ashim1990
Пользователи-
Публікації
3 486 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача ashim1990
-
В чем суть этого режима?
-
Можно восстановить почти полностью.
-
Да, но "мягко".
-
Які тут всі круті.😁 Польщу та Чехію принципово не розглядаємо?
-
До речі, а бувають "недорогі" ТН? Що кажуть форумні продаванидистриб'ютори?
-
То най порошки голосують за цю ... на виборах.
-
Так, Петро був не дияконом, а паламарем. zib.com.ua/ua/162860.html
-
Газ, звичайно.
-
Чим далі від тих подій, тим більше буде "рятівників". Дивуюсь, що Петро тільки тепер схаменувся.
-
Давно сюди не заходив. Щось не про те тут кажуть. Ось топ: П’ятий президент Петро Порошенко розповів, що у перші години повномасштабного вторгнення 24 лютого захищав Київ зі зброєю в руках, доки, за його словами, влада втекла зі столиці. www.pravda.com.ua/news/2024/10/19/7480439/
-
Якби ще хтось пояснив, чим китайська нержа краща за європейську емаль? Тим, що дорожча? Взагалі, чув поради купувати самі дешеві бойлери. Якщо потече, міняти на такі ж. А якщо не нагрівати ГВ вище 60, то і дешманський працюватиме довго.
