karbo
Пользователи-
Публікації
11 819 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Ніт, це була кацапська імперія, де кацапи були уберменшами, а інші туземці колоній - окупованими унтерменшами. Тут ти називаєш жителів Росії кацапами. Тобто руських, поскільки їх більшість.
-
Поки ці свині пруть їх треба знищувати. Зараз ставлять план 50 тисяч щомісяця.
-
Ти вже розберись чи то о номенклатура чи то кацапи)))
-
Трохи вище ти спокійно використовув це слово для вказівки на націю чи то належність до Росії))
-
Фіглюєш словами друже)))
-
Суб'єктом влади була лише кпсс Власне руські майже не управляли СССР. Брежнєв Україна, Сталін Грузія, Хрущов Україна Після параду покійників порулити дали Горбачову руському та й той розвалив СССР
-
Жодна з республік не була суб'єктом
-
Я присягав народу своєї держави. Іншої у мене не було.
-
Ну це вже Сталін потім робив коли він їх від влади відтягував за ноги кого за шию
-
Жидо комуна мімікрувала щоби бути нібито з народом
-
Ніколи кацапи в СССР не були панівною нацією. Жидо комуна всіх усереднювала під свій стандарт.
-
Можна подумати вони хантів не знищували
-
Тому народу було пох на все Більше того з ентузіазмом будував цю радянську владу
-
Ще раз - це був радянський союз, де жодна країна учасниця не мала суб'єктності. В тому числі і Росія.
-
Україна своїм урядом вступила в радянський союз. І це визнали всі держави світу.
-
Та тієї армії був хрен та ніхрена. Її присутні в Києві на протязі трьох тижнів не могла принципово вплинути на ситуацію бо її погнали звідти. Тоді вже будь коректним і говори три тижні окупації Києва. Про жодну окупації всієї України в тотальному розумінні як це робили німці 41 по 44-й рік і близько не було
-
То неправда. Муравйова ніхто не пішов стріляти. Лише бідні студентики. Хоча Україна була переповнена солдатнею.
-
Виграли прихильники російського більшовизму народу було пох на всіх
-
Лише ті штики тримали українці, ніколи не забувай це вказувати
-
Цілих три тижні муравйов був в Києві. А ще там було німці, поляки свою владу принесли Але врешті-решт перемогли більшовики які в принципі мали досить сильну підтримку українців.
-
Цинічна правда того часу Якщо сказати максимально просто: була купка свідомих українських вояків , які справді билися; була масса втомлених і деморалізованих солдатів , яким: не хотілося воювати, не було великої різниці, чия саме печатка буде на паперах влади. А зверху – Центральна Рада, яка: запізнилася з армією, не хотіла бути жорсткою владою , програла тим, хто не цурався терору й сили (Муравйов та більшовики).
-
Де і які частини і що конкретно захопили
-
Ясно, нічого по суті сказати
-
Мені нах твої днр давай по суті
-
Яку територію вона конкретно окупувала якої кількості була ця армія
