Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ashim1990

Пользователи
  • Публікації

    3 486
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача ashim1990

  1. Бачу, с "правильних" соцмереж.😉
  2. Ви цю відсутність добре маскуєте. Хочу навчитися так.👍
  3. А чому ж не дописуєте: "але несподівано для х**ла країна об'єдналась"? Зрозуміло, ненависть до Зелі не дозволяє. Хоча тепер Україна об'єдналася навіть більше ніж в 2014.
  4. То нащо Ви встряваєте? Аби відмітися?
  5. Майже всі рашики. У нас - майже всі порошки. Споріднені душі?
  6. Виберемо Петра - візьмуть. Під заставу його активів.👍
  7. А гелевый не кислотный? Если мы уже заговорили о понятиях. Похоже на съезд.😉
  8. Тут вони банили нещадно перед президентськими виборами 2019 і відразу після них. Потім адекватний FLESH нафіг закрив "Політику".👍
  9. У Бутуса банять, але тимчасово. А на Одеському форумі - назавжди, якщо ти не порошок. Дам посилання для прикладу forumodua.com/showthread.php?t=3182793&page=9208 Як на мене, дуже цікаво побачити рівень обговорення. На цьому форумі рай, якщо порівняти. Особливо, при вмілому користуванні ігнором.😉
  10. Запобігти він не міг. Підготуватися краще - мабуть, міг. Мені інше цікаве. Навіщо в цій темі повторювати одне й те саме тисячі разів? Вибори будуть невідомо коли. Тож пояснення одне: дискредитація української влади. В чиїх це інтересах, всім зрозуміло. Але точно звичайні українці від цього тільки в програші.
  11. Якщо у людини нема своїх думок, то саме так і потрібно відповідати. А бота взагалі потрібно ігнорувати.
  12. Ні, це рашистські наративи, які просувають порошки.
  13. Угу. Любой неубитый свинцовый аккум можно восстановить. Но только не гелевый! Кстати, купили сыну какой-то польский АГМ 100 А·ч. Там максимальный ток 20 А.
  14. Це улюблена пісня порошків.😉
  15. Порошкам цікаво зараз. Хтозна, що з ними буде після війни...
  16. Ви неправильно формулюєте. Бути без снарядів і з лінією розмежування по Дніпру (або західніше) чи з снарядами як зараз.
  17. Не сидить, бо не до нього. Навіщо це гівно зараз чіпати?
  18. Він намагається зробити вигляд, що не за Петра. А Ви заважаєте!
  19. Пока что платит только Петя. Почти все посты от порошков. Как следствие, всё меньше адекватных людей сюда заходит.🙁
  20. Звичайно, некомплектний. Шланг є, а фільтра нема! За півціни могли і покласти...😉
  21. Добра порада всім, хто сюди зайде. Не марнуйте час на перегляд цього відео. Нічого цікавого там нема.
  22. Згоден. Як би наших кантонів та вінсолів туди запроторити? На жаль, ніяк. 🙁 Вони гроші отримують за це. А модерам пофіг. Типу, свобода слова. А те, що війна іде - кому це цікаво?
×
×
  • Створити...