Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 842
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Зрозуміло, думати можуть лише кацапи.
  2. Ждунів в тих краях мінімум і то більшість із них колишні радянські офіцери
  3. Бо наростили відповідний потенціал, а не тому що Трамп
  4. 🇩🇰 Данія спрощує законодавство заради української зброї 👥 Завдяки новому закону, ухваленому широкою парламентською більшістю, уряд має право тимчасово скасовувати дію понад 20 законів і правил, якщо йдеться про проекти, що мають «суттєве значення для нацбезпеки або цивільного захисту». Йдеться, зокрема, про екологічне, містобудівне, земельне та природоохоронне законодавство. Також передбачена можливість експропріації земель. 🗒 Що саме будується? 🛑Українська компанія Fire Point отримає дозвіл на будівництво заводу з виробництва твердого ракетного пального поблизу авіабази Скридструп, там, де базуються винищувачі F-35. 🛑Відповідно до оприлюдненого проекту регламенту, запуск заводу відбудеться за експрес-процедурою, з відхиленням від численних нормативів. 📁 Що обіцяє держава? 🛑Данське Агентство з бізнесу заявляє, що відступ від процедур, це лише тимчасовий крок заради оперативного запуску, і Fire Point з часом має відповідати всім стандартам безпеки та екології. 🛑Влада залишиться залученою у проект, проводитиме регулярні інспекції та слідкуватиме за дотриманням принципів безпеки, здоров’я та захисту довкілля.
  5. І тим самим підпише собі смертельний вирок))
  6. Та люди не будуть розбиратися хто винен чи не винен, їм достатньо бачити зажратих українців в себе, щоби змінити думку та відношення до України в цілому. Поляки тіж самі бачать масову закупку житла, розкішні машини і кричать - випердоляй. Болгари теж давно про це говорять.
  7. Та з якого хрена поляки будуть Україні допомагати, коли українці в цей самий час закуповують їхню нерухомость? При тому більше ніж це роблять поляки. Цілий світ змінив відношення до України в зв'язку з такою поведінкою українців. Це ж так треба - сидіти на шиї чужої держави і купувати в цей самий час житло та дорогі машини.
  8. Дибіли інтернетні і приколюються, благо інтернет та девайси доступні Добре пам'ятаю, як тут над руськими ракетами сміялися, лише тепер ніхрена не смішно А саме Інтернет формує і формував громадську думку, мислення соціуму. От і сформував тупе суспільство не здатне реагувати на виклики реальності, лише вимагати банів людей з оригінальним мисленням. Добанились до того, що вийшли з голою сракою проти озброєного ворога.
  9. Всі українські форуми і без жодного винятку банять людей з оригінальним мисленням. Лише стадне вітається.
  10. Тут вже гадали, що тебе в'єтнамці замінили, а ти раптом воскрес
  11. Тобі план в особисті прислати чи додому поштою?
  12. Трамп призывает страны НАТО ввести против Китая пошлины в размере 50-100%. По его словам, это сыграет большую роль в прекращении войны в Украине.
  13. Хто би тоді на цьому форумі писав?)))
  14. Захищали свій ринок. Ну і пропіарили цю акцію під вибори. До речі, дуже вдало, вони їх і виграли. Лише яким хреном одне до другого?
  15. Херня повна Польща взагалі ніяк не зацікавлена в ослабленні України Лише хворий мозок може малювати такі фантазії
  16. А чому не депортувати? Хоча би одна причина.
  17. Всім кацоботам відомо про цю секретну таємницю)))
  18. Трамп попросил ЕС повысить пошлины до 100% для Индии и Китая в рамках совместных действий по усилению давления на Россию, — Financial Times со ссылкой на американских чиновников.
  19. Це ІСЕ нелегалів ганяє в Чикаго І всі хто не продовжив статус вважається нелегалом Таких серед ю4ю немало
  20. Трошки про ю4ю)) Резерв ЗСУ)) VID_20250909_104018_811.mp4
  21. А у нас не літали лише коли погода не дозволяла.
  22. У пілотів такий знос організму від перенавантаженнь, що і пити не треба Просто у твій час вони не літали))
  23. Справа в тому, що тоді німцям Росію не віддавали, як зараз Україну Росії. Не бачу паралелей
  24. А я про тих хто служив по гарнізонах...там п'ять років і на кладовище Те саме і мєнтів стосується
  25. Вони такі спиті, що після виходу на пенсію живуть п'ять років
×
×
  • Створити...