Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 825
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. В українському суспільстві харам на власну думку. І це все пояснює.
  2. Неможливо по стандартній програмі, яка встановлена у хлібопічці. Хлібопічка має занадто низьку потужність, щоби дати хлібу на старті високу температуру випікання, а потім знизити її. Можна замішувати та відстоювати тісто. Тобто, частково використовувати хлібопічку досить таки вигідно, якщо немає інших спеціалізованих приладів. Для повного технологічного процесу виготовлення житнього хліба вона технічно не пристосована. На ній печуть пшеничний хліб з додаванням житнього борошна, при чому це дріжджове тісто, що категорично не підходить для житнього борошна.
  3. Сотні тисяч в зсу віддали на заклання, решта жизню прожигає
  4. З тобою дискутувати як з плакатом на стіні)))
  5. Там кажуть рідко земельних ну дуже багато Все для батарейок @vadimv ))
  6. Я хотів би укласти угоду з Гренландією простим шляхом, якщо ми не зробимо цього простим шляхом, ми зробимо це важким шляхом, — Трамп «Якщо ви подивитеся зараз на околиці Гренландії, то побачите російські есмінці, китайські есмінці та російські підводні човни, які плавають всюди. Ми не дозволимо рф чи Китаю окупувати Гренландію, бо саме це вони зроблять, якщо ми не вживемо заходів. Тому ми зробимо щось із Гренландією, або простим, або складнішим способом.» — додав Трамп. Також він додав, що якщо датчани висадились з човну на острові 500 років тому, то це не означає, що вони володіють цим островом.
  7. Це ура патріот яких світ не бачив Номерний в Канаді
  8. Нормально стимулює до розвитку та підтримки когнітивних функцій.
  9. Його відео цінні тим що він нахвалює українців. Це не критик, а саме тому інформація про те, що уряду Канади такі справжні роботящі українці і нахрен не потрібні звучить дуже правдоподібно.
  10. Ок ти вважаєш що поговорити це не хоббі?))
  11. Доживеш до моїх років та стану здоров'я будеш думати інакше
  12. Я пробую аналізувати чому не взлітає. Місцеві настільки далекі, що бачать у моїх спробах розібратися "происки" агента впливу РФ, тобто кацапа))) Кожну людину з заявкою на самостійне мислення автоматично заносять до ворогів українського народу))
  13. Великий прихильник українців у Канаді. Ютубер
  14. Марко з Канади розказує.
  15. Не змогла зіграти роль ще тупішої. Здалася.
  16. Банять регулярно. На дітей моїх наїжджають. До речі. Дочка покинула Україну, бо її, відмінницю, з золотою медаллю, заставляли хабар платити за здачу екзамену в університеті Дитина елементарно не витримала наруги цієї гнилої спільноти. Тут добре лише тупим, гнилим і наглим. Десь так. Закінчила американський університет, працює, заробляє
  17. Я про це в курсі з 1991 року. Лише тоді про Гондурас говорили, зараз він злетів до небес
  18. Якщо звідти щось вискакує то мабуть шось там є
  19. Я завжди знав що у тебе одна звивина і та пряма))))
  20. У хлібопічці житній хліб неможливо випікати по повній програмі, бо він робиться на заквасці, а не на дріжджах. Та і технологія випікання не відповідає вимогам. Лише духовка може з цим справитися повноцінно. При такому способі виготовлення житнього хліба житнє борошно виконує роль баласту.
  21. Так чому ваших дітей, родичів проганяє цивілізований світ? Відповідь буде?
  22. Типу, дивитися і мовчати?))
  23. @Tochkin а чому Канада проганяє українців? Ти же так їх хвалив, так хвалив. Що трапилося?))
  24. По рівню правового нігілізму я би поставив Україну в одну нішу з Сомалі І тому не дивно що увесь цивілізований світ проганяє українців І Америка і Німеччина і Польща навіть
  25. Країна ухилянтів не лише від армії,та і від виконання законів, уплати податків... Як йому ще вдається поняття не маю
×
×
  • Створити...