Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вячеслав63

Пользователи
 • Публікації

  4 647
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Вячеслав63

 1. І тим хто постійно щось "чухає", замість реальних справ - теж. Наприклад, "яйця по 17 гривень", про що він і каже.
 2. Харків'яни, послухайте земляка. Та й іншим зрадофілам буде корисно -
 3. А може то у вас не тільки кацапський менталітет, а й нав'язування їхніх наративів, не дивлячись на вашу етнічну приналежність?
 4. В огороді бузина.... Я про війну 2008-ого. І правильно писати "буцегарня".
 5. Не повинен олігарх керувати країною, коли народ на Майдані вимагав змін і злому корумпованої олігархічної системи. Він - не один з переможців Майдану, а його ліквідатор. І це не мої слова.
 6. Ну, тоді, по вашій лозіці, і виборці сивочолого, особисто винуваті в іловайській трагедії, бо вони делегували йому владу. А за все повинен відповідати Верховний Головнокомандувач.
 7. Що, окрім хамства, можна очікувати від бувшого "совєцького охвіцера"? Логіка там відсутня. Звісно, у війні винуватий не пуйло і рашисти, а виборці Зеленського. Тільки пуйло, накопичивши сили до 2022 року, чомусь ультиматум ставив Заходу. І на прикладі війни в Україні хотів показати Заходу "кузькину мать".
 8. Не треба зводити все до моєї особистості. Я не "заплатив" і коли обрали Януковича, бо мало залежний від держави. Але, країна не розвивається, коли в ній панує корумпована олігархічна система. А від цього втрачають всі громадяни. Пам'ятаєте лозунг на Майдані - "Пойміте, нас задолбало". Люди хочуть справедливості не на словах, а на ділі. Простий сьогоднішній приклад - Кантон мені нахамив, а це заборонено правилами форуму. На моє запитання "Іріна 1969, ви ще тут?" модераторка і прихильниця сивочолого жартівливо відповіла - "ні". Коли друзям (порохоботам) все, а критикам сивочолого - закон (бан), то це, як би , не дуже і справедливо. Я не хочу жити в такому суспільстві, де корупція править бал, де не можна добитися справедливості в судах, де продажні депутати, поліція і т.д. і т.п. Люди відчувають фальш у солодких речах, які не підкріплені справами, тому так і проголосували в 2019-ому.
 9. Тільки після вас (секти порохоботів). Оця ваша абревіатура не підпадає під дію правил форуму? Іріна 1969, ви ще тут?
 10. " На протязі1, ім. з прийм. 1. Те саме, що протягом 1. Новаторство й традиціоналізм у формі йдуть на протязі віків поруч (М.Рильський); Бачимо ми, як у масі своїй ізменшаються речі, Мовив би, гинуть поволі на протязі довшого часу (М.Зеров); Здавалось, він на протязі всього життя не зазнавав такого напрочуд ясного спокою, як зараз (О. Гончар). 2. На якійсь відстані. Вздовж всієї стіни на протязі трьох кроків – вартові (С.Божко). "
 11. А 2014-ому був не дебільний вибір президентом олігарха, щоб він зламав олігархічну систему? Якраз збереження олігархічної системи, на протязі його правління, ніяк не допомогло вирішенню проблем.
 12. За які такі мої помилки ви розплачуєтеся?
 13. Я вважаю, що олігархічна система не зламана і продовжується імітація, як і при попередниках. Для мене, особисто, кардинально нічого не змінилося.
 14. Мар'яна Безугла 1 д. · Повернулася з фронту. Новий керівник фронтом генерал Содоль - злочинець. Сирський дозволив йому поставити "своїх": Галушкіна, Соколова, Луценка. Не за навиками, а за належністю до генеральскої фракції Содоля. Галушкін завалив оборону Харківщини. Добилася його заміни. Тепер тут Драпатий. Після цього Содоль намагався мене блокувати по всьому фронту. Соколов має кримінальне провадження по Чонгару і зараз відповідальний за ділянку фронту. Луценко пропустив прорив Очеретиного на Покровськ і не покараний. Жоден генерал не покараний ні при Залужному, ні при Сирському. Вони "спливають" знову і знову. Нічого не помінялося. Генеральські фракції продовжують гробити наше майбутнє. І Сирський - частина процесу. Він не може вийти за рамки. Я бачу спроби, але. Але! Прошу і закликаю зараз бригади триматися. Ви знаєте, як воювати, ви вмієте. Подолаємо. І внутрішню армійську гниль, і росіян. Зараз гартується історія. Втримайте. Не мовчатиму. Тільки факти. Олександре Станіславовичу, last call. Якби