karbo
Пользователи-
Публікації
11 810 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Що ти гониш?)) Це був законний протест проти порушення законодавства
-
Ти диви, і інвалідність не заважає 😂
-
Ти читати написане умієш? Ісусу Христу у той час було 33 роки і він би повністю підпадав під мобілізацію навіть у обрізаному по віку виді. Тупий твій дроздов, і чмо він останнє
-
Ісусу було 33, тож легко підлягає мобілізації. Висновок. Автор тупе чмо. І його шанувальники втекли недалеко.
-
Ну що ж, я вгадав, що велика явка пов'язана з протестними настроями. Чекаю листопада Ну і нафті разом з Трамп Ом усьо
-
⚡️Орбан по телефону поздравил Мадьяра с победой. ⚡️Орбан признал поражение своей партии на парламентских выборах в Венгрии. Партия Орбана, вопреки большинству прогнозов, проигрывает в абсолютном большинстве избирательных округов и вместо прогнозируемых 60 округов берет лишь 11. Орбан на митинге заявил, что признаёт поражение на выборах и с уважением принимает волю народа, готов продолжать служить Венгрии, находясь в оппозиции.
-
Куди вже гірше за спілку з Москвою?
-
🇭🇺 Шанс на победу Петара Мадьяра и его партии на выборах в Венгрии составляет 90%, — данные букмекеров платформы Polymarket. 🇭🇺 Связанный с Орбаном центр Alapjogokért Központ даёт противоположный результат: 44,5% у правящей партии, 42% у «Тисы». ⚡Первые официальные данные в Венгрии свидетельствуют о преимуществе оппозиционной «Тисы» Данные основаны на голосовании по партийным спискам и одномандатным округам
-
Феноменальний висновок
-
У мадярів величезна явка на вибори. Це з одного боку може бути проявом протесту. Не віриться, не хочеться вірити, що мадяри забули 1956 і вирішили відстояти свого свинтуса
-
У даному випадку саме нафта розганяє війни
-
Замість бомбити Іран, шушукатись з путіном достатньо зайнятися електрикою і ці самі розчиняться
-
Нині епоха нафти закінчитися разом з падінням орбана. Якщо ця свиня залишається, то ще довго прийдеться по пустелі ходити кругами
-
Тобто, насильне введення нафти тебе не хвилює, лише електрики?😄
-
Всі війни на нині виключно через нафту
-
Іменно😄 Насильне насаджування нафти на протязі століть
-
Лише стимуляція на рівні держави може протистояти нафтовому кривавому лоббі І держави повернуться до субсидій в галузь електрифікації, бо бачать, які неадеквати заправляють нафтою
-
Илон Маск запускает мессенджер XСhat — с шифрованием, звонками, без рекламы и отслеживания. .... Мабуть щоби під Трампа рити
-
Ну і привіт головному противнику електрифікації)) очікую сплеск побудови електростанцій найрізноманітніших типів. Нафта, як і люди, що її качають, не найкращі представники людства.
-
Ну і третє там просто голуб миру, але кацапський мозок все виверне, привіт нейтральній російській мові 😂
-
UEB-1 може асоціюватися з різними концепціями в англомовному середовищі. Ось деякі можливі значення та асоціації: 1. **Технічні терміни**: - **UEB** може представляти Universal Embedded Base або бути пов'язане зі специфікаціями для вбудованих систем. - **1** може вказувати на першу версію або модель в конкретній серії. 2. **Електроніка та технології**: - Можливо, що UEB-1 є позначенням для певного продукту, наприклад, сенсорів, модулів зв'язку або електронних компонентів. 3. **Стандарти та специфікації**: - UEB може також вказувати на стандарти у певній галузі, які були розроблені для оптимізації продуктів або послуг.
-
Р1-SUN може асоціюватися з кількома концепціями у англомовному просторі. Ось деякі можливі асоціації: 1. **Наукові та технічні терміни**: - **Р1** може означати версію програми або специфікації у галузі IT чи науки. - **SUN** може відноситися до сонячної енергії, сонячних панелей або астрономії. 2. **Продукти та бренди**: - Деякі компанії, пов'язані з енергетичними технологіями, можуть використовувати це позначення для маркування своїх виробів. 3. **Уява та символізм**: - Поєднання "Р1" і "SUN" може символізувати щось нове, яскраве або обнадійливе, оскільки сонце часто асоціюється з позитивними емоціями. Якщо ви маєте на увазі якусь конкретну сферу або продукт, будь ласка, уточніть, і я намагатимусь надати більш точну інформацію!
-
Але в тебе черепок засраний кацапським гімном
-
Для проживання там достатньо папірців з англійськими написами на них
