Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 842
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Американські ракети, дрони, снаряди кожен день летять по вказаним американцями цілям. Щоби було всім зрозуміло, як це кацапи проковтують нахваляючи при цьому Трампа, який це все надає Україні?
  2. Не все, вони можуть закінчити війну через слабку економіку, але до розпаду це не приведе
  3. Там був планова економіка яка виявилася неспроможної прогодувати населення В Росії зараз міцний капіталізм і досить високі доходи
  4. Таких процесів там не спостерігається від слова зовсім
  5. У 80х робили Китай противагою СССР
  6. Колгоспи дотувалися і були кошти на це будівництво. Я навіть сам їздив по черкаській області в пошуках такого об'єкта щоби будувати та грошей заробити. Чесно кажучи не дуже добре платили, в Сибіру було більше. Якби люди хотіли там жити, то вони би при такому сприянні самі би будували. Але бажаючих на було.
  7. Жодного пілота із західної України. Секретарі райкомів обкомів східняки і тд
  8. Не так, в такому випадку не було би жодних контактів. На протязі століть виключно як баланс Китаю.
  9. За мову сиділи в тюрмах, було таке поняття як український націоналізм. Його шили на раз всім, хто був занадто стурбований українським питанням на думку влади
  10. Надавали в єбенях де і жити ніхто не хотів.
  11. Комунізму ніколи не було, в власне соціалізму зараз в Європі чи США значно більше аніж це було в СССР
  12. Тобі мільйон разів говорять, що США не розглядають Росію, як стратегічного ворога, вона для цього занадто квола.
  13. Перший секретар?)) все мав Машину, квартиру, пайок, закордон, одяг по блату, виші для своїх чад, доступ до медицини
  14. Неправда. Америка програє багато війн при наявності ядерного озброєння Багато країн не має ядерної зброї при тому ніхто не нападає на них Індія та Пакистан ядерні держави і це не заважає їм воювати час від часу
  15. Ти реально далекий від розуміння цілей війни, якщо там піхотинець не зможе пройти, бо зона, то жодного сенсу в ракетах, бомбах чи дронах не буде. Лише санкції, такі самі дії у відповідь без жодного ефекту для сторони, яка нападає в такий спосіб.
  16. Проси Бога, щоби та зона там була. Це єдина гарантія ненападу в майбутньому
  17. Не бреши, кому треба всі знають.
  18. Він просто сміливий та з чітким розрахунком, що після того як кацапи там отримали міцної пи*ди вони туди певний час не полізуть Все що могло бути це чисто випадковий приліт
  19. Чого лише не вигадаєш лише би правду про залізні яйця Зеленського не сказати)))
  20. А який резон при відсутності більшості? Вибори наступного листопада
  21. У тебе проблеми з пам'яттю?))) Без миру він туди не зайде попри всю його довбанутість У нього вибори через не цілий рік
  22. ⚡Евросоюз одобрил бессрочную заморозку активов России Европейский союз на неопреденный срок заморозил активы России в Европе, сообщает Associated Press 12 декабря. .... Болт Трампу, а не гроші
  23. Європа бере війну в Україні в свої руки, посилає ніжно Трампа, економіка РФ зайшла в рецесію. Є шанси дочекатися на труп ворога на березі річки Історія з виборами президента в Україні відтягує мир на пару місяців як мінімум А потім ще референдум по здачі територій півроку війни забезпечено Зеленський вдало обійшов тиск Трампа.
×
×
  • Створити...