Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 842
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Виростив селянин свиню на субсидійному газі та електриці, ковбасник виготовив ковбасу на таких же халявних принципах і продав кінцевому споживачу. І де тут ПДВ?)))
  2. Єдиний випадок де облікується ПДВ по повному це білий імпорт. Все інше схемки. При тому дуже багато неплатників ПДВ і він взагалі ніяк не враховується. Всі ці магазинчики крамнички ніякого відношення до ПДВ не мають. Тим більше що тим більше що 50% економіки України тіньова
  3. Яку ти хрень несеш... Повна відсутність економічної грамотності Це продавець платить різницю між ПДВ закупки та продажу. І це не 20% звісно Ця сума оказується для ведення обліку підприємцем а не для того щоб показати що товар виріс в ціні на 20% для покупця. І що це все сума піде в бюджет держави. Це просто ідіотизм.
  4. Десятки років українців привчали до того, що вони повинні лише брати і нічого не давати взамін. Всі і всюди їм винні. Їм винна Польща в Польщі, там просто черги за халявою, винна Америка, Німеччина.... Всі винні. А вдома влада, звісно, винна, лише вони ніколи і нікому. Жодних зобов'язань. Бо ніколи не знали що таке платити податки, вічно субсидії та дотації. Два покоління виростили на цьому. А податки платили лише ідіоти, які офіційно працювали.
  5. Прийти у відповідний заклад за довідкою завчасно заважав розвал системи управління. Добре, що не приплів метагалактичну аварію до цього.
  6. Хіба що самогон заважає В п'ятій ранку худобу обійшов і до обіду вільний. Якщо сусіда попросити, то до самого вечора легко. Проблема може бути лише з дійною коровою. А так сіна закинув і нехай жують
  7. А хто цьому тупому дятлу винен, що він не спромігся вчасно виробити документи?
  8. Дивитися на розвиток подій через призму цінності власного життя є природним, але не ефективним способом оцінки ситуації.
  9. Не з нашим щастям отримати томагавки, але, судячи по всьому, Трамп таки взяв курс на поставку зброї НАТО, а значить це піде, дуже ймовірно, в Україну.
  10. The Telegraph: Зеленский попросил у Трампа ракеты «Томагавк».
  11. Не лопни від почуття власної важливості)))
  12. Ти плутаєш м'яке з круглим))) Бензину не було лише тому що сервіс був на край низькому рівні. В той час як армія мала свою інфраструктуру яка постачала бензин вчасно та в потрібній кількості. Кожен колгос мав свою власну автозаправку. Не вдавай із себе великого гуру бо ти ще дуже далеко до нього)))) А ще крім армійської інфраструктури є критична інфраструктура яка її обслуговує. І ми не знаємо скільки бензину необхідно для її функціонування. І все воно посиплиться не лише коли безпосередньо військовій інфраструктури не вистачить бензину але і тим які її обслуговують
  13. Саме тому я його обіцянку і запостив)) Якщо хочеш розсмішити бога розкажи йому про свої плани
  14. Нафтопродукти не швидко транспортабельна річ. Наявність в одному місці не компенсує дефіцит в іншому. А війна вимагає постійної їхньої наявності в потрібному місці. В противному випадку може настати колапс.
  15. Трошки зради. Україна отримає безперервний потік американської зброї, - генсек НАТО Марк Рютте
  16. Ахаха, я теж за попкорном))
  17. З кожним днем там буде лише гірше Цю проблему принципово не можливо вирішити.
  18. Достатньо подавити засоби ППО противника та авіацію. І голими руками можна це м'ясо з траншей виковирювати.
  19. Ці ракети якими будуть оснащуватись f-16 для того щоб збивати російські літаки з далекої відстані. Пс я гадав тут по замовчуванню розуміють і не хотів виглядати занудою з поясненнями.
  20. Ракети системи повітря -повітря. Тут нічого спільного з наземними цілями
  21. Достатньо дати ракет повітря -повітря більшої дальності
×
×
  • Створити...