Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ashim1990

Пользователи
  • Публікації

    3 486
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача ashim1990

  1. Я вже Вас питав, за кого будете голосувати на виборах. Чогось мовчите...
  2. Просте питання: хто Ваш кандидат на виборах в Президенти?
  3. Як-то кажуть: при цьому модерам головне - не вийти на себе...
  4. А дійсно, за що? Більшого патріота не можна і уявити.
  5. Забув, чого ви були в мене в ігнорі. Тепер згадав.
  6. Не мог быть курс 40 при сами знаете ком.
  7. Як на мене - ніколи. Але, якщо завдання витратити побільше грошей, то все норм.
  8. Відсьогодні в Києві середньодобова не нижче нуля.
  9. Тож до Харкова дуже хочеться. А як інакше?
  10. Єврокомісар з питань промислової стратегії Стефан Сежурне запропонував українським урядовцям взаємовигідну угоду щодо українських критичних мінералів під час свого візиту до Києва разом з головою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн 24 лютого. Наступний в черзі Китай?
  11. Все це так. Але ж нікто не розумів, який майбутній Президент зможе підписати Мінськ-3. То, може, такий натяк?
  12. Хуйло заявил в беседе с журналистом Павлом Зарубиным, что у Владимира Зеленского рейтинги в два раза ниже, чем у экс-главнокомандующего ВСУ Валерия Залужного. aif.ru/society/putin-reyting-zelenskogo-v-dva-raza-nizhe-chem-u-zaluzhnogo Це щось неймовірне. То хто кого підтримує?
  13. Уточнюю: невже саме під час справжньої війни необхіден "плюралізм" (теж цитата, хоч і давнішня)? Звісно, я не проти свободи слова, але - чи не зарано?
  14. Тоді був FLASH, який і прийняв це рішення. Тепер іде повномасштабна війна. Мабуть, саме той час, коли необхідно "почути кожного" (майже, цитата).
  15. Але ж модери не банять! Напевно, він їм потрібен для чогось.
  16. Чому? Невже в Естонії так погано?
  17. Звичайно, ні. Тому що українці ніколи не обирали в Президенти найкращих людей.
  18. Та отож. Порох повинен бути в порохівниці, а не в голові.😉
  19. Уехал ты! Самое главное - вовремя смыться. Радуйся. Но лучше бы молча...
  20. www.pravda.com.ua/columns/2025/02/20/7499245/ Читати немало, але непогано донесено, що робиться в світі. Якщо коротко, - все погано, а для нас - тим більше.
  21. Думаю, с этим проблем не будет.👍
  22. Краще б не "гарного дня", а забанити. Але не для того тут модери.
  23. Какие ставки? Кто еще может подписать Минск-3, кроме? А Зеля останется в истории как неудачник, надумавший "бодаться с дубом". Оказалось, "дуб" - это не только рашка...
  24. Петро, ти де? Повернись, Україна чекає твого другого пришестя! Хто ще підпише трампо-***лівський договір?
  25. Не переживайте, модер вибачиться. Неможливо бути святішим за Папу РимськогоСвятого Петра.👍
×
×
  • Створити...