Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Не робити паркан з заповненням деревом?

Oce@n

Рекомендовані повідомлення

Привіт! 

Поки будувалися і кожен раз коли думали про паркан, хотіли з заповненням деревом. Тобто стовпчики з цегли і заповнення деревом.

З трьох сторін паркани є (правда сусідські, але ок), треба фасадний. Приклади таких парканів додаю - щось сфоткали, щось знайшли в Інтернеті. Але все не зовсім те. Ми вже навіть намріяли клінкерну цеглу в колір будинку, з якої можна зробити стовпи - керамея онікс.

IMG_0449.thumb.JPG.0303ebd9ae6f0bab81522b5ab6b5b0ce.JPG   IMG_0450.thumb.JPG.eee63cbee413b1609683547333ce3740.JPG   IMG_0451.JPG.f2e36b8d6ffef40d7c4c9fef5bc95434.JPG   

IMG_9273.thumb.jpg.93601a82642f1731bd116e9a5b1e5fff.jpg

Але!

Ще раніше, коли ми говорили про своє бажання майстрам, нас потроху відмовляли. Головний аргумент в тому, що дерево недовговічне, потрібно регулярно доглядати, тощо. У нас з одного боку паркан металевий (металопрофіль), а з іншого - такий дерев'яний.

Зараз знову думаємо про паркан. Поки дуже віддалено, але все ж. Може таки справді подивитися в сторону металевого - наприклад, такого (вибачте, знайшов в Інтернеті):

1637392391694928.jpg.8255cb29dc996667a77681da38fd2d1b.jpg IMG_6397.thumb.jpg.ef7ca765064d26348a1e96dc8c1036df.jpg 1644317349237251-2.thumb.jpg.980dd8f89e998003920f08964fe05ce5.jpg

 

Тут металеві "жалюзі" і теж клінкерна цегла. 

Ми розуміємо, що там, мабуть, дорожче. Але все ж підкажіть, хто стикаввся з вибором, чи використовує один з варіантів - які плюси, мінуси, підводні камені? Може десь можна економити?

Дякую!

 

 

1637392392262301-2.jpg

1637392392262301.jpg

1644317349237251.jpg

Змінено користувачем Oce@n
Залишилися великі фото
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гоните в шею тех безграмотных горе-советчиков.....

   Дерево может стоять сотню и больше лет, особенно, если обеспечить за ними несложный минимальный уход. А без ухода и с нарушением технологий монтажа и кирпичные стены рассыпятся через 5-10 лет..... Вспомните памятники деревянного зодчества с возрастом более века .... Да и я уже на этом форуме как то упоминал: купил 5 лет назад участок с домом - так на на участке стоял сараюшка постройки начала 60-х годов: даже без фундамента, просто балки лежали на земле. Я задолбался его ломать ! Потратил неделю на это строение....

  

Змінено користувачем tayatlas
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, tayatlas сказал:

Дерево может стоять сотню и больше лет, особенно, если обеспечить за ними несложный минимальный уход.

Прекрасные сказки, только наяву совсем иное.

Из личного, перед началом строительства в качестве представителя заказчика должен был подобрать материал, сосна/кедр/лиственница/смерека.

второй и третий по понятным причинам отпали, остались сосна и смерека, генподрядчик как и вы рассказывал такие же сказки про смереку

Она дешевле всех и вынужден был проехаться по Западной абы лично увидеть «столетние» постройки из смереки.

в одном месте в горах таки показали строение, да, только не совсем в том виде как рассказали, дерево заштукатуренное это как бы не совсем то, остальное в плачевном виде.

да и колотая дранка для крыши, обмазанная местной нефтью, не вариант.

Дерево может стоять долго, но при условии, что рубленное в определенный период, высушенное по всем правилам и как положено смонтировано на месте.

добавьте к этому правильную обработку хорошими материалами и регулярную своевременную повторную.

Уверены в своих силах, возможностях и честности подрядчика?
дерзайте!

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Фрай сказал:

Прекрасные сказки, только наяву совсем иное.

    Приезжайте к нам - я вас проведу по окрестным новостройкам частного сектора (последние 5-10-15 лет): высыпавшийся кирпич, трещины в стенах, отвалившаяся и расколовшаяся плитка, высыпающийся бетон..... Да в принципе это можно увидеть в любом городе - и ехать никуда не нужно.....

   Как говорится из-за рукожопых строителей говорить, что стройматериалы плохие.... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Фрай сказал:

по понятным причинам отпали

Ну з кедром зрозуміло. З модриною то шо не так?) В мене залишки нічим не обробленої модрини два роки на вулиці, в умовах постійного заливання, колір змінився але я прям прозрів, особливо в порівнянні із сосною поруч. Ну а смерека таке справді, трошки краще ніж сосна )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Смерека краще чим сосна? :unknown:

ви хотіли сказати дешевше?

42 минуты назад, standov сказал:

З модриною то шо не так?)

Все клас, але модрини у нас дуже мало, важка і також дуже дорого коштує.

50 минут назад, tayatlas сказал:

из-за рукожопых строителей говорить, что стройматериалы плохие..

Вы плохо прочитали

8 часов назад, Фрай сказал:

Дерево может стоять долго, но при условии, что рубленное в определенный период, высушенное по всем правилам и как положено смонтировано на месте.

