Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Бездомный

Пользователи
  • Публікації

    54 855
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    295

Усі публікації користувача Бездомный

  1. не той Навіть ПНР сильно відрізнялася від срср - там хоча б суслових-єпішевих-андропових , е.т.с. не було . Там були можливі Станіслав Лем , Альфред Шклярський , Роман Поланські , Єжи Гофман , е.т.с.. Там можлива була Солідарність . Багато чим відрізнялися .
  2. ну , і чим кацапи відрізняються від гітлеровців ? пропонуєте домовлятися з гітлером ? про що ?
  3. подібне - з Білоруссю тільки Білорусь окуповано не частково , а повністю
  4. і де ті автохтони , яких геноцидили , живуть краще ? Хіба що в Ірландії .... Так там час минув . З розкладом пощастило . Але ж все одно автохтонну культуру втратили , а кращі представники розбудовували культуру метрополії .
  5. а де ще був системний геноцид автохтонного народу кацапами , жидами , поляками , угорцями , за підтримки так званої "цивілізованої частини людства "?
  6. Максим Мирович: На этом фото – мерзавка из ООН, которая под управлением коммуняки Гутерриша сдала Марьяну Чечелюк из Мариуполя на подвал в «ДНР», хотя обещала вывезти в Украину. ООН окончательно превратилась в преступную организацию, боевое крыло Коминтерна, которое занимается помощью ХАМАС, ДНР, путинским оккупантам, Северной Корее, а также всячески гадит цивилизации.
  7. але ж мудрий американський естеблішмент подаврував кацапам - папуасам ядерну зброю , а кацапи - папуаси продали ядерну зброю піхвооким мавпам
  8. це досягнення всіх без виключеня лідерів , і не лише президентів , а й прем'єр міністрів , міністрів оборони , е.т.с. навіть піхвомразотних вчительок - доньок радянських ахвіцерів вихована колонізаторами еліта - головний ворого свого народу (с) Махатма Ганді
  9. це коли кацапи угод дотримувалися ? не нагадаєте ?
  10. при чому тут кетаймотлох , якщо завдяки війні гроші потрапили до рук людей , які їх лишень по телебаченню бачили ? справа у тому , що кацапські регіони вже підсіли н населенням депресивних регіонів .а криваві гроші , які надходять до економіки за рахунок витрат бюджету на війну . Війна - як рухач торгівлі та досягнення добробуту населеня депресивних регіонів.
  11. як справи з компенсацією за випробування кацапами яз на "власних" солдатах на полігоні Капустін яр ? навіть не сумніваюся , що й тоді кацапи випробували яз на тих , кого не шкода - наприклвд на хохлах
  12. вважаєте , що з кацапами можна було домовится у 2022 му ? про що ? з ким саме з кацапів ?
  13. без "навіть" - віддати багато зараз , і решту - завтра
  14. Українська Грузинська Мрія ? грігян - іванішвілі ?
  15. при чому - це не нинішні більш-меньш ситі піхвоокі мавпи , які інтегровані у глобальний світ , мають смак до західного способу життя , а скажені голодупі голодні маоісти , яким не було чого втрачати
  16. хтось ще сумнівається , що кацапи на порозі краху могли свідомо підірвати Чорнобильську АЕС ? censor.net/ua/video_news/3492865/yadernyyi_udar_po_polschi
  17. це як перед Хасавюртом оговталися , підготувалися , сфабрикували казус беллі ( підірвали під чеченським прапором свої ж багатоквартирні будинки ) , і полізли знову Теракт в Волгодонске официально считается раскрытым. Но в этой истории еще много неизвестного. 1999-й год, 13 сентября, Совет Думы… По словам Владимира Жириновского, кто-то через секретариат передал в Геннадию Селезневу записку о взрыве жилого дома в Волгодонске. Селезнев записку зачитал всем присутствующим. Но дом в Волгодонске взорвали лишь через три дня!
  18. тобто ? кордонів 1991 року більш за всіх домагаються саме кацапи - кордонів до Бєловежської угоди щоб про щось домовлятися - потрібні обидві сторони , домовлятися не бажають саме кацапи
  19. але ж це не військовий об'єкт . дозвіл бити лише по військовим об'єктам , які несуть беспосередню загрозу . кацапи зараз самі себе почнуть обстрілювати , та підкидати рештки західних ракет - щоб звинуватити Україну у обстрілах невійськових об'єктів - вони так вже на бантустані Доннбабве робили
  20. Яковина каже , там строковикам прилетіло
  21. смокче🥂 а Джону Кеннеді смокче Мерілін Монро 🤣
×
×
  • Створити...