karbo
Пользователи-
Публікації
11 819 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Темпы продвижения путинской армии стали самыми низкими за более чем 100 лет истории войн: под Часовым Яром – 15 метров в день; на Купянском направлении – 23 метра в день; в районе Покровска – 70 метров в день. Напомним, недавно Сырский сообщил, что в декабре прошлого года украинские дроны впервые смогли нейтрализовать примерно столько же оккупантов, сколько рф мобилизовала за месяц.
-
Нахрена ці всі коментарі без розуміння причини походження подібного? Єдиним визначальним фактором є війна яка робить людей звіром, при тому не нормальним звіром, а скаженим. Тут просто нічого обговорювати в контексті правий і неправий
-
Твій кацап довів людей до звірячого стану. Ти реально настільки тупий, що цього не розумієш?
-
Ти постійно це лише і робиш. Вся твоя присутність на форумі говорить за це. Фразу йому знайди))) Вадим ІІ
-
Та він поняття не має, що воно таке)))
-
Якщо кожен дебіл не буде підкорятися силовим органам США, то Америка потоне в крові. І те, що айси працюють жорстко це дуже правильно. Українців це болить, бо вони приміряють на себе роль не допропорядних громадян, а напівкримінальних нелегалів. Тобто, всяке сміття за відсутність порядку. Сомалі тут кращі друзі українців. Повна солідарність. Їм насрати на державність США, їм би лише баблом кишені набити.
-
Він напряму зацікавлений в невпинному потоці мігрантів, він на них вже мільйони заробив пропускаючи через свою школу. Це він викачав мільйони з наївних мігрантів без мови обіцяючи рай працюючи тестеровщиком.
-
Через Україну до Європи тисячу км. Твоя версія чергова натягнута сова на глобус)))
-
Росію Китай лише мати хоче і має
-
Ти це серйозно?))) Україна без грошей воює?))
-
По факту це був запит на мою відповідь. Тобто твій пост носив запитальний характер. Хоча формально на письмі це було не так відображено.
-
Коли ти це писав ти очікував на відповідь від мене. Тож це було запитання хоча і без знаку запитання в кінці. В тебе дуже погане розуміння мови механізмів мови Навіть в стверджувальній формі можна запитувати
-
Питання може звучати без знаку питання
-
Дискусія з GPT чат має більше сенсу як дискусія з 90% місцевих тут
-
Ну ти ж спитався чи можна? Заборони такої немає. Значить можна.
-
Але краще напевне для українців купувати зараз фалоімітатори з підігрівом як радить жінка міністра
-
Я віддаю перевагу дискутувати з GPT chat бо в реалі дуже мало людей які на це тягнуть на таку роль опонента з серйозними знаннями чи розумінням ситуації))) Так що GPT чат - це прекрасний тренажер))
-
Звинувачувати людей за те що вони народилися в радянському союзі що вони там виросли що вони пішли служити в радянську армію як це було встановлено радянським законодавством може лише повний ідіот
-
Спробуй завчати не лише цитати але і читай дуже багато може і ти почнеш щось розуміти а то щось таке ліпиш що не влазить ні в кут ні в двері. У мене таке враження що я веду бесіду з школярем який залед витягає на трійку і то так лише щоб йому двійку не влупили
-
Це все одне що звинувачувати мою бабусю що вона народилася в австро-угорщині чи мою маму що вона народилася за панської Польщі
-
Для звичайних людей це було звичайна країна які іншої не знали ніхто не вибирає ні країну народження ні батьків от від тебе це лише просто гнилий базар Народжені від Сталіна діти не стали сатрапами і не їхня вина що вони від нього народилися чи що вони народилися в радянському союзі Ти пишеш тим більше бачу що ти так недалекий у своїх висловлюваннях
-
Сотні мільйонів людей жили собі на території держави яка називалася радянським союзом і цих людей час від часу призивали до виконання певних державних обов'язків При всьому бажанні прислужувати партійні еліті ти не міг бо хто би тебе допустив)))) В цьому можна звинуватити якогось поета чи письменника який би оспівував цю еліту та мав від того якусь користь. Але ніколи просто громадянина який просто жив та виконував свої обов'язки згідно того законодавства яке було чинним на той час
-
Ахаха кацапи не були панівною нацією в СССР і тому їм ніхто не служив. Ще можна сказати що служили панівні еліті але це абсурд бо де був простий народ а де панівна еліта Ти охренітельно далекий від реальності
