Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. так його пости і є його реакцією. більше нічого не буде. страждають і гинуть лише звичайні люди. завтра буде нова трагедія, нові пости в тг
  2. оце наше майбутнє. якщо потужний і незламний не зупиниться, не закріпиться на тим перемогах, що вже і так є.
  3. наша влада вважає себе богами. якщо не закріпляться на сьогодні, може бути велика біда. а їм байдуже на те що буде, вони в будь який момент можуть звалити і відосика записати, де чітко пояснять, що вони зробили все, що могли. а винні ухилянти.
  4. мені те НАТО не всралось. і саме НАТО каже, що України там не буде. то в чому суть двіжа?
  5. ну от вам ЛІДОР все і пояснив. перемога - це боротьба. вічна боротьба. вічна влада. перемоги в звичному для всіх розумінні не буде.
  6. ну ми ж якось без нпз живем? а у них принаймні нафта є
  7. була надія на Трампа, що він порішає напряму, і буде як з Кореєю. але ж у нас потужність і незламність і у влади..
  8. наступ триває після провалу нашого - з вересня 2023 року.
  9. теж спало на думку стосовно щепок дерева може будка керування була?
  10. потужний вибух. і як заявляють це до 90 кг всього
  11. чому не можуть побудувати такі украпленян по всьому фронту? якщо вони показують свою надефективність 12 років? якщо не можуть прорвати, значить скоро будуть перестановки кадрів на цьому напрямку
  12. видобутку? а причому нпз до видобутку?
  13. не закінчить це війну. у них ще є ядерка. і у нас до сих пір є світло, газ, зв'язок, жд. в такому форматі війни нам фініш. бо відповіді не пропорційні. у них більше грошей, людей, зброї, союзників, ракет. всього більше.
  14. і у них вузьке місце в запуску. якщо розширять майданчики, буде срака повна. але наші дубоголові вибрали шлях самурая. відосики для Потужного записані на всі випадки життя на місяць вперед.
  15. саме цікаве що наші знають звідки вони запускаються і коли. знають де збирають їх ну і за 3 роки як було збиття над головами так і є а ще по Дніпру на Вишгород вилазять раптово. невже там не можна вже когось поставити для візуального контроолю чи мікрофони, вони ж давнолізуть по одному і тому ж маршруту.
  16. взагалі не дешевшає. прильот в населеному пункті не перший, а земля і нерухомість не дешевшає взагалі. а на Святошино дешевшає? кожного разу автівки палають, багатоповерхівки пошкоджені
  17. ну так весь світ знає, що лише в Україні "воювати будуть всі". з 5 років. бо ми ж козацького роду. або просто нас не шкода а про українок потурбуються за кордоном 🤌
  18. можете заперечити перераховане?
  19. з розряду Крим до кінця 2023?
  20. аграрній країні з 95 кварталом ракети не потрібні
  21. але є і виключенгня. не всі забул ищо таке честь. та і офіцери не повинні гинути
×
×
  • Створити...