Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. на запит гугл видає тобто в Україні все таки ***а
  2. важко буде в майбітній Україні а "чи повернуся кулеба в Україну" гугль не знає
  3. що там в пару речень? ви хочете сказати, що всі ті дзвінки ПОТУЖНОГО лідора, щоденні зустрічі , договори і проча діяльність Незламного лідора - малоефективна, а фініш цієї війни вже визначений але відтермінований в часі,бо істинні цілі ще не досягнуті?
  4. t.me/telelug/37262?comment=5542464 не знаю, чи відкриє "якщо б ми озвучували реальні наші втрати, то ті хто на ротацію підходять повсривалися б" а вся фанатики партійно-релігійні розповідають про втрати 1 до 5, 10, 20
  5. пропоную НЕ давати жінкам! нехай страждають.
  6. фільм "Довга хода 2025". ну прямо Україна 2025. і діалоги на цитати можна розкладати. "суть не в тому, щоб дійти до кінця, а дотягнути до наступного моменту"
  7. мужик повинен брати, а не просити.
  8. все що я можу зробити це самоліквідуватися. всіх інших, схоже, теж влаштовує, бо зеля все ще святий
  9. в сенсі на довго? а де 2-3 тижні? вони взагалі відбиті від реальності, чи вважають, що люди і далі готові іти навіть примусово віддавати здоров'я і життя? навіщо підтримувати війну і далі? яка ціль, що буде через рік, два, десять?
  10. а Україна чим стала зараз? тут же писали, що "дівчатам буже важко знайти хлопця через виїхд 18-22"
  11. www.pravda.com.ua/news/2025/09/20/7531703/ хіба у нас не було ДШВ до рішень Потужного? а штурмовиків де будуть брати?
  12. якщо б люди знали, що буде в 2025, чи обрали б вони "по криколу"? чи були б майдани? перший, другий?
  13. ваша віра похитнулась? ще ж невідмоов як вони рахують.
  14. закінчились давно і держ бог на сотні років. зато Янукович поганий був з кредитом в 3 лярди і пустою казною (ні). А ці майбутні попередники залишать мінус 300 млрд доларів зеля сказав що буде бомжувати гроші на наступний рік suspilne.media/1117438-cina-vijni-ce-120-mlrd-griven-polovinu-treba-des-znajti-zelenskij/ index.minfin.com.ua/ua/finance/debtgov/ на липень 2025 при курсі 41.5 держборг 150 млрд доларів
  15. невиліковний))) які блін сигнали. візьми та поговори з людиною відверто.
  16. чи вони ідіоти чи я.. це не вірний шлях. потрібно зменшувати можливості ворога. бо в такому підході треба думати як збивати 1000 дронів через день, а потім і кожен день. або 2000 дронів раз на тиждень. можливості для цього створюються.
  17. 🤣 чи віддячать йому небайдужі українці із колишньої 40 мільйонної країні?
  18. виключно через 60 млрд доларів зовнішніх вливань у валюті курс долара у нас ще не 60
  19. і де тут цифра 550? 🤣 а, 22 тисячі це вже 550 доларів((
  20. доларів? а мідний кабель тпв без зовнішньої ізоляції по чом і куди можна здати?
  21. я від зелі відписався і не в курсі, він відосика вже записав?
  22. зато сьогодні 3 ухилянта мене зупинили 🙃
  23. в 22 році казали офіційні голови що це безповоротні втрати. потім зізнались, що це все таки загальні. тобто частина з цих потім повертається назад. а потім виявиться що це взагалі мальована картинка.
  24. з роботою жопка у Львові чи Польщі?
×
×
  • Створити...