Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 108
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. в Польщу вже частина виїхала, зараз вс іінші підтягнуться. Коли побудується, наврядчи повернуться 🙃
  2. людей теж замінити в новій державі? бо процес розчистки від населення зараз інтенсивно триває
  3. ага. а якби не Порошенко, то виграли б ще в 2014 році. а якби не зеленський?, то ... п.с: чим Китай допомогає? ця війна про гроші.
  4. та аби закінчилась вже. і так нерви в нуль. пожити трошки свого нікчемного життя з котами.
  5. історія з дронами дуже далеко зайде...
  6. богом даний зеля Україні! хто ж як не зеля???! боже як я люблю зеленського, як ото він виступає (с)
  7. ну хоч щось правду сказав що завжди знайдеться чим нас вбивати і що війна це ГРОШІ. і завжди їх буде мало і грошей у них набагато більше наших а ще у них людей в 5 разів більше і зброї зброї зброї який там план ПЕРЕМОГИ, зеля? скільки ще? 1-2-3-10 років рабства?
  8. і буде нам кінець з мобілізацією з 16 років. він же фанат радянської військової літератури і науки війни
  9. що там? знову шукають способів прогнати рабів через тцк? треба частіше щось придумати, не 1 раз на рік, а 2, чи 3 рази на рік!
  10. це мрія нашої влади і такий контроль
  11. цивільних. яких обзивають "ухилянтами" безпідставно
  12. та ні. прийдуть нові ефективні менеджери. та і хто у нас кандидат на пост президента? Порох і Залужний "непридатний до служби"?
  13. оформлення закордонного паспорта займе місяць два для більшості потім і виїдуть але пишуть і таке правильно це розуміти так - 3.3 тисячі виїхали назавжди а 10.7 тисяч заїхало забрати шмотки 😂
  14. в заручники взяти і віддати лише за умови що США і росія домовляться про закінчення війни
  15. один щахед чи ракета і це все в утилізацію і але ж це Україна. українці нічому не навчаться навіть у війну
  16. ніхто нічого відновлювати не буде. населені пункти формували сотні років, під конкретний соціум, конекретна інфраструктура. і це не кавярні і барбершопи. скоріше за все будуть укрупнятися уцілілі села і міста, а зруйновані будуть під аграрне виробництво розорані
  17. ЩОНАЙМЕНШЕ 2... а де 2 там 3 а там і 5 і 10 ніхто не знає, що буде завтра чи навіть сьогодні
  18. та головне що Яникувочи поганий - аж 3 млрд доларів кредиту взяв. Скільки їх йому згадували, який великий борг, та ти шо .. курва, вже скільки зелені набрали? 300 буде до кінця?
  19. западенці не перший раз роблять хуню
  20. так нам заявляли в новинах не раз, що процемс мобілізації НЕЗВОРОТНІЙ
  21. як керувати країною знає лише комік з 95 кварталу!
×
×
  • Створити...