akineo
Пользователи-
Публікації
4 092 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
так нє*** посилати на війну незнайомих їм чоловіків. а потім розказують "я туди тебе не посилала ясєн *** що це важко, і в цьому суть першого повідомлення була і розлучення по цій же причині є. але це не потужно і не незламно - по марафону не покажуть, як люди залишаються сам на сам інвалідами
-
а чому саме індуси? самі дешеві?
-
жінки нафронтниці те ж є. і голосували вони. і патріотизм там є і націоналізм.
-
передайте дівчатам, що у індуса *** маленький а взагалі це гарно показує що таке жінки і як там насрано в голові. за каліку мобіка вони не захочуть вийти, зустрічатись, доглядати.
-
а потім за жінок і дітей а якщо б були ці 2 млн, то на скільки їх вистачить і що побити, коли закінчаться?
-
ну де там відосик потужного. всі ж в очікуванні
-
переплутали адреси офісів і центрів прийняття рішень?
-
то де ж ті гроша заробити... та і життя обмежується терміном бронювання а так ви праві - треба взалювати, бо так і життя пройде з сусідами -підерастами
-
влк-гниди не люди і точно не лікарі
-
ну про це відосиків в популярних телеграм каналах не побачите. суцільна перемога і потужність
-
от серйозно - які пі до ри ??? свідомо це роблять? і чому українці мовчать? чоловіки-українці - на утилізацію, а Україна - для індусів? а ччому саме індуси? і що, мова вже не важлива? тобто росіяйська дуже заважала, а індуси і їхня мова і культура то буде заєбісь для українців ?
-
не захотів душу і тіло за євреїв віддавати? от паразіт цікаво що це українці роблять
-
гірше Сомалі поки кожного особисто не торкнеться - не зрозуміють, що в країні ні законів, ні здорового глузду не існує взагалі і це все з дозволу верховного
-
оце ви загнули у мене сусіди - весь вільний час з бухлом. а кожен вечір - обов'язково паті. в 2021 році - з 5 вечора до 2 ночі кожен день з весни по жовтень.
-
цікаво, що діюча влада настільки загралась, що якщо нічого не станеться - то можна зробити висновок що це договорняк а якщо станеться - то теж договорняк, для піжвищення потужності, бо "вільні люди вільної країни" починають про щось здогадуватися
-
900 грн кіло готового шалику це не жарти!
-
не пройшло 100 років? цілі екземпляри діставалась. ну і сто відсотків вартість буде в 10 разів потужніше, ніж у росіян по шахедам росіяни попереду на 100 пунктів а взагалі головне кількість - щоб навантажувати ворога, ппо у нас он вся країна вже психічно нестабільна. зі сторони взагалі виглядає як повний ***ець - сидіти в квартирі чекати прилетить-не прилетить бачив як діти бавились іграшковим дрончиком. але шумить як фпв. думаю якщо хтось після зони бойових таке почує, буде біда
-
єпать санта барбара тобто вбив свою дружину?
-
головне градуси. щоб вставило. всі фанати випивки вживають її заради одного - оп'яніння. всі ті гурмани про смаки - до дупи
-
це щось дає? є інформація по об'ємам? бо новини поки що такі www.unian.ua/economics/energetics/gazoviy-rekord-nazvano-krajinu-yes-yaka-importuvala-naybilshe-rosiyskogo-spg-13380984.html не хочете по трубі? буде скраплений. мазохісти
-
а самки завжди лише про довжину говорять 🤌
-
всі ці "пересмотри" направлені на мобілізацію. пару сотень під шумок мобілізують. на зарплати і економіку їм начхати. їхнє завдання - планомірне знищення, але щоб раби не здогадались і не збунтувались. тому потрібно обережно закручувати гайки. (але навіщо випустили дітей і молодь? гуманність? чи ЄС собі забронював ..хз) індусів завезуть - і робочі місця заберуть і баб задовольнять. але є проблема
