Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 087
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. в Києві теж забагато вже їх. нах у я вони я хз. населення повинно вирішувати, в якому соціуму вони хочтуь жити, а не через те що бізнес хоче робочої сили. відкривайте в ЄС бізнес. чи в Індії а може спеціально роблять (влада) щоб відволікати населення на побутовому рівні
  2. гроші це мотивація для багатьох, і це дасть приріст, але ж потрібна ще і якість мобіка, а не алкаша, який подумав що за місяць отримає 300 тисяч 2 мільйони за рік пропонували 18-24 річним, і що? виявилося, що життя дорожче та й людина сама не знає, як вона відреагує в зоні бойових, після прильоту. це все індивідуально. підсвідомі процеси людина не контролює.
  3. цей місяць переломний цей рік переломний цей тиждень переломний цей тиждень вирішальний цей місяць вирішальний війна закінчиться до кінця року війна закінчиться до кінця року війна закінчиться до кінця року війна закінчиться до кінця року війна закінчиться до кінця року війна не закінчиться ніколи
  4. як це не підьримує? лідор вже заявив, що а раніше казав, що всі добровольці а Залужний-непридатний-до-служби заявляв, що і жінок мобілізують для захисту Єуропи
  5. *бать кінчені. в результаті кіт без власника залишився. фанати 95 кварталу *ля
  6. бо цивільнйи чувак вирішив викластися в своїй зоні відповідальності в армії, проявляє ініціати а армії такі не треба. армії потрібні раби. і не чищений автомат це ознака того, що чувак відхилився від рабства. ефектиність ...
  7. Укрзалізниця таке дно, що простіше нове з нуля побудувати ніж привести в порядок те що є
  8. ахаххахах КАЗАЛИ БУДЕ ДОЛАР ПО СОРОК ПЯТЬ БУДЕ ВІЙНА ЯКОСЬ НІЧОГО НЕ СТАЛОСЬ )))) (((((((((((((((((((((((((( це вже ФАКТ а не мем і це при вливаннях нереальної кількості кредитної валюти в десятки мільярдів доларів в рік, обіднінні населення (вимушеного витрачання запасів доларів) https://www.youtube.com/watch?v=LLk9_EH6Pfo
  9. гогорняк звичайний 23.0
  10. все одно всі колись здохнем бісить в людях те, що чим ближче до дна, тим сильніше жага до життя - наркомани, алкоголіки, бомжи - всі хочуть жити
  11. а де відключення світла?
  12. каіє ваші доказатєльства?
  13. може звалити вже хоче. і страшно і мільярди чекають
  14. це з розряду замахів на потужного? думаєте вони не знають де вони всі живуть? війна договорняк
  15. ви всіх опитали що це пишете? якщо деякі люди ще не пізнали справжніх страждань війни, це ж не означає, що повинні пізнали. чи ви кровожерливий? що я робив в перші роки ви не знаєте варіант - не подобається? - валіть з України. це вже озвучив потужний лідор всія України Зеленський. Ну да.. у вас бронювання є, а у родичів не має. ви в Києві, а родичі від фпв бігають і кожен день прощаються. ні Кошовому, ні потіжному таке писати ніколи не будуть.
  16. навіщо? на минулих перемовинах обговорювали ж дуже важливі питання. наприклад - правила перетину лінії розмежування, бо за все інше то дрібниці і там вже все порішано-зрозуміло. залишились технічні моменти. ну наприклад, якщо б обговорювали нерузомість,то як варіант чиє житло на окупованих, нехай обирає сам, чи буде він жити там, чи отримає компенсацію у вигляді грошей на нове житло на території України або росіі а ті мільйони що виїхали, вони хочуть закінчення війни? війну треба закінчити і вирішити всі ці питання, а не постійно шукати відмазки.
  17. оооо, знову лякалки про капітуляцію мертвим байдуже на все ну мої родичі і знайомі мобіки хочуть миру. хочуть жити. хочуть планувати і мріяти, а не страждати і гинути від дронів. тим паче без термінів, вже 4.5 роки, а скільки ще? контузії, поранення, і не відпускають. а знайомі які в тилу влаштувались, то за перемогу, кордони і т.д. ви ж в курсі, що так як зараз, воно не буде? ситуація може змінитися. а якщо потужний зникне? всі ж люди. двійників не має (поки що). і фронт може бути не таким стабільним як зараз завтра якась світова пандемія знову піде і буде не до України
  18. так і перемоги такої як малюють собі в головах українці не буде ніколи ця війна це вже трагедія
  19. Хто не хоче капітуляції чомусь не там зазвичай де треба я своїх ріднх хоронити не хочу. на себе по*** потужний лідор вже сказав - деокупація військовим шляхом неможлива. це якщо виходити з того, що влада у нас не є ворогами. а так запитань ще більше. рано чи пізно щось підпишуть і не факт що в кращу сторону.
  20. бо насилля до цивільних потрібно було припиняти одразу, а не виправдовувати його, розповідати що всі добровольці і імутувати демократію чи вони думають безкарність і вседозволеність будуть завжди? у кожного є межа цікаве попереду
×
×
  • Створити...