Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 116
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. а фріків все більше і більше. парадів все більше і більше. знайшли спобіб бути вільними людьми вільної країни?
  2. от проблема "наших" - занадто імпульсивні, квапливі, не думають на перед. виник якийсь момент-конфлікт інтересів, а вони палять все, що було побудовано за 4.5 роки. У нас не так багато друзів, вірніше їх взагалі не має, є "партнери". В перші роки нам списували таку манеру спілуування на війну, але зараз це вже "робочий процес", і робити хуню не потрібно. Ви все таки представники влади і від ваших дій і слів залежать життя українців, яких ви ресурсом називаєте ..
  3. що за вброси про бусифікацію у сусідів? чому не розіслати повістки? 140 млн населення, хтось да прийде. плюс безліч підприємств які зобов'язані виконувати моб. план.
  4. КАБАми вже так далеко дістабть? фронт взагалі не прикритий? з березня 2024 як почали КАбами стирати все, так і розвивають цю тему нон-стоп
  5. а якщо їм дати все що вони хочуть, то де вони зупиняться?)
  6. то це ми бикуємо, чи поляки? чи як казав Трамп, зелі "ви той повинен бути вдячним (використовуючи формулювання «сказати спасибі» або «бути вдячним»)"?
  7. так це працює в обидві сторони...
  8. із завезенням пари мільйонів індусів, а українці будуть відпочивати
  9. а ви курсом міді ра х у й те
  10. тепер ще й НАЙПОТУЖНІШИЙ лідер плаче
  11. це куди?) 2 метри нижче поверхі?
  12. в селі хотів би жити. погано, щл батьки з села вивезли в гетто-багатоповерхівку
  13. цієї зими було -20, -23. важка зима. за пару годин кіт загине. відключення електроенергії, зашиті наглухо підвали, і коти-бомжі, яким треба і тепло і їжа. важка зима була. дивувала байдужість людей. сотні людей, які не захотіли колективно вирішити питання з десятком котів - знайти їм притулок, дім, чи взяти на перетримку на період морозів. лише диниці проявляють людяність. та і ветеринари не безкоштовні. то певно я живу в ГЕТТО. всі збори мешканців які були- не дали нічого. кожне бидло правіше за іншого. замість обговорення проблеми-питання і його виіршення постійно крики розібрки. люди кінчене гівно. так і живуть кожен для себе в ГЕТТО багатоповерхівках. люди гній. тварини кайф.
  14. котів, собак? у кожного котика повинен бути дім!
  15. кого ЇХ? цивільних?) чи тварин-бомжів
  16. патріарх після першого звуку вибуху в Києві
  17. а скільки за час війни домашніх тварин, безпритульних тварин постраждало, загинуло і страждає? а худоби? на державному рівні щось робиться для них? тут в тиловій області неможливо прилаштувати бомжа в притулок, і люди не хочуть брати, навіть красивих злдорових котенят-цуценят, що вже про дорослих казати Єуропа ...які цінності у суспільства? чи просто не на часі ? цікаво що військові часто вивозять із зони бойових котів-собак, рятують. а в цей час цивільні в тилу не можуть порядок навести із своїми місцевими бомжами. чи то байдужість, чи власне задоволення понад усе?
  18. в такому стані країни ніколи там не будемо
  19. скільки контенту для потужного лідора
  20. знову не долетіло до центру прийняття ріщень? 2 км всього ...
×
×
  • Створити...