Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

k-master

Пользователи
 • Публікації

  429
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача k-master

 1. Питайте у сусідів що з погодою. Бувають таки дні, що 10 + 4 дає не більше 20-50 Вт з поля цілий день. І таке може бути кілька днів поспіль. Ну ось наприклад 4 дні 1-3 кВт год, це просто щоб інвертор на свої витрати в 0 вийшов. Таких тижнів 1-3 за зиму. В принципі при наявності акумуляторів та електроенергії від мережі хоч на 3-4 години можна зарядитись та економно пережити це.
 2. А що реле контролю фаз контролювати буде? Котел через контактор, живлення контактора від мережі до інвертора. Ну якщо переймаєтесь за котел від перенапруги то можна його увімкнути до інвертора через реле контролю фаз але це просто дорожче
 3. Та повинно бути на кожну фазу, але краще написати у підтримку, бо там цифра якась стрьомна. Ваша схема не правильна бо вона не буде працювати коли вимкнуть мережу. Вимикається мережа, інвертор намагається віддати потужність з сонця чи батарей, але він бачить що потужність більше номіналу і вимикається чи згорає. Тільки через це я б не розглядав таку схему. Ну чи ставити біля котла контактор з живленням від мережі.
 4. Ну в мене менше за сьогодні навіть в Одесі. Але це просто характеристика моєї станції. Ну не зносити ж мені будинок та будувати заново щоб трохи його розвернути по сторонам світу та зробити інший кут даху заради додаткових пари кіловат? А ще в мене від панелей до інвертора 26 метрів кабеля, не знаю багато це чи мало, але там теж щось губиться. Чому атомні станції генерять гігавати, але проблем з перенапругою не мають? А 5000 Вт, що на 6 порядків менше проблему мають? Може просто до атомної станції підвели нормальну мережу, а до вас ні? І зовсім не у сонячній станції проблема. Я так думаю що без сонячної станції на районі напруга буде вольт 200 коли взимку усі увімкнуть електрообігрівачі та будуть споживати відповідно до замовленої потужності.
 5. Те що у ESP на платі є 2 живлення не означає що вона може працювати від 5В. Це означає що на платі стоїть перетворювач 5->3.3. І якщо подати просто 3.3 то там де 5 не буде нічого. Рівні у ESP завжди 3-х вольтові що іноді приводить до проблем при роботі з пристроями котрі живляться від справжніх 5-ти вольт та мають 5-ти вольтові рівні.
 6. Може той модуль бажає 5В TTL, а есп видає 3.3В. А віфі може не стартувати через погане живлення. Там ще можуть бути приколи з пінами але я не пам'ятаю щоб щось на старті заважало вайфаю. Я собі такі модулі використовую - 6 in 1 - все в одному, не треба мати пачку різних.
 7. Теоретично та 4-ка може означати тип регистра і в принципі за нею можна визначити типю Але я такого не бачив, ось приклад з еспхоме: Тут ми бачимо як тип (holdind) так й коротку адресу (2048). Шукай як написати схожий конфіг для твого випадку. В тебе є адреса у прикладі, але типа регістра нема. Думаю що у цьому та ще у неправильній адресі проблема. А може ти в принципі неправильно написав конфіг модбаса для esphome.
 8. Я не знаю що там у ESPHome але можливо треба в усіх адресах відмінусовати 40000, тобто правильна адреса буде без 4. Я перед тим як щось з пристроєм робити запускаю майстер на компі та дивлюсь що там та як - мастер. Рекомендую спочатку руками спробувати туди приєднатись та зрозуміти що все працює та адреси правильні. Як мінімум вичитати поточну конфігурацію швидкості для початку. Ну це якщо є USB-RS485
 9. Ну лічильник рахує генерацію. Ясно що щоб генерувати треба підвищити напругу, але враховуючи що вона нестабільна то вона постійно у межах 225-235 по усім фазам скаче що з генерацією що без генерації (у похмуру погоду).
 10. Схема працювати буде, але трьохфазне від томзона (якщо на них дивитесь, та й будь-яке сучасне нормальне) вміє працювати як 3 однофазних але займає на 1 автомат менше. А що буде з котлом залежить від котла. Тупий як просто бойлер з термостатом буде працювати, якщо там не зробили трикутник, бо у такому випадку через бойлер фаза з'явиться там де вона відключена через бойлер.., а це небезпечно. Електронний бойлер - залежить від схеми.
 11. В мене наявність генерації ніяк не впливає на напругу. Ті хто підключав станцію нічого не робили, при всьому бажанні їм би це не дозволили. Робив все це місцевий ДТЕК, котрий поставляє вам електроенергію. От він щось й намутив.
 12. 10-ти парні плінти для крученої пари погано пасують, їм краще 16-ти парні, куди нормально стають 4 кабеля. А у 10-ти парні по 2 пари будуть бовтатись то там то там.
 13. Я в себе усю кручену пару що не езернет вивів на плінти. Правда вони дорогі, мені «пощастило», по 10 грн/шт вживані взяв. Правда інструмент для них та металев кріплення довелось брати новими за дурні гроші, але то вже інша історіія.
 14. Гема значення, швидкість SPI шини так само можна зменшити Хвильовий опір дротів, зовнішні завади та багато чого іншого. Якщо на іншому працювало то перевірте швидкість шин и там та тут.
 15. Чому не заводиться esp - почитайте уважно як вона стартує та за що які виводи відповідають. За що вони мені не подобаються так за те що воводів типа багато, але завжди треба дивитись що ти до рих приєднуєш щоб воно нормально стартувалт завжди. Про помилки - зробити i2c швидкість в пару десятків кілогерц, дроти до датчиків по парі сантиметрів і перевірити, якщо буде працювати то проблема у дротах.
 16. А хтось знає чи можна примусово перевести інвертор у режим від батареї при наявності мережі? Може у якись регістр по 485-му щось можна записати?
 17. Якщо навантаження підключено до бекапу то краще розраховувати на те що він буде обмежувати та не навантажувати більше номіналу. Хоча як вище сказано 12-ти кіловатний на це особливої уваги не звертає та не вимикається при перевищенні номіналу.
 18. Я не по темі, але просто цікаво - спочатку треба придбати камеру у 2 рази дорожче ніж китай, а потім ще трахатись з якимись активаціями? Чи що? Геморрй за свої ж гроші?
 19. Вам треба подивитись споживання кооператива цілому, якщо воно менше ніж ви плануєте віддавати то ви за це будете платити. Може в зимовий день нікого нема, а ви 12 кВт віддаєте.
 20. Я не знаю як обмежує 3-х фазний лічильник навантаження, але автомат стоїть з розрахунку 5 кВт на фазу при можливих 15-ти кіловатах. Просто 25А це десь 5,5 кВт тому в мене проблем з автоматом біля лічильника не вимикає.
×
×
 • Створити...