Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 122
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. готовий шашлик 900 грн кіло це дох?я?*
  2. я про те, що ураження якого паливного резеврвуара не дорівнює перемозі 2026 це части роботи на років 20-100 в такому темпі
  3. ну всьо - другий фронт відкрито! а, стоп ...
  4. бо сцуть. криша не дозволяє. або договрнячок. бо в противному випадку винесуть всі мости в Києві і вже Київ буде по понтонам їздити. чи думаєте за 4.5 роки не могли?
  5. за 4.5 роки не можуть зачистити ні окуповані території ні Крим, то це як назвивається? точкові удари, масштаб не той. подивіться яка площа НПЗ. в другу світову як виживали НПЗ?
  6. лікарі не працюють, от і результат в школі - ой який сором'язливий хлопчик, тихий, спокійний .. та дрочер звичайний 12-14 річний, який тестостерон в нуль посадив, тому і сором'язливий і пасивний до дівчат ну або вроджене чи набуте, але гормональну терапію вчасно і був би порядок і коли це вже в психологічні проблеми вийшло, то 18 стукнуло і воно вирішило що воно третьої орієнтації ще варіант вирішення проблеми підорів - легалізація проституції якщо у 18 років пацан піде до шлюхи класної, то він 100% захоще ще взагалі не розумію чому не легазіувати проституцію. ну не всім щастить зустріти своє кохання чи хоча б будь які стосунки. а це первинна потреба. це мастхев для кожного. і не треба писати про "своїх мама і дочок". в проституцію піде той, хто захоче. тим паче вони вже є. просто легалізувати і вивести на нормальний рівень послуг. може тоді і двчата почнуть за хлопцями-чоловіками бігати, щось з себе представляти, а не ****ою торгувати, бо природою дано їй. і зараз би не було тих фріків це все робиться для зменшення чисельності анселення і деградації нації а люди ж стадо. подивіться скільки сосадок вейповських і курящик - ще не встигло там нікотинової залежності виробитись. просто люди -стадо. так було завжди - крутість і понти. мені от 30, я не зустрів свою кохану чи хоча б будь-яку не байдужу, то це ж не означає, що я повинен довбитись в очко з мужиком. жінки мене приваблюють, але щось не склалось.
  7. а фріків все більше і більше. парадів все більше і більше. знайшли спобіб бути вільними людьми вільної країни?
  8. от проблема "наших" - занадто імпульсивні, квапливі, не думають на перед. виник якийсь момент-конфлікт інтересів, а вони палять все, що було побудовано за 4.5 роки. У нас не так багато друзів, вірніше їх взагалі не має, є "партнери". В перші роки нам списували таку манеру спілуування на війну, але зараз це вже "робочий процес", і робити хуню не потрібно. Ви все таки представники влади і від ваших дій і слів залежать життя українців, яких ви ресурсом називаєте ..
  9. що за вброси про бусифікацію у сусідів? чому не розіслати повістки? 140 млн населення, хтось да прийде. плюс безліч підприємств які зобов'язані виконувати моб. план.
  10. КАБАми вже так далеко дістабть? фронт взагалі не прикритий? з березня 2024 як почали КАбами стирати все, так і розвивають цю тему нон-стоп
  11. а якщо їм дати все що вони хочуть, то де вони зупиняться?)
  12. то це ми бикуємо, чи поляки? чи як казав Трамп, зелі "ви той повинен бути вдячним (використовуючи формулювання «сказати спасибі» або «бути вдячним»)"?
  13. так це працює в обидві сторони...
  14. із завезенням пари мільйонів індусів, а українці будуть відпочивати
  15. а ви курсом міді ра х у й те
  16. тепер ще й НАЙПОТУЖНІШИЙ лідер плаче
  17. це куди?) 2 метри нижче поверхі?
  18. в селі хотів би жити. погано, щл батьки з села вивезли в гетто-багатоповерхівку
  19. цієї зими було -20, -23. важка зима. за пару годин кіт загине. відключення електроенергії, зашиті наглухо підвали, і коти-бомжі, яким треба і тепло і їжа. важка зима була. дивувала байдужість людей. сотні людей, які не захотіли колективно вирішити питання з десятком котів - знайти їм притулок, дім, чи взяти на перетримку на період морозів. лише диниці проявляють людяність. та і ветеринари не безкоштовні. то певно я живу в ГЕТТО. всі збори мешканців які були- не дали нічого. кожне бидло правіше за іншого. замість обговорення проблеми-питання і його виіршення постійно крики розібрки. люди кінчене гівно. так і живуть кожен для себе в ГЕТТО багатоповерхівках. люди гній. тварини кайф.
  20. котів, собак? у кожного котика повинен бути дім!
  21. кого ЇХ? цивільних?) чи тварин-бомжів
×
×
  • Створити...