karbo
Пользователи-
Публікації
11 819 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Воюють за те щоб твої сусіди продовжували пити та бидлячити
-
Вчора поставили абсолютний рекорд по знищенню кацапів за день і це без дронів, без переваги, неможливо було би зробити. Більше 1700 кацапів за день
-
Ахаха Таки ти визнав себе порохо блддю Щодо джерел, то вони різні, в тому числі і від кацапів стогони йдуть
-
Порохо блді чомусь не пишуть що Україна знову має перевагу у дроновій компоненті на полі бою 😅
-
Новий лідер незрозуміло чи взагалі на цьому світі чи вже в кращому целки збиває
-
Тут @Дощ розповідав байки про те, що Іран нафту зараз не продає, особливо з того самого острова ...... С начала Второй иранской войны 13 танкеров загрузили нефть на главном экспортном терминале Ирана на острове Харг, — Financial Times По оценкам энергетических аналитических компаний, Иран с начала войны ежедневно загружает в танкеры около 1,5–1,6 млн баррелей нефти, что приносит около $140 млн дохода в день.
-
Тим що Путін кубу не захоплює
-
Так порох цей фламінго ще в 2013 зробив?😅
-
Жид зневажає українців. Невже так важко це усвідомити?
-
Це ти кацапського члена так і не зліз 😆😆 У мене в сім'ї не було жодної російськомовної людини за всю її історію існування
-
І що таке надзвичайно розумне заходить російською, що би не могло прийти через українську?🤣
-
Щоби Іран перестав бути загрозою достатньо приземлити економіку
-
Зміїний не забезпечує Україні 90% приходу валюти.
-
Це острів таки в лише десять тисяч населення. При тому віддалений на 30 км від берегової лінії. Тобто взяти його чисто справа техніки і бажання
-
Без цього острова Ірану кирдик
-
Спробую дотиснути свою лінію 🙂 Цей острів приносить левову частку припливу валюти. Усе інше це внутрішня економіка Ірану і вона ролі в збагаченні не грає. Це економіка для внутрішнього споживання.
-
Уточнив, цей острів забезпечує 90% експорту нафти
-
Захопити не проблема, бо це лише острів.
-
Цей острів дає до 90% доходів іранської економіки. Достатньо його зрівняти з землею і Іран в 18 століття відправиться
-
Переброска морской пехоты дает Трампу возможность захватить остров Харк — The Wall Street Journal 31-й экспедиционный корпус, направляющийся на Ближний Восток из Японии, часто проводит тренировки на островах Тихого океана для проведения подобных операций.
-
То може не треба було бути в ролі беззахисної потенційної жертви, а замість просирати військовий потенціал зміцнювати обороноздатність?
-
Якщо на те пішло, то війну Путін почав, цікаво, про які такі процеси ти говориш?))
-
Саме так, йди і запитуй з своїх політиків, які цю фількіну грамоту підписували.
-
Там не було вказано жодних конкретних дій у випадку війни проти України. Так що Україна має відповідати за подібну угоду перед своїм народом
