
k-master
Пользователи-
Публікації
859 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача k-master
-
Якщо у совковому потягу вам треба охолодити пиво (воду) то берете пляшку, обгортаєте вологим рушником та виставляєте у вікно. Воно охолоджується. Тобто якщо через радіатори ганяти воду, а радіатори поливати водою то ефект буде. Треба тільки зробити експеримент та порівняти ефективність з нормальним кондиціонером.
-
Якщо СТ після котла (у напрямку мережіб так як на малюнку) інвертер все бачить, але не показує. Треба рахувати самостійно, типа зараз генерація 5, будинок 1, продаж 1, акумулятори 0, значить в котел йде 5-1-1=3. Побачити можна, подивитись графіки теж можна якщо хтось це пише, порахувати стандартними додатками - ні.
-
Віддайте Флешу на тестування, то буде найкраща реклама якщо він гарно виконує те для чого зроблений.
-
та можна почекати, але там написано макс струм на мптт. І більше він не буде.
-
На інверторі є наліпка де все написано, раджу там прочитати, а не на форумі питати.
-
з 01 липня 2025 року буде 230
-
ось: Треба подивитись новий варіант кодекса - прибрали 220 чи ні. Бо стандарт у котрому 230 В діє вже років 10 мінімум. Але то стандарт, а напруга у кодексі прописана.
-
Я б ще кілька днів поміряв перемикаючи стрінги бо різниця в пару кВтгод це може бути неоднаковий стан повітря непомітний оку. Ну от в мене один день 85,5, наступний 87,3. І я нічого не перемикав.
-
Ні, не буває. 10530 + 4000, але це схід-захід, максимальний одночасний продаж я бачив 10500. А Максимальна потужність з великого поля при цьому 9500 при потужності інвертора у цей час 11000.
-
Щось я в себе такого не бачив, правда я не відстежую миттеві значення, а інвертор оновлює дані раз на 10-15 секунд. Якщо уважно прочитати що я пишу, то я не кажу що треба нехтувати документацією виробника та заряджати вище 3.65.
-
Ну якщо той на 280 котрий видає 300 зарядити до 4,2 то буде 303 умовно. Але ризик салюта збільшується, тому заряджають до 3,65 і не переймаються за той процент ємності. Але якщо батарея заряджена до 3,6 і інвертор спробує туди додати ще трохи (про що й йде мова в останніх повідомленнях) то нічого не буде, бо з боку зору хімії там ще трохи залишилось.
-
LFP можна заряджати як й літій до 4,2. Тільки після 3,65 там дуже не багато енергії влазить, а ризик бабаха стає таким як й у літію. Тому сенсу в тому немає, краще отримати батарею на процент менше ємності але набагато безпечнішу. Щось в себе я такого не бачив. Чи це при відсутності ЗТ?
-
Силу струму інвертер може самостійно обмежити щоб не спалитись, а от з напругою він нічого зробити не зможе.
-
Щоб спалити то треба одним стрінгом підключати
-
А зелений тариф чи споживачі на більше ніж 3,5 кВт є?
-
Це нема значення бо Кодекс систем розподілу посилається на ДСТУ EN 50160:2014. Хоча там теж 230, але у кодексі систем розподілу напруга йде окремим пунктом.
-
220 - zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0310874-18#Text тобто параметри якості повинні відповідати стандарту в котрому прописано 230, але напруга 220 прописана окремим пунктом.
-
Ви кажете про нетметерінг, нетбілінг це про те що будуть купувати за ринковою ціною та зараховувати гроші на рахунок, а потім цими грошима можна розрахуватись за те що спожив. Яка ринкова ціна влітку вдень та яка ринкова ціна взимку?
-
Ну так ультразвуковий вимірювач відстані та мікроконтролер котрий буде крутити мотор у правильному напрямку. Якщо без корпусу та плати з jlpcb то за пару годин можна зробити автоматизацію.
-
Ні. Він отримує енергію коли батарейка заряджена вище якогось значення. Тобто якщо нема мережі, сонця мало, батарейка зарядженна на 100% то він буде розряджати батарейку. Хоча по факту якщо батарейка розряджається це означає що сонця недостатньо. Але якщо є 200 Вт зайвих то можна годину батарейку заряджати, потім за пару хвилин забрати це на бойлер і знову заряджати батарейку. Без цього зібрати ті 200 вт на нагрів бойлера не вийде
-
Складно сказати. У межах приватного будинку кондиціонер споживає таки менше електроенергії ніж котел. Теоретично теплова потужність повинна бути та сама, але одне тепловий насос, а інше нагрівач. Та ще й кондиціонер зазвичай не на весь будинок. Але у межах ЦО потужність насосів мабуть таки набагато менше у перерахунку на квартиру ніж споживання кондиціонера. Тому що споживає більше електроенергії у межах країни - опалення чи кондиціонування дуже складно сказати. Як довго це було та у який час? З одного боку це ринок, а з іншого боку щось з цим ринком не так, якщо за те щоб брали товар продавець доплачує.
-
Але у темі про ЗТ виклали статтю що зелена енергетика зараз це погано. Бо вдень зараз її дуже багато і там щось не зрозуміло про оплату за те що не забирають. Тобто у побутових споживачів беруть завжди, а промислових виробників сонячной енергії обмежують, але платять за те що не забрали?
-
Щось здається мені що зараз атомка займає набагато більше ніж звичайно, тому й проблеми - промисловість не працює, а атомку не обмежиш а генерації. Ну таке враження складається після новин про обстріли енергетики.