Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 816
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Коли будівельник-шабашник платив податки? Чи може тракторист?
  2. Ніяк і нізвідки. Лише для чого ти ставав в позу доказуючи протилежне?😆
  3. Спочатку виріши, тоді поговоримо. А поки десятки поколінь українців не платили податки. І ця культура відсутня повністю витікаючи із об'єктивних причин, але тут знаходяться індивідууми, які ставлять на перше місце викопане чорне море вручну, і тепер культуру сплати податків, як вроджену рису українців)))
  4. В українців відсутня навіть звичка платити податки. Тут не йдеться мова про оптимізацію податків, тут про відсутність самої культури сплати. Ти же зараз про схильність американців до оптимізації податків, і це цілком законна річ та популярна. Тобто ти перевертаєш все з ніг на голову 🤣 Наперед знаючи, що українці нізащо не заплатять податки у добровільному порядку, законодавець завантажив цим обов'язком працедавця.
  5. Ахаха Законодавець передбачив, що ці свідомі ніколи не заплатять податки добровільно 🤣🤣🤣
  6. Бачу, ти великий експерт по цьому 🤣🤣
  7. Тоді якого хрена ти сереш цеглинами?
  8. З якого хрена ти взяв, що я тут когось повчаю? Я висловлюю своє бачення ситуації, а подобається тобі моє суб'єктивне сприйняття навколишнього чи не подобається то мені глибоко пох
  9. Дурдом веселка Самі проти політизації спорту Росією, але самі цирки з політичними демаршами влаштовують
  10. Слабким місцем у цій ракети була точність наведення, значить вирішили і досить успішно. Недавно капустін яр, зараз сюди.
  11. Арсенал ГРАУ в Волгоградській област був атакований ракетами FP-5 "Фламінго", - Генеральний штаб. Цей арсенал є одним з найбільших місць зберігання боєприпасів російської армії.
  12. Так твій син в Німеччині воює? А яке він тоді має відношення до України?
  13. Ти хотів сказати соціальні мережі?))
  14. Трамп цим провокує до гонки озброєнь, яка посадила на голу сраку СССР. Посадить вона РФ і Китай.
  15. Тож тенденція до відновлення в межах СССР задля протистояння Китаю. І війна з Україною якраз проводиться заради цього укрупнення. Всякі балачки про небезпечне НАТО просто операція прикриття.
  16. РФ і Китай не стратегічні союзники, а перманентні вороги. Вони скоріше ситуативні партнери на даний момент.
  17. Ахаха При тому що ніхто не робив десятки років перепису ..... Станом на кінець 2025 року демографічна ситуація в Україні є критичною через повномасштабну війну: населення на підконтрольних територіях оцінюється у 28–30 млн осіб, тоді як загальна кількість українців за кордоном (включаючи діаспору та біженців) перевищує цю кількість, сягаючи, за деякими даними, близько 25 млн осіб Цікаво героїчних українців що форсували тису тут врахували?))
  18. Переслідувати людей за віком ,за місцем та часом народження, за мову, за спроможність мислити самостійно і це все самопроголошена місцева иліта 🤣🤣🤣 А ще за освітою забув та фаховою належністю І ось цим це похабище тут займається цілодобово 🤣🤣🤣
  19. Тут просто иліта вершки суспільства)))
  20. Поки я бачу перед собою урюка який зачіпає чужих дітей
  21. Мудаки сумчани бо вони дали світу Макаренко Прикарпатці молодці, бо батько наш Бандера
  22. Значить ти путінський агент і кацап
  23. В Україні менше українців як за кордоном
  24. Не наговорюй на українців вони такого не можуть робити
  25. Не так говориш не там живеш Та що за на. 🥺🥺🥺
×
×
  • Створити...