akineo
Пользователи-
Публікації
4 116 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
а фріків все більше і більше. парадів все більше і більше. знайшли спобіб бути вільними людьми вільної країни?
-
от проблема "наших" - занадто імпульсивні, квапливі, не думають на перед. виник якийсь момент-конфлікт інтересів, а вони палять все, що було побудовано за 4.5 роки. У нас не так багато друзів, вірніше їх взагалі не має, є "партнери". В перші роки нам списували таку манеру спілуування на війну, але зараз це вже "робочий процес", і робити хуню не потрібно. Ви все таки представники влади і від ваших дій і слів залежать життя українців, яких ви ресурсом називаєте ..
-
що за вброси про бусифікацію у сусідів? чому не розіслати повістки? 140 млн населення, хтось да прийде. плюс безліч підприємств які зобов'язані виконувати моб. план.
-
КАБАми вже так далеко дістабть? фронт взагалі не прикритий? з березня 2024 як почали КАбами стирати все, так і розвивають цю тему нон-стоп
-
а якщо їм дати все що вони хочуть, то де вони зупиняться?)
-
то це ми бикуємо, чи поляки? чи як казав Трамп, зелі "ви той повинен бути вдячним (використовуючи формулювання «сказати спасибі» або «бути вдячним»)"?
-
так це працює в обидві сторони...
-
із завезенням пари мільйонів індусів, а українці будуть відпочивати
-
а ви курсом міді ра х у й те
-
тепер ще й НАЙПОТУЖНІШИЙ лідер плаче
-
це куди?) 2 метри нижче поверхі?
-
в селі хотів би жити. погано, щл батьки з села вивезли в гетто-багатоповерхівку
-
цієї зими було -20, -23. важка зима. за пару годин кіт загине. відключення електроенергії, зашиті наглухо підвали, і коти-бомжі, яким треба і тепло і їжа. важка зима була. дивувала байдужість людей. сотні людей, які не захотіли колективно вирішити питання з десятком котів - знайти їм притулок, дім, чи взяти на перетримку на період морозів. лише диниці проявляють людяність. та і ветеринари не безкоштовні. то певно я живу в ГЕТТО. всі збори мешканців які були- не дали нічого. кожне бидло правіше за іншого. замість обговорення проблеми-питання і його виіршення постійно крики розібрки. люди кінчене гівно. так і живуть кожен для себе в ГЕТТО багатоповерхівках. люди гній. тварини кайф.
-
котів, собак? у кожного котика повинен бути дім!
-
кого ЇХ? цивільних?) чи тварин-бомжів
-
патріарх після першого звуку вибуху в Києві
-
а скільки за час війни домашніх тварин, безпритульних тварин постраждало, загинуло і страждає? а худоби? на державному рівні щось робиться для них? тут в тиловій області неможливо прилаштувати бомжа в притулок, і люди не хочуть брати, навіть красивих злдорових котенят-цуценят, що вже про дорослих казати Єуропа ...які цінності у суспільства? чи просто не на часі ? цікаво що військові часто вивозять із зони бойових котів-собак, рятують. а в цей час цивільні в тилу не можуть порядок навести із своїми місцевими бомжами. чи то байдужість, чи власне задоволення понад усе?
-
в такому стані країни ніколи там не будемо
-
скільки контенту для потужного лідора
-
знову не долетіло до центру прийняття ріщень? 2 км всього ...
