karbo
Пользователи-
Публікації
11 802 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Це саме вони випустили такого водія. Навик водіння нічим принципово не відрізняється від будь-яких інших набутих навиків. І це означає, що інструктор не справився зі своїми обов'язками. Зуб даю, що ти поняття не маєш, як формується навик 😂
-
Ага, ставати олімпійськими чемпіонками у надзвичайно складних видах спорту це обучаємі, а навчити водити машину ніяк)) Інструктори тупі, більше у мене аргументів немає))
-
Все вірно, декому і життя не вистачить для опанування водіння на рівні профі Більшості не вистачить і це абсолютно нормально
-
Можливо, щоби перемогти таких же ідіотів, як він, стільки стажу і не потрібно)) Але є закономірності, які встановили за рахунок досліджень, і це 10 тисяч годин для досягнення майстерності в певному виді діяльності. Це не говорить, що ти будеш чемпіоном, це лише практично гарантує досягнення певного високого рівня кваліфікації у певному виді діяльності. Гарантує, навіть якщо цей представник гомо сапієнс не такий вже і сапієнс.
-
Щоби навчитися їхати треба проїхати 10 тисяч годин.
-
Терпів, але не зміг навчити))
-
Ще раз підкреслив, що ти у педагогіці повний баобаб)) Обдаровані у навчанні потреби не мають)) навчати треба тих, хто потребує навчання для засвоєння навичок)) ось тут і проявляється педагогічний талант вчителя, та навіть і не обов'язково вчителя, це може бути звичайна людина з вулиці, але талановита у цій сфері
-
Повна ахінея)) немає поганих учнів, є лише погані вчителі, які не змогли знайти підхід до конкретного учня. Водіння автомобіля це просто набута навичка.
-
Бо ті в бігах. Ось ти чому вдома?
-
У мене друг з такою проблемою працює повноцінно і не забуває пенсію брати)) А підпис у тебе класний 😂
-
Це українці хочуть жити по закону?😂
-
А вони були заміновані?
-
Та хоч мільйон років, головне не забирати
-
Українська пенсія за інвалідність у мене зазвичай викликає сміх. Це абсолютно здорові люди, яким вдалося якимось чином набути цей статус.
-
Я про причини та наслідки, народ можна дурити до безконечні, але ніколи і нікому не дозволено забирати мрію. Пару раз спробували і отримали майдан.
-
Реально я з тебе в окує)) Зупинили узурпацію влади, законом прописаних способів зробити це існує в природі, бо протест це завжди стихія з непрогнозованими наслідками. Отримали що отримали
-
Протест проти фальсифікації на виборах З 2004 мали свого путіна чи Лукашенко донині би сиділи
-
Що ти гониш?)) Це був законний протест проти порушення законодавства
-
Ти диви, і інвалідність не заважає 😂
-
Ти читати написане умієш? Ісусу Христу у той час було 33 роки і він би повністю підпадав під мобілізацію навіть у обрізаному по віку виді. Тупий твій дроздов, і чмо він останнє
-
Ісусу було 33, тож легко підлягає мобілізації. Висновок. Автор тупе чмо. І його шанувальники втекли недалеко.
-
Ну що ж, я вгадав, що велика явка пов'язана з протестними настроями. Чекаю листопада Ну і нафті разом з Трамп Ом усьо
-
⚡️Орбан по телефону поздравил Мадьяра с победой. ⚡️Орбан признал поражение своей партии на парламентских выборах в Венгрии. Партия Орбана, вопреки большинству прогнозов, проигрывает в абсолютном большинстве избирательных округов и вместо прогнозируемых 60 округов берет лишь 11. Орбан на митинге заявил, что признаёт поражение на выборах и с уважением принимает волю народа, готов продолжать служить Венгрии, находясь в оппозиции.
-
Куди вже гірше за спілку з Москвою?
-
🇭🇺 Шанс на победу Петара Мадьяра и его партии на выборах в Венгрии составляет 90%, — данные букмекеров платформы Polymarket. 🇭🇺 Связанный с Орбаном центр Alapjogokért Központ даёт противоположный результат: 44,5% у правящей партии, 42% у «Тисы». ⚡Первые официальные данные в Венгрии свидетельствуют о преимуществе оппозиционной «Тисы» Данные основаны на голосовании по партийным спискам и одномандатным округам
