akineo
Пользователи-
Публікації
4 108 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
А ПО ТЕЛКИ І ЮТУБУ КАЖУТЬ ЩО ВСІ
-
зелґ маніпулює населенням завдяки своїй невинній зовнішності, привабливій для певної категоріх населення , голос сєксуальний? юудуть колись писати про причини довіри енаселння до цього персонажу. нові иехнолоджії
-
так і є. у нас впроваджуюься ті самі методи із запізненням
-
в криму 98% зрадили присязі МВС зрпдять і тут
-
цікаво, що поляки вовюати не готові, німці не готові,та і всі інші не готові. а от українці ВОЮВАТИ БУДУТЬ ВСІ БЛЕАТЬ!!!!11111 це ж якісь нес тандартні люди, КОЗАКИ БЛЕТЬ!!!11 з 5 років до війни готуватись бо так дядя п пікселі барбершопний всказвав блеть
-
ну ще в армію йде. смс постійно приходять
-
за рабами треба контроль! ви проти?*
-
нова пошта сприяє наявності картонок у насеоення
-
я так і не зрозуміВ, він кожного разу скаржиться чи -заздрить? 900 кабів за 5 днів, 82 000 за рік. а буде ще нарощування. оце масштаб. оце потужно і яка лінія оборони це витримає?
-
як сказав ЗЕ - ВСЕ МОЖЕ БУТИ! не сміється ніхто. більшість чекають визначеності майбутнього а адекватні турбуються про мабйутнє вже сьогодні і ДІЮТЬ бо після смерті НІЧОГО не має. життя одне. тут і зараз. цінуйте, що маєте. оосбливо батьків своїх.
-
план перемоги потужного але не потрібно сприймати цю картинку як його небайдужість до українців. він нічим не кращий за всіх попередніх президентів яким влада мозок сплавила
-
да. чи то батьківське виховання, в якому домінувало м'яке мамине. Чи суспільствоі. Чи генетичне. Чи все разом. Але справжнього чоловіка з мене не вийшло. Але, дивлячись, як пакують здорових биків в бусик і як вони верещать, то може ... а стосовно сзч - то вже у кожного своя історія починається після бусифікації
-
то може наші фламінго емігрують вже?
-
та не може такого бути
-
може і нам на 180 розвернутись? уявіть в якому ахуі будуть всі
-
я за легалізацію інтим послуг війна і так вже все знецінила людям потрібно розслаблятися
-
новонароджені поляки українського походження?
-
вони його постійно відновлюють?
-
ті хто виїхали то вже не нація. перед всією Європою ноги роздвигати.. а стосовно ресурсу і невеликих втрат - добре говорити, коли ти не в числі цих втрат. у нас в ОТГ буває по 1-2 на місяць. Багато це? ні. Але в цьому списку можуть бути мої рідні, знайомі, я... А Кошового чи депутатів ВР там не буде. а.йо. ви мене згадали в повідомленні 😂
-
все життя вся війна весь сенс буття це все про гроші і тільки гроші
-
англійська в моїй голові це англ-рос-укр і в зворотньому укр-рос-англ 😁 бо баба Галя в універі вчила нас на рос
-
не лише це. будуть чмирити цивільних ще дуже довго але нам це не грозить. ви реально вірите що ЦЕ колись закінчиться? Подоляк. той ще підераст
-
при наявності 3000 ракет на рік, війну дійсно можна було б закінчити за пару місяців. але цього не буде, бо закінчення війни нікому не цікаве.
-
але вони діють, і реально допомогають живою силою, зброєю а у нас "коаліція рішучих лгбтшників", які десь там збираються в тисячний раз про щось потеревеніти і подзвонити Трампу.
