Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

МакДо

Пользователи
  • Публікації

    2 536
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача МакДо

  1. Не збираюсь тут створювати холі-вар. Просто цікаво було почути ваші аргументи, бо ще не замовив собі.
  2. Он чоловіче в сусідній темі написав, що Дея виготовляє мікроінвертори.
  3. Припустимо, що 2 однофазних деє коштують більше (на $150), ніж 1 трифазний. При наявності сонця, можна користуватися абсолютно всією технікою в обох варіантах. Вас турбує лише шум, бо ваш маст зробив цей звук ненависним для вас?
  4. Ви вперше будете жити у приватному будинку? До краєвидів швидко звикаєш. Можна вийти на вулицю. А як щодо краєвидів, коли великі вікна днями закриті шторами, бо сонце пече? Ці жалюзі прикріплені до рами на липучки. Легко зняти.
  5. Я не збирався тут продавати, в мене її вирвали ще до того як я виклав сюди🤣
  6. Прийшла bms з Алі. Але, здається, вона мені вже не потрібна🤣
  7. Написав листа на завод цих батарей. Вислали фотографії. Ніби виглядає цивільно. 🤣
  8. Питання до знавців. Чи можливо задіяти три різнонаправлених поля панелей з інвертором Deye 3ф 12кВт у якого 2 мппт? Потрібно додатково встановити ще один мппт чи якийсь інший пристрій? Чи потрібен ще один інвертор?
  9. Під впн лише продаж. Фірма ніби ок, але я і про powmr так думав, бо повівся на сайт 🤣 Продають під своїм брендом (хз чи роблять самі) інвертори, батареї та сонячні панелі (в Україні панелі також продаються). А ще подивився відос про банки 105Аг, де автор стверджує, що не можливо придбати нові елементи, бо заводи контрактують кількість виготовленої продукції для інших виробництв (електрокари, судові мобільні резервні станції, збірки pylontech і т.д.). Типу у роздріб не виготовляють.
  10. На всяк випадок: вартувало 2450грн на вікно 155см х 150см Якже я вас розумію. Маю аналогічну температуру в аналогічному приміщенні 😏
  11. Ось. Ефективність лише зовнішніми засобами задля попередження прогріву склопакету, який працює як радіатор. Раджу.
  12. В ютюб з 10 Adv роликів ні про що, в Гуглі лише продаж… пізніше спробую під німецьким впн погуглити…
  13. Мені так здалося, коли я шукав панелі Leapton 650. Майже всюди «немає в наявності», а там де є ціна х2.
  14. Знавці, порадьте, будь ласка, яким шляхом йти? Замовляти 32 призматика 105Аг чи довіритися пакетам в Sunket ESS? 64кг проти 109+. Вартість майже однакова, тільки доставка важчої батареї дорожча.
  15. Завдяки вашій темі Алі повернув мені кошти за спочатку «знятий з виробництва» скляний 6,5к, а потім ще й за «перевірену» 6,2к. Був приємно вражений за швидке повернення коштів. А мій сусід, що радив мені цю «класну штуку», виявилось, не навантажує свій 6,2 більше 2кВт. Тому він досі працює.
  16. Ну не вийшло в мене зробити хід конем по схемі «готуй сані літом»🤣
  17. Доречі. На хвилиночку. Хто в біді, а хто замовив контейнером. Отак от.
  18. Задав чемному китайцю питання: а що в середині? Він відповів просто: Higee batteries inside 🤣🤣🤣
  19. Подивився відео на ютюб про акуми… Автор повідомив, що навіть Deye робить свої акуми з циліндрів, які, на відміну від призматиків, мають менший ресурс розряду/заряду, а також не рідко циліндри можуть бути бракованими. Потім я задумався про своє попереднє рішення: 32 eve ess 3,2в 105ah по схемі 16s2p мають вагу 64кг. Така збірка (акуми, bms) коштуватиме 49к грн. Але ще потрібно буде купувати розхідники, типу шин і т.д. Потім на алібаба знайшов акумулятор Sunket ess 10kWh. Її вартість $1200. А вага 109+ кг. Вартість +- та сама, подумав я, візьму готове заводське рішення. А тепер задумався. Спочатку здивувала вага, потім порівняв ціну самозбірки та батареї в корпусі IP65… Що може сказати громада? Зупинити свій вибір на збірці з призматиків чи взяти готове заводське рішення з інших форм-факторів lifepo? LFP5-10kWh-LV-Energy-Storage-Battery.pdf
×
×
  • Створити...