akineo
Пользователи-
Публікації
4 128 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
а я вище писав. занадто імпульсивні, квапливі рішення. від чого залежать життя українців. просо кінчені все вивозять в результаті на собі звтчайні люди. а гниди лише в гучні заяви можуть. 2 центнера свиня важить..
-
я раз в тиждень беру, підтримую підриємця) у нього діти , жінка. все ок просто я таке уйо(*біще, що наівть на шашлики не має з ким сходити в маркеті по 200 грн маринований, але невідомо ж якого м'яса
-
життя все одно нічого не варте
-
в цьому кліпі пацан з пацаном повинен танцювати?
-
а чого повістки не розіслати?
-
готовий шашлик 900 грн кіло це дох?я?*
-
я про те, що ураження якого паливного резеврвуара не дорівнює перемозі 2026 це части роботи на років 20-100 в такому темпі
-
ну всьо - другий фронт відкрито! а, стоп ...
-
бо сцуть. криша не дозволяє. або договрнячок. бо в противному випадку винесуть всі мости в Києві і вже Київ буде по понтонам їздити. чи думаєте за 4.5 роки не могли?
-
за 4.5 роки не можуть зачистити ні окуповані території ні Крим, то це як назвивається? точкові удари, масштаб не той. подивіться яка площа НПЗ. в другу світову як виживали НПЗ?
-
лікарі не працюють, от і результат в школі - ой який сором'язливий хлопчик, тихий, спокійний .. та дрочер звичайний 12-14 річний, який тестостерон в нуль посадив, тому і сором'язливий і пасивний до дівчат ну або вроджене чи набуте, але гормональну терапію вчасно і був би порядок і коли це вже в психологічні проблеми вийшло, то 18 стукнуло і воно вирішило що воно третьої орієнтації ще варіант вирішення проблеми підорів - легалізація проституції якщо у 18 років пацан піде до шлюхи класної, то він 100% захоще ще взагалі не розумію чому не легазіувати проституцію. ну не всім щастить зустріти своє кохання чи хоча б будь які стосунки. а це первинна потреба. це мастхев для кожного. і не треба писати про "своїх мама і дочок". в проституцію піде той, хто захоче. тим паче вони вже є. просто легалізувати і вивести на нормальний рівень послуг. може тоді і двчата почнуть за хлопцями-чоловіками бігати, щось з себе представляти, а не ****ою торгувати, бо природою дано їй. і зараз би не було тих фріків це все робиться для зменшення чисельності анселення і деградації нації а люди ж стадо. подивіться скільки сосадок вейповських і курящик - ще не встигло там нікотинової залежності виробитись. просто люди -стадо. так було завжди - крутість і понти. мені от 30, я не зустрів свою кохану чи хоча б будь-яку не байдужу, то це ж не означає, що я повинен довбитись в очко з мужиком. жінки мене приваблюють, але щось не склалось.
-
а фріків все більше і більше. парадів все більше і більше. знайшли спобіб бути вільними людьми вільної країни?
-
от проблема "наших" - занадто імпульсивні, квапливі, не думають на перед. виник якийсь момент-конфлікт інтересів, а вони палять все, що було побудовано за 4.5 роки. У нас не так багато друзів, вірніше їх взагалі не має, є "партнери". В перші роки нам списували таку манеру спілуування на війну, але зараз це вже "робочий процес", і робити хуню не потрібно. Ви все таки представники влади і від ваших дій і слів залежать життя українців, яких ви ресурсом називаєте ..
-
що за вброси про бусифікацію у сусідів? чому не розіслати повістки? 140 млн населення, хтось да прийде. плюс безліч підприємств які зобов'язані виконувати моб. план.
-
КАБАми вже так далеко дістабть? фронт взагалі не прикритий? з березня 2024 як почали КАбами стирати все, так і розвивають цю тему нон-стоп
-
а якщо їм дати все що вони хочуть, то де вони зупиняться?)
-
то це ми бикуємо, чи поляки? чи як казав Трамп, зелі "ви той повинен бути вдячним (використовуючи формулювання «сказати спасибі» або «бути вдячним»)"?
-
так це працює в обидві сторони...
-
із завезенням пари мільйонів індусів, а українці будуть відпочивати
-
а ви курсом міді ра х у й те
-
тепер ще й НАЙПОТУЖНІШИЙ лідер плаче
