karbo
Пользователи-
Публікації
11 842 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
3
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача karbo
-
Американські ракети, дрони, снаряди кожен день летять по вказаним американцями цілям. Щоби було всім зрозуміло, як це кацапи проковтують нахваляючи при цьому Трампа, який це все надає Україні?
-
Не все, вони можуть закінчити війну через слабку економіку, але до розпаду це не приведе
-
Там був планова економіка яка виявилася неспроможної прогодувати населення В Росії зараз міцний капіталізм і досить високі доходи
-
Таких процесів там не спостерігається від слова зовсім
-
У 80х робили Китай противагою СССР
-
Колгоспи дотувалися і були кошти на це будівництво. Я навіть сам їздив по черкаській області в пошуках такого об'єкта щоби будувати та грошей заробити. Чесно кажучи не дуже добре платили, в Сибіру було більше. Якби люди хотіли там жити, то вони би при такому сприянні самі би будували. Але бажаючих на було.
-
Жодного пілота із західної України. Секретарі райкомів обкомів східняки і тд
-
Не так, в такому випадку не було би жодних контактів. На протязі століть виключно як баланс Китаю.
-
За мову сиділи в тюрмах, було таке поняття як український націоналізм. Його шили на раз всім, хто був занадто стурбований українським питанням на думку влади
-
Надавали в єбенях де і жити ніхто не хотів.
-
Комунізму ніколи не було, в власне соціалізму зараз в Європі чи США значно більше аніж це було в СССР
-
Тобі мільйон разів говорять, що США не розглядають Росію, як стратегічного ворога, вона для цього занадто квола.
-
Перший секретар?)) все мав Машину, квартиру, пайок, закордон, одяг по блату, виші для своїх чад, доступ до медицини
-
Неправда. Америка програє багато війн при наявності ядерного озброєння Багато країн не має ядерної зброї при тому ніхто не нападає на них Індія та Пакистан ядерні держави і це не заважає їм воювати час від часу
-
Ти реально далекий від розуміння цілей війни, якщо там піхотинець не зможе пройти, бо зона, то жодного сенсу в ракетах, бомбах чи дронах не буде. Лише санкції, такі самі дії у відповідь без жодного ефекту для сторони, яка нападає в такий спосіб.
-
Проси Бога, щоби та зона там була. Це єдина гарантія ненападу в майбутньому
-
Не бреши, кому треба всі знають.
-
Він просто сміливий та з чітким розрахунком, що після того як кацапи там отримали міцної пи*ди вони туди певний час не полізуть Все що могло бути це чисто випадковий приліт
-
Чого лише не вигадаєш лише би правду про залізні яйця Зеленського не сказати)))
-
А який резон при відсутності більшості? Вибори наступного листопада
-
У тебе проблеми з пам'яттю?))) Без миру він туди не зайде попри всю його довбанутість У нього вибори через не цілий рік
-
⚡Евросоюз одобрил бессрочную заморозку активов России Европейский союз на неопреденный срок заморозил активы России в Европе, сообщает Associated Press 12 декабря. .... Болт Трампу, а не гроші
-
Європа бере війну в Україні в свої руки, посилає ніжно Трампа, економіка РФ зайшла в рецесію. Є шанси дочекатися на труп ворога на березі річки Історія з виборами президента в Україні відтягує мир на пару місяців як мінімум А потім ще референдум по здачі територій півроку війни забезпечено Зеленський вдало обійшов тиск Трампа.
