николаевич сказав:

Я так розумію підрозетники монтуються після шпаклівки?

Хто як робить. Я , наприклад не тільки підрозетники , а й дроти затягую після шпатлівки (чорнової).

Але всі зазвичай роблять до.

2 години тому, Александр Николаевич сказав:

Маяки витягати обовязково.

Так.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, andrey_ka сказал:

Якщо у вас будуть шпалери , чи інший декор , то у вапн'яній немає сенсу. При використанні вапн'яної штукатурки , задля збереження її переваги , усі наступні оздоблювальні шари мають бути на основі вапна. Тому , гіпс.

 

Хтось каже вапняна краще в плані того, що в ній не заводиться грибок. Ми робимо зараз гіпсову, теж хвилює цей момент, тому що будинок не буде топитися зимою.

Але дивлюся вся машинна штукатурка гіпсова на 99%.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.09.2023 в 18:38, andrey_ka сказал:

Якщо у вас будуть шпалери , чи інший декор , то у вапн'яній немає сенсу. При використанні вапн'яної штукатурки , задля збереження її переваги , усі наступні оздоблювальні шари мають бути на основі вапна. Тому , гіпс.

Критично для чого , для нанесення , чи для післянанесенного періоду ?

Хто як робить. Я , наприклад не тільки підрозетники , а й дроти затягую після шпатлівки (чорнової).

Але всі зазвичай роблять до.

Так.

Критично щоб в зимку нічого не сталось.

Мені мій майстер каже що ліпше все після зробити. Аргументує що точніше бистріше і акуратніше буде. Також аргументуе тим що точно непошкодять проводи. Також він каже що це гарна перевірка якості шпаклівки - цього я нерозумію, але ок. Я так розумію в такому форматі чітко зрозуміло хто за що відповідае.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Александр Николаевич сказав:

Критично щоб в зимку нічого не сталось.

Забезпечте вентиляцію будинку , і нічого з нею не станеться.

8 годин тому, Александр Николаевич сказав:

Також аргументуе тим що точно непошкодять проводи.

А яким чином їх можна пошкодити ?  Висвердлюється отвір для підрозетника , туди ховається провід (якщо він вже прокладений) , далі все це закривається заглушкою , і робляться усі оздоблювальні роботи.

ПС.. Якщо будете так робити , то прослідкуйте щоб провід був заглиблений у стіну на товщину підрозетника. А то зазвичай роблять невелику штробу , і провід виходить майже на поверхню стіни , що є досить незручно для встановлення розеток.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, andrey_ka сказал:

Забезпечте вентиляцію будинку , і нічого з нею не станеться.

А яким чином їх можна пошкодити ?  Висвердлюється отвір для підрозетника , туди ховається провід (якщо він вже прокладений) , далі все це закривається заглушкою , і робляться усі оздоблювальні роботи.

ПС.. Якщо будете так робити , то прослідкуйте щоб провід був заглиблений у стіну на товщину підрозетника. А то зазвичай роблять невелику штробу , і провід виходить майже на поверхню стіни , що є досить незручно для встановлення розеток.

Вентыляция. Есть но нужно ли открывать окно чтоб лучше продувало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Александр Николаевич сказав:

Вентыляция. Есть но нужно ли открывать окно чтоб лучше продувало?

Під час робіт , та в перший місяць після так . Взимку можна закрити , і хай працює вентиляція.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щойно поштукатурив будинок машинним способом вапняно цементною штукатуркою.Чому вапняна?Тому що на протязі десятків років іде процес карбонізації з поглинанням СО2.Також мінімізується вся можлива біорослинність.По вартості гіпс може буде трошки дешевше( з врахуванням фінішу)

Да і на останок ,гіпс сохне довше.

Змінено користувачем Anri 72
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наразі штукатурю будинок (машинна штукатурка). Цокольний поверх та С/В цементно-вапняна, все інше - гіпсова. 

Цоколь фінішне покриття буде декоративна штукатурка (чомусь називають американка), а по гіпсовій частина шпалери, частина під фарбування.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Закінчили 3 тижні тому гіпсову штукатурку, в середньому товщина 2 см. Будинок з газобетону, не утеплений, перегородки цегла. Другий поверх краще висох, а перший де цегляні перегородки ще дуже вологий.

