Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 825
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. За ці роки постійної влади в Україні не було, а тим більше політики.
  2. Це нереально за п'ять років а по факту за два бо все інше перехідний виборчий час. Мойсей сорок років по пустелі водив Тобто влада повинна мати два покоління під повним своїм контролем мінімум Сорок років і це при повній ізоляції від зовнішнього світу Українська історія це історія зради.
  3. Це неправда, хибне мислення
  4. Проблема не в правителі, а в тому, що народ в Україні гімно. В часи моєї бабці говорили: німця на вас треба. Хто вміє думати подумайте чому. Щоби народ став людським потрібна нагайка в руках німця. Я бачу що творять наші в США, чую і бачу, як ведуть себе в Польщі, Німеччині...про Україну і годі говорити
  5. Не як в кацапів то значить неправда))
  6. Та вам хоча самого Ісуса Христа дай, все одно все в гімно перетворите
  7. Досить часто люди прикидаються тупими задля потролити когось і уникнути покарання. Ти точно не прикидаєшся? Удар відбувся вночі, фото виставили зранку. В автобусі люди не ночують, шоби трупи там були. Від обслуги бука таких не може бути багато, бо це просто екіпаж, максимум. І що? Вони повинні були чекати поки тобі фото в якості доказу не нададуть? Чи може було би важко десь зі сторони для картинки з моргу притягнути? Ну що би ти повірив?)))
  8. Мадуро підтримав війну з українським фашизмом Ну це ж не тебе стосується
  9. Трамп: я не боюсь Путина и я не в восторге от него. Он убивает слишком много людей, — Трамп о Путине. Трамп утверждает, что не удовлетворен ходом контактов с Путиным.
  10. Круто, зразу видно Путін з яйцями
  11. МИД РФ призвал американское руководство освободить Николаса Мадуро и его супругу.
  12. Ти бачив, там же і стріляли? Чи то так, для виду. І бук руський розхерячили 22244608-distro.mp4
  13. Звідки тобі знати, що там відбулося? Подавили ППО і в який спосіб, були розгублені і не подали наказ...
  14. Так воно так і є, факти твердять
  15. Нібито я десь говорив, що християни завжди були демократами. От нахрена ти це перекручуєш? )))) Тобто брешеш)))
  16. Без складових із Китаю не було би і українських ракет
  17. Попри все ті в першу чергу воювали з комунізмом. Християнські країни пройшли маршем за декілька тижнів без особливих проявів жорстокості І це не був час демократії
  18. Інвестиції в просвіту Китаю це не те саме що інвестиції в економіку Китаю
  19. У мене в голові інші приклади і вони явно не демократичні Іслам по своєму характері релігії не передбачає демократії. Там лише що мула скаже
  20. Я не роблю такі закиди і не скидаю відповідальність на інших.
  21. Ще раз: Цитувати самого себе, як беззаперечний доказ це вже з психіатрії))
  22. Усе нормально, неопізнане корито підняло прапор.
  23. Та ти ж , каратель, втік.
  24. Мене більше цікавлять Україна та США Там мусліми, а де мусліми про демократію можна забути
  25. Поки Китай на цьому світі сильний таке виключається. При розпаді РФ все що межує з Китаєм буде Китаєм. Фізично там китайці присутні, залишилося підняти прапор. І йому відійде усе нафта, газ, алмази, золото.... При такому населенні конкуренції в світі йому не буде
×
×
  • Створити...