Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 819
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Бо ті в бігах. Ось ти чому вдома?
  2. У мене друг з такою проблемою працює повноцінно і не забуває пенсію брати)) А підпис у тебе класний 😂
  3. Це українці хочуть жити по закону?😂
  4. А вони були заміновані?
  5. Та хоч мільйон років, головне не забирати
  6. Українська пенсія за інвалідність у мене зазвичай викликає сміх. Це абсолютно здорові люди, яким вдалося якимось чином набути цей статус.
  7. Я про причини та наслідки, народ можна дурити до безконечні, але ніколи і нікому не дозволено забирати мрію. Пару раз спробували і отримали майдан.
  8. Реально я з тебе в окує)) Зупинили узурпацію влади, законом прописаних способів зробити це існує в природі, бо протест це завжди стихія з непрогнозованими наслідками. Отримали що отримали
  9. Протест проти фальсифікації на виборах З 2004 мали свого путіна чи Лукашенко донині би сиділи
  10. Що ти гониш?)) Це був законний протест проти порушення законодавства
  11. Ти диви, і інвалідність не заважає 😂
  12. Ти читати написане умієш? Ісусу Христу у той час було 33 роки і він би повністю підпадав під мобілізацію навіть у обрізаному по віку виді. Тупий твій дроздов, і чмо він останнє
  13. Ісусу було 33, тож легко підлягає мобілізації. Висновок. Автор тупе чмо. І його шанувальники втекли недалеко.
  14. Ну що ж, я вгадав, що велика явка пов'язана з протестними настроями. Чекаю листопада Ну і нафті разом з Трамп Ом усьо
  15. ⚡️Орбан по телефону поздравил Мадьяра с победой. ⚡️Орбан признал поражение своей партии на парламентских выборах в Венгрии. Партия Орбана, вопреки большинству прогнозов, проигрывает в абсолютном большинстве избирательных округов и вместо прогнозируемых 60 округов берет лишь 11. Орбан на митинге заявил, что признаёт поражение на выборах и с уважением принимает волю народа, готов продолжать служить Венгрии, находясь в оппозиции.
  16. Куди вже гірше за спілку з Москвою?
  17. 🇭🇺 Шанс на победу Петара Мадьяра и его партии на выборах в Венгрии составляет 90%, — данные букмекеров платформы Polymarket. 🇭🇺 Связанный с Орбаном центр Alapjogokért Központ даёт противоположный результат: 44,5% у правящей партии, 42% у «Тисы». ⚡Первые официальные данные в Венгрии свидетельствуют о преимуществе оппозиционной «Тисы» Данные основаны на голосовании по партийным спискам и одномандатным округам
  18. Феноменальний висновок
  19. У мадярів величезна явка на вибори. Це з одного боку може бути проявом протесту. Не віриться, не хочеться вірити, що мадяри забули 1956 і вирішили відстояти свого свинтуса
  20. У даному випадку саме нафта розганяє війни
  21. Замість бомбити Іран, шушукатись з путіном достатньо зайнятися електрикою і ці самі розчиняться
  22. Нині епоха нафти закінчитися разом з падінням орбана. Якщо ця свиня залишається, то ще довго прийдеться по пустелі ходити кругами
  23. Тобто, насильне введення нафти тебе не хвилює, лише електрики?😄
  24. Всі війни на нині виключно через нафту
×
×
  • Створити...