Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

andry07

Пользователи
  • Публікації

    196
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача andry07

  1. Якщо не помиляюся, В ПУЕ не допускається паралельне підключення кабелями різного перетину. Там струм нерівномірно розподіляється, чи щось таке....
  2. Чого Ви до ТСа пристали? Пише людина в своїй темі що важає за потрібне, ніхно не зобов'язує Вас читати та відповідати. по темі: 1. Теж не розумію що унікального в тих клапанах з Алібаби. Я собі поставив звичайні Вентс, клапан як клапан. 2. Пробував я в цегляній стіні буром по колу свердлити отвори і потім вибивати. Витратив годити три, потім плюнув і покликав дядьку з алмазним станком. Коштувало 1тис.грн за отвір 125мм років 5 тому.
  3. ну попаде вода по стикам між шарами утеплювача і між утеплювачем і профлистом. Ви ж це не просушите ніяк.
  4. тобто ви до квітня так утеплювач залишите? А волога в стиках, заморожування і т.д.?
  5. Ну ХЗ. Це перший фільтр осмоса після двох тижнів роботи. При цьому третій фільтр майже чистий за цей час. Мені і в голову ніколи не приходило ці фільтри прибирати. Не кажучи вже про вугільний фільтр з нашею міською хлоророваною водою
  6. Кладеш на підлогу, відкручуєш ключем півоберта всі колби, потім ставиш вертикально і руками викручуєш остаточно. Не верх зручності, але краще ніж в шафу залазити майже повністю.
  7. це що ж треба було робити щоб коробка тріснула? Чи то старий будинок?
  8. Ні, навіть і в голову таке не приходило.
  9. +1 Але собі поставив приточні клапани. Простіше регулювати ніж вікна на мікропровітрювання.
  10. В мене газовики поступили простіше. Сказали щоб до їх приїзду були виконані всі отвори в стінах і кронштейни під труби, а вони будуть лише труби варити. На моє зауваження що вся ця робота проплачена вже, сказали щоб я йшов і розбирався з міськгазом, але це ще на півроку роботи затримає. Згодом, дивлячись як вони варили труби, я зрозумів що добре що кронштейни та отвори довелося робити своїми силами.
  11. Я фанову трубу повернув на горищі і вивів в сторону через глуху стіну. Плюс з септика ще вентиляція окремо виведена. Бактерії живуть, на жаліються.
  12. З приміщення з газовим коплом обов'язкова повинна бути витяжка. І, наскільки я розумію, вона повинна бути лише для цього приміщення. я б на Вашому місці знайшов місцевого пічника та попитав би у нього. Перед подачею документів в газове господарство, а потім ще раз перед пуском газу пічник повинен приїхати та скласти акт про стан димоходів, без цієї бумажки документи не приймуть. До мене коли пічник приїжджав, то він лазив дивився на ті димоходи, де починаються та куди виводять.
  13. Доброго дня. А можете розповісти про свою систему, зокрема про промивку мембран. Є бажання теж систему осмоса на весь будинок запустити.
  14. Якщо вода влаштовує а для пиття стоїть осмос, то навіщо фільтр?
  15. Ще раз. ТС спитав як прив'язати плити до стін із газоблоку. Залізобетонні плити, а не газобетонні, які ви чомусь сюди приплели. Я порадив або кріпити до існуючого монолітного поясу, або зробити обв'язочний пояс. По іншому плити до стіни із газобетону не закріпиш. Обв'язочний пояс доречний тільки в сейсмічних районах і він називається антисейсмічним, тому без сейсміки це зайва витрата коштів. Той обв'язочний пояс для газобетонних плит, на який ви посилаєтеся, то взагалі зайва витрата коштів, якщо у вас не газобетонні плити.
  16. Ну це ж зовсім не те. До чого тут газобетонні плити? Я ж кажу, для збірних плит обв'язочний (антисейсмічний пояс) потрібен тільки в сейсмічно активних районах, або коли у замовника є зайві гроші.
  17. Малювати ліньки, пробачте. Десь раніше в цій темі були картинки. Кладуться плити на монолітний пояс, а потім торці плит зв'язуються ще одним залізобетонним поясом (обв'язочним). Ну і арматуру заводять в шви плит та анкерують в цьому поясі. Це необхідно для районів з сейсмічною активністю. При відсутності сейсміки та для малоповерхової забудови це зайве. Так, це суто для вашого спокою.
  18. Якщо стіна з цегли то можна анкерувати, в газоблок тільки через обв'язочний пояс. Так що або анкеруйте в моноліт, або не анкеруйте зовсім.
  19. Газобетон та залізобетон це різні матеріали, і від однакового навантаження ГБ буде зминатися, а бетон ні. Плита повинна спиратися на однорідний матеріал. Монолітна плита і збірна плита це різні речі.
  20. Саме так Зазвичай це враховується на етапі проектування, коли під стандартні розміри плит розташовують несучі стіни Бажано спирання збірних плит робити не менш ніж 120мм суто на бетон. Як зазначили вище, враховувати 5см стінки У-блока не варто, газобетон просто зімнеться під навантаженням.
×
×
  • Створити...