Чи треба брати осушувач? Починаються дощі, холодно, вологість на вулиці 90%, воно взагалі сохне в таких умовах? 

Чи можна залишати на зиму не зовсім суху штукатурку, щоб не виник грибок?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Грибок то фігня,якщо будинок не буде опалюватися і до морозів штукатурка не висохне,то її порве навіг і вона уся облетить.Тому я би брав таки осушувач.

Як мінімум,то це тримав би до морозів вікна постійно відкритими,зробив протяги,90 % вологи на вулиці це зовсім не та волога що в стіні,сушити буде по любому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Domikv сказал:

Чи треба брати осушувач? Починаються дощі, холодно, вологість на вулиці 90%, воно взагалі сохне в таких умовах? 

Откройте окна на проветривание, должно высохнуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, мастерок сказал:

Грибок то фігня,якщо будинок не буде опалюватися і до морозів штукатурка не висохне,то її порве навіг і вона уся облетить.Тому я би брав таки осушувач.

Як мінімум,то це тримав би до морозів вікна постійно відкритими,зробив протяги,90 % вологи на вулиці це зовсім не та волога що в стіні,сушити буде по любому.

Та щось дуже повільно сохне, мабуть температура низька, в будинку холодно було і 2 тижні тому. 

А який краще взяти осушувач? Правда що треба контролювати вологість, щоб не стало занадто сухо в примішенні, менше 60?

І взагалі як зрозуміти, що стіна висохла всередині і більше не треба сушити кімнату?

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перше, що треба робити у таких випадках - купляти термогігрометр, якщо вологість нижче 50% то значить сохне і треба продовжувати, якщо вище 70% то сохне погано і щось треба вирішувати, якщо температура нижче 12, то осушувач вже неефективний і треба дуйку

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.10.2023 в 21:09, normal сказал:

Перше, що треба робити у таких випадках - купляти термогігрометр, якщо вологість нижче 50% то значить сохне і треба продовжувати, якщо вище 70% то сохне погано і щось треба вирішувати, якщо температура нижче 12, то осушувач вже неефективний і треба дуйку

Поміряли вологість, 50-60, але температура 9 градусів. Штукатурка майже всюди біла, місцями як в коридорах, під сходами є мокрі плями. Всередині напевно ще зовсім сира. 

А якщо брати теплові пушки, на якій відстані від стін можна ставити?

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нехай так сохне, від 9 градусів до морозів (всередені) ще може місяць і два пройти

Змінено користувачем normal
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Маю цегляні стіни. Думав розвести електрику-санетхніку, а потім штукатурити стіни. Майстри кажуть, що краще поштукатурити, а потім робити розводку решти. Як правильно зробити? З моєї точки зору, то можна розвести хочаб електрику щоб було менше штроб, а потім штукатурити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Gons4eg сказал:

Маю цегляні стіни. Думав розвести електрику-санетхніку, а потім штукатурити стіни. Майстри кажуть, що краще поштукатурити, а потім робити розводку решти. Як правильно зробити? З моєї точки зору, то можна розвести хочаб електрику щоб було менше штроб, а потім штукатурити.

В мене спочатку проклали кабеля, потім штукатурка.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, Gons4eg сказал:

Штукатурка нормально тримається в місцях шлейфів/трас проводів на стінах?

Так.

Просто траси не треба щільні робити — зробіть проміжки між шнурками і буда вам щастя.

 

ІМХО: руки відривав би тим хто штроби по штукатурці ріже.

 

Зи

Монтажні коробки (підрозетники), в ідеалі, теж встановлюються до штукатурки. 

Змінено користувачем Diablopc
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Diablopc сказав:

Монтажні коробки (підрозетники), в ідеалі, теж встановлюються до штукатурки. 

Звідки електрик взнає в якіц площині монтувати

?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, МаТраС сказав:

Звідки електрик взнає в якіц площині монтувати

?

Типа пока выставляют маяки, электрик в это время бегает и подрозетники выставляет под уровень маяков. Имхо геморно)

Змінено користувачем ЯД
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, МаТраС сказал:

Звідки електрик взнає в якіц площині монтувати

Маяки → коробки → штукатурка

 

Але то, як я і сказав, в ідеалі, бо для цього електрики і штукатури мають працювати в команді, що іноді не так то й просто організувати

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...