Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

akineo

Пользователи
  • Публікації

    4 092
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача akineo

  1. чому у нас не розділяють військовослужбовців, контрактників, тцк і мобіків? є ж різниця між тим, хто обрав армію своїм сенсом життя і примусово мобілізованим.
  2. то що, потужного на*бали? вже стільки обмінів було. скільки ж їх там ще ..
  3. якщо б у людей був вибір - життя їхніх дітей чи "указ аби поржать"? що брали б? це лише підтвердило, що потужний у своїй реальності, де він дуже ахуєний тіп
  4. це гуманніша зброя, нііж війна та навіть ядерка геміннаіше того, що зараз відбувається 4 роки
  5. та не може такого бути у зелі зарплата 28 тисяч гривень, а живе за доходи з бізнесу - 95 кварталу. Він працює заради українців і України з постійним ризиком для життя. Богом даний!!!!111111 він вже 7 років свого найкращого періоду життя віддав нам, а ми невдячні ай ай
  6. ну така реальність. дивитися відосики потужного і заряджатися незламністю. На 1 тисячу від потужного автономністю забезпечити себе але якщо весь будинок буде без опалення, то він швидко в негодність прийде минулий сезон яким був? скільки прильотів було? то чому їх має не бути знову у випадку продовження війни?
  7. який сесн її відновлювати, якщо балістика, Кинджал чи Х-22 її знову можуть уразити? Або 500 дронів в одну точку, або десяток хитрозадих шахедів?
  8. так потужний заявляє, що у нього 28 000 грн зарплата. А депутати ниють, що 50 тисяч, які вони типу отримують, теж мало. А тут пенсія 240 тисяч. То яка зарплата у нього була? а у кожного депутата пара помічників, радників, а у них так само помічники і радники. от і виходить на країну в 30 млн чиновників 2 ляма
  9. так вони і є причина бід вже 7 років які тяготи війни вони несуть? та ніяких. найкращий період їхнього життя ця війна це вони продовжують військови стан кожні 3 місяці. без них нічого не було б.
  10. головне лолого цирку ціле
  11. 2-3 тижні а Україна за 35 років не може приміські електрички хоча б десь на сучасні замінити, якими користуються сотні тисяч людей по країні щодня
  12. війна показала, скільки гнид серед нас
  13. ну потужно ж? а вартість їжі яка? це первинна потреба, а вона не доступна. ну головне що у українців є честь гинути, страждати, каліками ставати
  14. краще б не виділили ті 90 млрд бо тепер почнеться масовоий відлов цивільних ще 2 роки свідомого знищення, страждань
  15. випадково попалось депутати і капітан 95 кварталу не хочуть собі такого життя? от як врятувати себе і те що тобі цінне - домашніх тварин? а якщо у людини господарство? і це ж ніколи не закінчиться. завдяки потужним рішенням. невідворотні процеси. війна це страшно.
  16. коли прилітає безпосередньо по людях, то кричать не своїм голосом від агонії. То психологія така - відговоридися від негативного, поки це вдається.
  17. як там зараз кричать? ухилянтів на ... політикам навіть нічого робити не потрібно
  18. підкажіть, пару років тому був хіт зарубіжна пісня, кліп якої починається де дід сидить в спортивному червоному костюмі в кріслі а потім починає танцювати ну майже описав))
  19. значить Богдан норм чувак о як швидко все змінюється. влада плавить.
  20. ну а чого це вони живі
×
×
  • Створити...