akineo
Пользователи-
Публікації
4 092 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача akineo
-
чому у нас не розділяють військовослужбовців, контрактників, тцк і мобіків? є ж різниця між тим, хто обрав армію своїм сенсом життя і примусово мобілізованим.
-
то що, потужного на*бали? вже стільки обмінів було. скільки ж їх там ще ..
-
якщо б у людей був вибір - життя їхніх дітей чи "указ аби поржать"? що брали б? це лише підтвердило, що потужний у своїй реальності, де він дуже ахуєний тіп
-
це гуманніша зброя, нііж війна та навіть ядерка геміннаіше того, що зараз відбувається 4 роки
-
та не може такого бути у зелі зарплата 28 тисяч гривень, а живе за доходи з бізнесу - 95 кварталу. Він працює заради українців і України з постійним ризиком для життя. Богом даний!!!!111111 він вже 7 років свого найкращого періоду життя віддав нам, а ми невдячні ай ай
-
ну така реальність. дивитися відосики потужного і заряджатися незламністю. На 1 тисячу від потужного автономністю забезпечити себе але якщо весь будинок буде без опалення, то він швидко в негодність прийде минулий сезон яким був? скільки прильотів було? то чому їх має не бути знову у випадку продовження війни?
-
який сесн її відновлювати, якщо балістика, Кинджал чи Х-22 її знову можуть уразити? Або 500 дронів в одну точку, або десяток хитрозадих шахедів?
-
так потужний заявляє, що у нього 28 000 грн зарплата. А депутати ниють, що 50 тисяч, які вони типу отримують, теж мало. А тут пенсія 240 тисяч. То яка зарплата у нього була? а у кожного депутата пара помічників, радників, а у них так само помічники і радники. от і виходить на країну в 30 млн чиновників 2 ляма
-
так вони і є причина бід вже 7 років які тяготи війни вони несуть? та ніяких. найкращий період їхнього життя ця війна це вони продовжують військови стан кожні 3 місяці. без них нічого не було б.
-
головне лолого цирку ціле
-
2-3 тижні а Україна за 35 років не може приміські електрички хоча б десь на сучасні замінити, якими користуються сотні тисяч людей по країні щодня
-
війна показала, скільки гнид серед нас
-
ну потужно ж? а вартість їжі яка? це первинна потреба, а вона не доступна. ну головне що у українців є честь гинути, страждати, каліками ставати
-
краще б не виділили ті 90 млрд бо тепер почнеться масовоий відлов цивільних ще 2 роки свідомого знищення, страждань
-
випадково попалось депутати і капітан 95 кварталу не хочуть собі такого життя? от як врятувати себе і те що тобі цінне - домашніх тварин? а якщо у людини господарство? і це ж ніколи не закінчиться. завдяки потужним рішенням. невідворотні процеси. війна це страшно.
-
коли прилітає безпосередньо по людях, то кричать не своїм голосом від агонії. То психологія така - відговоридися від негативного, поки це вдається.
-
як там зараз кричать? ухилянтів на ... політикам навіть нічого робити не потрібно
-
підкажіть, пару років тому був хіт зарубіжна пісня, кліп якої починається де дід сидить в спортивному червоному костюмі в кріслі а потім починає танцювати ну майже описав))
-
значить Богдан норм чувак о як швидко все змінюється. влада плавить.
-
ну а чого це вони живі
