Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 083
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. *бать кінчені. в результаті кіт без власника залишився. фанати 95 кварталу *ля
  2. бо цивільнйи чувак вирішив викластися в своїй зоні відповідальності в армії, проявляє ініціати а армії такі не треба. армії потрібні раби. і не чищений автомат це ознака того, що чувак відхилився від рабства. ефектиність ...
  3. Укрзалізниця таке дно, що простіше нове з нуля побудувати ніж привести в порядок те що є
  4. ахаххахах КАЗАЛИ БУДЕ ДОЛАР ПО СОРОК ПЯТЬ БУДЕ ВІЙНА ЯКОСЬ НІЧОГО НЕ СТАЛОСЬ )))) (((((((((((((((((((((((((( це вже ФАКТ а не мем і це при вливаннях нереальної кількості кредитної валюти в десятки мільярдів доларів в рік, обіднінні населення (вимушеного витрачання запасів доларів) https://www.youtube.com/watch?v=LLk9_EH6Pfo
  5. гогорняк звичайний 23.0
  6. все одно всі колись здохнем бісить в людях те, що чим ближче до дна, тим сильніше жага до життя - наркомани, алкоголіки, бомжи - всі хочуть жити
  7. а де відключення світла?
  8. каіє ваші доказатєльства?
  9. може звалити вже хоче. і страшно і мільярди чекають
  10. це з розряду замахів на потужного? думаєте вони не знають де вони всі живуть? війна договорняк
  11. ви всіх опитали що це пишете? якщо деякі люди ще не пізнали справжніх страждань війни, це ж не означає, що повинні пізнали. чи ви кровожерливий? що я робив в перші роки ви не знаєте варіант - не подобається? - валіть з України. це вже озвучив потужний лідор всія України Зеленський. Ну да.. у вас бронювання є, а у родичів не має. ви в Києві, а родичі від фпв бігають і кожен день прощаються. ні Кошовому, ні потіжному таке писати ніколи не будуть.
  12. навіщо? на минулих перемовинах обговорювали ж дуже важливі питання. наприклад - правила перетину лінії розмежування, бо за все інше то дрібниці і там вже все порішано-зрозуміло. залишились технічні моменти. ну наприклад, якщо б обговорювали нерузомість,то як варіант чиє житло на окупованих, нехай обирає сам, чи буде він жити там, чи отримає компенсацію у вигляді грошей на нове житло на території України або росіі а ті мільйони що виїхали, вони хочуть закінчення війни? війну треба закінчити і вирішити всі ці питання, а не постійно шукати відмазки.
  13. оооо, знову лякалки про капітуляцію мертвим байдуже на все ну мої родичі і знайомі мобіки хочуть миру. хочуть жити. хочуть планувати і мріяти, а не страждати і гинути від дронів. тим паче без термінів, вже 4.5 роки, а скільки ще? контузії, поранення, і не відпускають. а знайомі які в тилу влаштувались, то за перемогу, кордони і т.д. ви ж в курсі, що так як зараз, воно не буде? ситуація може змінитися. а якщо потужний зникне? всі ж люди. двійників не має (поки що). і фронт може бути не таким стабільним як зараз завтра якась світова пандемія знову піде і буде не до України
  14. так і перемоги такої як малюють собі в головах українці не буде ніколи ця війна це вже трагедія
  15. Хто не хоче капітуляції чомусь не там зазвичай де треба я своїх ріднх хоронити не хочу. на себе по*** потужний лідор вже сказав - деокупація військовим шляхом неможлива. це якщо виходити з того, що влада у нас не є ворогами. а так запитань ще більше. рано чи пізно щось підпишуть і не факт що в кращу сторону.
  16. бо насилля до цивільних потрібно було припиняти одразу, а не виправдовувати його, розповідати що всі добровольці і імутувати демократію чи вони думають безкарність і вседозволеність будуть завжди? у кожного є межа цікаве попереду
  17. і не впаде. засцуть або нема чим. нам жеж треба погодження з США, НАТО? і це ще ядерка не прилітала
  18. ну тут не посперечаєшся. за нашу смерть ЄС заплатила на 2 роки вперед. за нашу, наших дітей, за відсутність нашого майбутнього. а коли актор вже не буде вивозити, бо до навіть електорату потужного дійте правда, то влада перейде до військових
  19. ну да. наші точно не зацікалені у війні. ні верховна рада, ні 95 квартал - ніхто не зацікавлений - всі прагнуть миру. от кожен день говорять про мир, про благополуччя людей.
  20. червоний телефон прямого зв'язку з кремлем у наших ще є? в чому проблема подвзонити а не передавати "листи зеленського" через третіх осіб?
×
×
  • Створити...