ж тільки вона. «Кому ви віддали фронт!?»: Стерненко, слідом за Безуглою, заявив про Катастрофу Радіо Трек: НОВИНИ. Джерело: radiotrek.rv.ua/blog/komu-vi-viddali-front-sternenko-slidom-za-bezugloyu-zaviv-pro-katastrofu-foto_326368.html "Командувачем ОСУВ Хортиця призначено генерала Содоля. Для розуміння, Хортиця це весь східний фронт — від півночі Харківщини до Вугледара. І це призначення — кадрова катастрофа. Гіршу кандидатуру, якій плювати на життя солдата, було складно уявити. Раніше Содоль командував морською піхотою. Жоден бойовий морпіх про нього не скаже цензурного слова. В мережі маса прикладів, коли морську піхоту Содоль просто «зточував» — від трагедії із 37 бригадою морської піхоти до відправки на лівий берег морпіхів без будь-якого забезпечення та захисту. Дуже дивно бачити декларування державою цінності людського життя та призначати на таку високу посаду того, хто ставиться до особового складу у найгірших традиціях Жукова. Ми почнемо змінюватись на краще та матимемо шанси перемагати, коли відповідальність буде нести і генералітет. Втратив бездумно людей — тюрма замість посади. А не підвищення, як зараз." Стерненко постійно спілкується з військовими, тому знає ситуацію не по слухам.
 15. Кантон, а що ви, як бувший військовий і підтримуючий зв'язки з тими, хто воює, скажете про призначення Содоля командувачем "Хортиці"?
 16. "5 років. Мої роздуми, особиста думка. Президент не з системи, зруйнував систему. Це, мабуть, найбільше досягнення Зеленського. Чи призвело це до війни? - Так. Домовленості з росією, прикриті вишитими рушниками і зірваними складами боєприпасів, були порушені. Чи зруйнувало це устої та роль українського парламенту? - Так. Олігархів стали слухати так само, як і всіх інших, часто ніяк. За ширмою парламентаризму виявилася пустота суб'єктності. Чи змінило це сприйняття України у світі? - Так. Ми перестали бути прохачами третього сорту, з розпилом залишкових подачок через грантові проєкти, місії ОБСЄ та іншу бутафорію. Ще багато прикладів. Чи побудувало це нову систему взаємовідносин? - Ні. Ми опинилися на нестабільному ґрунті, і все суспільство, яке втратило олігархічну передбачуваність державного управління, хибний мир і війну не для всіх, а також ілюзії, зараз намагається вижити в нових реаліях. Яких? Що це за реальність постала? Безодня. Нестабільний ґрунт. Туман. Безодня боротьби за країну по-справжньому. Виживання не для галочки. Нація не аби як. Пошук, що і хто ми насправді. Всі. До того ж, наша турбулентність і боротьба каталізували світові процеси, і навіть найдосвідченіші експерти не беруться прогнозувати конфігурацію світу найближчим часом. Чи все у нас вийде? Ми можемо програти повністю. Не всі побачать, не всі залишаться, не всі долучаться і не всі стануть. Але нарешті за три десятиліття боротьба за незалежність справжня. А росіянам - смерть."
 17. "Будуть просто виносити нашу оборону", - Z-канали бьють на сполох через нові можливості ЗСУ uainfo.org/blognews/1716120843--budut-prosto-vinositi-nashu-oboronu---z-kanali-byut-na.html
 18. "У його країні триває війна": Ф'юрі не визнав поразку від Усика та заговорив про реванш tsn.ua/prosport/u-yogo-krayini-trivaye-viyna-f-yuri-ne-viznav-porazku-vid-usika-ta-zagovoriv-pro-revansh-2581794.html
 19. А в Бахмуті, Авдіївці не було трагедії? Як майстерно ви зачепилися за мою фразу, залишивши без відповіді основне - якщо сьогодні винувато керівництво(командування), то треба бути послідовним - і в Дебальцево, передусім, то були його промахи. Звісно, основна вина лежить на рашистах, але і наші своїми невдалими діями сприяють його успіху на полі бою. Якась там нехороша історія була з Логвиновим. Про..пали, як це часто буває.
 20. Хто винуватий у дебальцевській трагедії? - Звісно, Гришин, тому, що завжди легше вішати промахи керівництва на підлеглих. Зараз винуватий хто? - Зеленський і його "дрисня". Так, що проводимо аналогію і нічого прикриватися Гришиним. До речі, він вже не сидить.
 21. У бійців ЗСУ вийшли з ладу термінали Starlink у день наступу військ РФ на Харківщину, - WP censor.net/ua/news/3489997/u_zsu_vymknuvsya_starlink_u_pershyyi_den_nastupu_rf_na_harkivschynu
×
×
 • Створити...