Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ashim1990

Пользователи
  • Публікації

    3 486
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача ashim1990

  1. Цікаво, чи рахували: витрати на установку ТН вже окупились (з урахуванням поточних витрат)? Чи це неважливо?
  2. А що каже таблиця коефіцієнтів теплопровідності?
  3. 3 см - шар повітря? Найкращий теплоізолятор.
  4. Вночі 14 лютого російський ударний безпілотник із фугасною бойовою частиною влучив в укриття 4-го енергоблоку Чорнобильської атомної станції. Радіаційний фон не підвищувався. Вночі 14 лютого російський ударний безпілотник із фугасною бойовою частиною влучив в укриття 4-го енергоблоку Чорнобильської атомної станції. Радіаційний фон не підвищувався. www.pravda.com.ua/news/2025/02/14/7498251
  5. Колись теж дивувався, що в водяному електрорадіаторі вода такою стає. Поки не зрозумів, чим ті алюмінієві секції з'єднані.
  6. Останні чотири фактори можна мінімізувати правильним проектуванням.
  7. Не зовсім зрозуміло. Хіба трифазний транс необхідної потужності - це не воно?
  8. Это вопрос не к экспертам, а модерам. Хотя бесполезно, как обычно...
  9. Звичайно, є. Стандартні насоси для підвіщення тиску будуть робити на ура і майже безшумно.
  10. Так тепер багато чого так: коштує немало, а якість 🙁
  11. У мене був більш потужний, і майже нічого не давав. Це не вихід. Тільки накопичувальна ємність, і з неї качати.
  12. У мене більше 0,5 бара підвищення не було. Тепер розумію, що робити потрібно було інакше.
  13. Потрібно було купувати самий дешевий, щоб не жалкувати за грошима.
  14. Головний мінус у них однаковий - мале підвищення тиску води. В мене колись стояв Speroni SCRA 25/150-180, значно кращий за Оптіму. Від нього було небагато користі. Зрештою, він забився залізом (хоча вода непогана), і зламалось робоче колесо. Замінити його нереально.
  15. Маю деякий досвід у ТН. Що казати? Краще, промовчу. Особливо, про обслуговування.
  16. В мене паралельно (об'єднані входи і виходи бойлерів) - тому що розміщені в різних місцях квартири.
  17. У Вас Горение, сомневаюсь, что сами снимете.😉 И это хорошо! Лёгкий бойлер - дитя оптимизации, это зло.
  18. Нет, Вы сами написали, что надо правильно проектировать. На каждый этаж свой бойлер. У меня квартира большая, стоят два бойлера - 100 и 80 л в разных местах. Никакой рециркуляции.
  19. Цікаво. Напевно, є якась мінімімальна відстань від бойлера до споживачів, більше якої рециркуляція стає виправданою?
  20. Ви дійсно непогано формулюєте. Респект!
×
×
  • Створити...