Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 819
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Чесно кажучи, нічого не зрозумів з цього набору фраз
  2. Тобі, як особливо обдарованому, невідомо.
  3. Яку перспективу?))) Тимчасовий статус не надає жодних перспектив отримання громадянства. Він цього не передбачає.
  4. Це з якої радості їм громадянство нададуть?))
  5. Вся історія розвитку українства це історія служби чужинцям починаючи від Київської Русі Це якщо точку відліку брати звідси
  6. Це ти про себе? Ти же не просто брешеш, а ще і тупий до неможливості 😂 Українець віками служив чужинцям через відсутність власної державності. Бездарю, це історичний встановлений факт
  7. При відсутності власної державності та наявності нації лише так Перед чужинцем українець пластає, свого завжди зневажає
  8. Ахаха А твій сивочолий його мінував?😅 Чи може ракет надбудував?🤣🤣
  9. The New York Times сообщает, что американский быстроходный катер был гражданским судном, пытавшимся вывезти родственников из Кубы. Судно не принадлежало ВМС США или Береговой охране.
  10. Замість втікати від відповідальності Канада не хоче збалансувати торгівельний перекос?
  11. Чергове гімно хотіло пристати, але засохло і відвалилося 😂
  12. 61.4 + 45.6 + 56.7 + 45.4 + 17.2 + 28.5 + 22.9 + 14.5 + 27.8 + 36.6 = 356.6 млрд USD Отже, за десятиріччя США накопичили торговий дефіцит з Канадою на суму приблизно 356.6 мільярдів доларів США
  13. Поскільки зайшло про Канаду та США попросив таку таблицю
  14. Звичайно же, бути союзником Китаю це дуже цивілізований та правильний вибір замість устаканити торговий перекос з США.
  15. Польща якраз першою відчула тиск агресивного українського бізнесу з використанням грошей невідомого походження, без всяких рамок та правил. Цього вони і бояться найбільше, а саме витіснення їх з насиджених теплих місць українськими бандюками в європейських костюмах
  16. Ти тупий до неймовірності бевзь Дозволь мені не витрачати на тебе залишки мого часу 😂
  17. Путін кагебешний гадьониш, усі його дії цілком і повністю вкладаються у це визначення
  18. Слухай, чмо 😂 Я просто любитель поспорити на будь-яку тему, і такі відверті слабаки типу тебе цього не витримують в силу відсутності необхідних для цієї діяльності розумових здібностей. Йди там побіли стовбури дерев чи стовпів електричних, до чого у тебе, можливо, здібностей вистачить. Якого хрена ти робиш на ресурсі, який по замовчуванню дискусійний?🤣🤣
  19. Молодець, у тебе звивина пряма, еволюції вінець
  20. Героїчна 25 повітряно десантна дивізія Голіруч бабки донецькі роззброюють Не заслані кацапи, а бабки
  21. Прости і ти гетьмана твого
  22. Звичайно же, замість відправити альфу чи кого там і ліквідувати десяток заколотників відправив гетьман армію проти власного народу проти всякої конституції Геніальне рішення
  23. Так і до них дійшло ,що цією ситуацією варто скористатися. Вони теж не генії.
  24. Маніакальні ідеє твій гетьман просував довірливому народу, чим український народ і поплатився. Дразнити скажену собаку голою сракою можна, але недовго.
  25. Одне твердження заперечує інше. Ти вже спробуй визначитися: або дурень, або думаюча людина
×
×
  • Створити...