Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

andry07

Пользователи
 • Публікації

  171
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача andry07

 1. Та ту тріщину навіть не видно. Ви би і не знали про неї якби по блокам не плигали. Будуйте далі і не заморочуйтесь. Утеплення будинку планується?
 2. Якщо Ви з трудом розібрали, значить тримається кладка міцно. Я б так залишив. Вагою верхніх блоків придавиться і все буде нормально.
 3. Тому що ДСТУ розробляла організація, яка продає будматеріали. Все просто.
 4. Замовник, який розуміє навіщо монолітний пояс зробить замість нього кілька рядів армованної цегли, хоча в жодному проекті ви такого не побачите.
 5. і навіть немає вузла спирання плит перекриття на монолітний пояс?
 6. Цікава думка. Ну, якщо замовник готовий платити, то чому б ні. Головне щоб він розумів що платитить за чиїсь можливі помилки, а не за необхідність виконання таких рішень.
 7. Пробачте що втручуюсь, але в малоповерховому будівництві і при відсутності сейсміки такі заморочки не потрібні зовсім. В газоблоці під збірні плити монолітний пояс і все. Якщо стіни із цегли, або перекриття монолітне то взагалі нічого не потрібно.
 8. Монолітний пояс під плитою, потім ще один біля плити і ще арматура під плитою. Це мабуть для сейсміки в 9 балів. Це взагалі за межами розуміння. Спирати плити на газоблок без монолітного поясу і потім щось сбоку доливати.... А анкерування повздовжньої сторони плити це взагалі шедевр. Де ви такі проекти берете? Ще й гроші за них платите..... На цьому фоні у ТСа не такий вже і поганий проект)))))))
 9. Вра***те, що у Вас підніметься рівень плит перекриття. Або збільшуйте пояс лише на ненесучих стінах.
 10. Саме так. Якщо силікатна цегла та цементно-піщаний розчин, то краще сітку набити. А взагалі рекомендую гіпсову штукатурку, тоді ніяких сіток непотрібно.
 11. У Вас балки покриття кріпляться до стіни з піноблоку лише шпильками?
 12. Якщо Наблюдатєль дизлайкнув, то значить добра автоматика, потрібно брати))))
 13. Якщо у мене в будинку десь може бути пліснява, я б не міг заснути поки це не з'ясував би )))))
 14. то дах а то перекриття. Чомусь згадався анекдот про будівельників у котрих стіна упала тому що вони риштування убрали, а шпалери ще не поклеїли.
 15. Цікаво хто б з замовників свідомо погодився на таке перекриття. Не купуючи готовий будинок, а саме при будівництві власного. Нагадало випадок із власного досвіду. В мене будинок облицьовано термопанелями (пінопласт з захисним декоративним акриловим шаром). Щоб довести міцність панелі прораб по ній ходив і плигав, панель витримала без ушкоджень, а я копаючи приямок біля фасаду пробив цю панель наскрізь черенком лопати.
 16. і коли продавати будинок не забути сказати про це покупцю....
 17. Міцність на стиск це добре. Але це ж перекриття, там не стиск а вигин. Яка в полістіролу міцність на розтягування?
 18. Полістірольні плити як несучий елемент перекриття.... Куди котиться цей світ.....
 19. Можливо це б і мало сенс при опаленні радіаторами. Але з теплою підлогою це дуже сумнівне рішення
 20. Я не знаю яка в мене зараз температура грунта під будинком, але не думаю що менше ніж під вашим. Влітку грунт нагрівся так само, а остигає повільніше.
 21. А навіщо взагалі тоді там утеплювач? Температура грунту постійна круглий рік (+5...+7 градусів). Можливо за літо верхній шар під будівлею нагрівся, але все одно він за місяць охолоне і Ви взимку будете його підігрівати трубами теплої підлоги.
×
×
 • Створити...