karbo
Пользователи-
Публікації
11 810 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Все залежить від фізіологічних особливостей сприйняття на слух мови певної особи. Якщо замість чіткого сприйняття звуків, навіть якщо ти їх зовсім не розумієш) у тебе просто білий шум, то будь яка мова, навіть найлегша з точки зору фахівців, чи тих, хто вже вивчив мову, буде вкрай важкою.
-
Я спробував вчити іспанську, вона таки досить легка у вивченні, але не побачив резону і на цьому закінчив. Вчив два чи три дні))
-
Читаючи тебе констатую , що ти дебіл в кубі 😂
-
Чувак, ти дебіл, з яким навіть радянські вчителі не справились😄
-
Азіати з європейським менталітетом
-
Високоосвічені люди, на відміну від тебе, тут радянські вчителі виявилися безсилими зіштовхнувшись з таким явищем 😂
-
В принципі можна було би інтернетом для пошуку скористатися Я особисто нічого не створив з допомогою ші, щоби міг цим хвалитися, а інші якісь там матеріали створювали з особливими властивостями, двигун ракетний здається з дуже складною конфігурацією, який би людьми не міг бути створений у всякому разі на даному етапі
-
🏚Українців хочуть штрафувати за здачу квартир в оренду – орендарів зобовʼяжуть укладати офіційні договори, а за здачу житла «в чорну» чекайте штраф, — голова парламентського Комітету з питань організації державної влади Олена Шуляк ...... Давно вже пора
-
💸 «Бойові» лише на папері. На Дніпропетровщині командир частини та начальник штабу намалювали майже 12 млн грн виплат для військових, які сиділи у штабі, а не були на передовій. За даними ДБР, «бойові» оформили для 164 військовослужбовців нібито за утримання опорних пунктів. Насправді жодних бойових завдань вони не виконували. Схему провернули колишній командир частини Нацгвардії та його начальник штабу. Тепер обом повідомили про підозру. Гроші вже повернули до бюджету. А фігурантам загрожує до 8 років тюрми.
-
Фігня повна від кандидата наук в квадраті. Ші давно вже створює речі, які не змогли зробити люди і вони працюють дуже і дуже ефективно.
-
Сорок днів Ізраїль та США безперешкодно бомбили Іран куди лише хотіли. А таки так - піндоси програли, Іран переміг😂😂😂
-
Замість двох пляшок взяв декілька ящиків. Митники навколо вагона бігали.
-
Питання було про Україну? Чи може про пінгвінів?
-
Виключно тому що такими є українці. Інших не завозили.
-
Началась массированная ракетная атака Ирана по Катару, ОАЭ, Бахрейну и Кувейту. ...... Ой дарма!!!
-
Я і не читаю Це телеграм канал можливо для кацапів але явно не про кацапський Хоча мені пох аби інфа відповідала дійсності
-
С военной базы в Великобритании вылетели американские бомбардировщики B-52 По данным источников, они направляются в сторону Ближнего Востока и могут приступить к ударам по Ирану в ближайшие часы. Остаётся неясным, оснащены ли самолёты ядерным оружием.
-
Необхідний для успішного ведення бойових дій.
-
Це не вигадка, а необхідний захід у випадку відсутності інших можливостей для мобілізації
-
Та мені пох на Трампа і що він він скаже, боєві дії в Ірані і є війною
-
Це велика війна для усіх сторін, навіть тих, які не приймають участь у ній. Я розумію, що у кожного справжнього українця свої власні закони та правила)))
-
Значить і Україні не війна, а турпохід кацапів
-
При цьому вони вже знищили практично повністю ППО Ірана, морський флот та десятки тисяч військових об'єктів, чого не добилася РФ в Україні за чотири роки війни. Але це все ще не війна...
-
Що ти мелеш?😂 В США були примусові мобілізації під першої та другої світових воєн
