Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 820
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Яку територію вона конкретно окупувала якої кількості була ця армія
  2. Твою голову окупували автомобілі з ДВЗ. Окупація має своє чітке визначення це зв'язано з входом військових сил іншої країни на територію чужої країни. В Україні же перебували частини спільної радянської армії в якій служили мільйони українців.
  3. Ну визнали, а потім перемогли більшовики. Радянський союз ще більше держав визнали. Тут дуже люблю посилатись на сучасні події особливо в Донбасі. Їх тоже не говорить що коли переміг Янукович на виборах то Росія автоматично окупувала Україну Та ні окупація лише тоді називають окупацією коли вона відбулась насправді. Тепер вже є реально окуповані території і вже ніхто не сперечається.
  4. Політична ідеологічна окупація не рівна окупації військовій тотальній, про що ти говориш?)))
  5. Так, більшовики просто виявилися силою, яка змогла задавити всіх інших Фактично: 1. В Україні тоді була купка конкуруючих проєктів : національно-демократичний (УНР, Директорія), консервативний/монархічний (білі, частина гетьманців), анархічний / селянський (махновці, повстанці), більшовицький (радянська модель, зв’язана з Москвою). 2. Перемогли більшовики, бо: мали підтримку потужного центру – більшовицької Росії (кадрово, озброєння, тил), не гребували терором, масовими розстрілами, зачистками , були добре організовані як централізована військово-політична машина . Тобто так – перемогла сильніша й жорсткіша ідеологічна сила
  6. Вся Україна не змогла розбити 10 000 якоїсь сраного війська муравйова. Ну кого ти лічиш?))) Ші Точніше буде так: В Україні справді переміг промосковський більшовицький проєкт . Цей проєкт: спирався частково на місцеву підтримку , але вирішально – на військову силу й політичний центр у Москві . Тому: це була і внутрішня громадянська війна / конфлікт , і зовнішнє підкорення/окупація у політичному сенсі , коли Україну втягнули в радянську імперію.
  7. Ще раз до кого не доходить, у ті роки в Україні перемогла ідеологія більшовизму і ці переможці пристали до СССР.
  8. Але і хламу у твоїй голові. Я тобі не дохтор все це розгрібати))))
  9. А хто же сперечається? Там захопили шмат держави. ДНР не було при утворенні радянського союзу і не розуміє для чого ти сюди це клеїш
  10. Не було окупації. Воно в твоїй голові лише. Окупувати можна країну, яка має власну державність. Тодішня влада абсолютно добровільно прийняла комунізм чи то більшовизм і створила СССР однією складових якої була Україна В Україні була громадянська війна всі воювали проти всіх та врешті-решт перемогла більшовицька ідеологія.
  11. Україна не встигла вийти з імперій, так і залишилася кусками в в складі різних. Про окупацію повна херня, бо тоді переміг більшовизм у головах людей.
  12. Зріз населення зараз і тоді радикально різниться
  13. Житло треба десятки років виплачувати.
  14. Чи міг СССР стати такими собі США без розпаду? Більше аніж впевнений, що міг. Не ідеологія розвалила радянський союз а відсутність ринкової економіки.
  15. Тобто не в Америці, а англосаксам?))))
  16. Союз був типу США лише без ринкової економіки повір я маю що зрівняти бо тут прожив трошки і там був немало років Якщо я зараз в США то що я англосаксам служу?))) В СССР не було панівної нації була панівна роль комуністичної партії Багатопартійність плюс ринкова економіка це були би ті самі США
  17. Я тіпа нє. Я в союзі служив. І українці там були не на ролі прислуги руським.
  18. Кантон спокійно собі служив у кацапів і з ним нічого особливого не трапилося, тож нічого страшного не було би і твоїм дєвочкам при руських. Живи собі і радуйся.
  19. Пошкодили якусь там одну мільйонну частку статків святого Порошенка і вже така біда.
  20. Та я розумію на людей зараз пох бо звикли а ось манатків святого Петра шкода
  21. Забрати Україну і віддати кацапу. Ти ж не проти. Лішь би нєбило вайни Рошен ніззя, ето же святоє
  22. Для тебе жити під кацапами не вперше, ти навіть їм добровільно служив, і нічого би не трапилося, якби вся Україна під ними була.
  23. Тобто, треба було просто покоритися кацапам навіть без спроби спротиву. Вони ж носії культури та процвітання Я, звичайно же, розумію, що для тебе прийшла би твоя, кацапська, влада. Мабуть, не всіх таке щастя влаштовує.
  24. Варіант, що люди хотіли жити краще, ти не розглядаєш?
  25. Варіант ненападу ти не розглядаєш?
×
×
  • Створити...