добавьте к этому правильную обработку хорошими материалами и регулярную своевременную повторную.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну смерека краще ніж сосна, не на багато але все-ж. Модрина наче теж є на западній в достатній кількості, не дешева але вона є. Да і не тільки на западній. Не то шоб я з вами сперечався просто око зачепилося за відсутність модрини, оскільки не мав особливо проблем з купівлею то вирішив уточнити 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за репліки. Але дозвольте я сфокусую питання. Йдеться саме про паркан, фасадний. Я вже змирився, що доведеться відійти від дерева. Хто який паркан має? Залізні жалюзі чи дерево?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я розглядю варіант габіону із заповненням або модриною або металевим оцим модним. Сунувся в дві контори металістів і шось мені стільки нарахували цей метал шо я усе більше думаю в сторону модрини. Воно не буде дешевше але блін то ж модрина а не штаиповка фарбована

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ще не рахував все. Дивно, дві компанії, до яких звертався і просив порахувати, зволікають з відповіддю

Може і так, може і дерево

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну я рахував ще до лютого, може зараз трошки інакше але мені перші нарахували шось по пам'яті 12 тис грошей інші 15, при тому що рахували по мвнімалке без автоматики, все звичайне просто поставити сплошний забор металевий з цих жалюзей, якось за 25 метрів я трошки офігел

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Oce@n сказал:

Залізні жалюзі чи дерево?

А зачем такие крайности?

Профнастил вас чем не устраивает??

Дерево я бы жизнь не делал.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Профнастил не полобається як виглядає, тим більше на фасадній частині. Він як метал нагрівається, і при цьому не виглядає естетично

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Oce@n сказал:

і при цьому не виглядає естетично

Эстетика и забор вещи так себе.

Тот дорогущий наборной забор из ваших фото, тоже выглядит как будто из швеллеров собрали....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 хвилин тому, DimaF сказав:

Тот дорогущий наборной забор из ваших фото, тоже выглядит как будто из швеллеров собрали....

Зато по нему очень удобно лазить.

Что для фасадного забора самое оно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В наших реаліях треба дивитись на ремонтопридатність паркана...імхо, але дерево в цьому випадку не самий гірший варіант, маю 130 п.м дерев'яного паркана і прильоти поруч((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За 25 метрів паркану "жалюзі" 12 (15) тисяч - дорого?! З врахуванням, як я розумію, ще і воріт, бо прозвучало про автоматику. 

Це - не дорого, це - задарма. І щось у тому прайсі точно не враховане. 

По вартості, у порядку зростання, йдуть сітка рабиця, профлист, зварна сітка полімерна, дерево, штахет металевий, ранчо, жалюзі металеві прості, жалюзі дуос. Останні 2+ тис за квадрат. Секції із кованих елементів я не рахую, бо там розбігу ціни може бути десятикратним. 

Спершу визначтесь, чи хочете собі суцільний, щоб не проглядався, паркан, чи у допусках і з прозорістю? 

Для себе розглядаю зварну сітку + зелені насадження, кущі. Але у мене немає мурованих стовпів 

Поміж мурованих стовпів, як на мене, мають ок вигляд саме дерев'яні заповнення. Ще, можливо, ранчо чи жалюзі прості 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, muvic сказал:

Останні 2+ тис за квадрат

2+тисячі баксів за квадрат штамповки? я мабуть шось не так уявляю в тому житті. тобто ви хочете сказати шо 25 метрів буде 50+ мать їх тисяч баксів?

  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Oce@n сказал:

Ого! Ну за таких варіантів, то тоді так, дерево без варіантів. А стовпи рахували з цегли?

не, оскільки в мене нема ні проекту ні остаточного бачення то рахував я варіант "недорогі жалюзі під ключ", тобто там просто сплошні жалюзі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, muvic сказав:

За 25 метрів паркану "жалюзі" 12 (15) тисяч - дорого?! З врахуванням, як я розумію, ще і воріт, бо прозвучало про автоматику. 

Це - не дорого, це - задарма. І щось у тому прайсі точно не враховане. 

По вартості, у порядку зростання, йдуть сітка рабиця, профлист, зварна сітка полімерна, дерево, штахет металевий, ранчо, жалюзі металеві прості, жалюзі дуос. Останні 2+ тис за квадрат. Секції із кованих елементів я не рахую, бо там розбігу ціни може бути десятикратним. 

Спершу визначтесь, чи хочете собі суцільний, щоб не проглядався, паркан, чи у допусках і з прозорістю? 

Для себе розглядаю зварну сітку + зелені насадження, кущі. Але у мене немає мурованих стовпів 

Поміж мурованих стовпів, як на мене, мають ок вигляд саме дерев'яні заповнення. Ще, можливо, ранчо чи жалюзі прості 

Я так розумію, що непорозуміння саме в валютах. Я зрозумів, що @standovписав про долари чи євро, а @muvic, сподіваюся, в гривні. 

Ми б хотіли малопроглядний паркан. Можливо прості жалюзі за рахунок того, що вони "дивляться" вниз були б ок, треба думати і дивитися. Але ви також повертаєте нас до дерева...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, standov сказав:

2+тисячі баксів за квадрат штамповки? я мабуть шось не так уявляю в тому житті. тобто ви хочете сказати шо 25 метрів буде 50+ мать їх тисяч баксів?

Гривень :-)

Так, сильне непорозуміння через валюти. 

Вибачте, але 500 баксів за квадрат паркану - ну то вже занадто дохрена

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, muvic сказал:

Гривень :-)

Так, сильне непорозуміння через валюти. 

Вибачте, але 500 баксів за квадрат паркану - ну то вже занадто дохрена

баксів да, дохрена, я теж так подумав. але то були розрахунки під ключ з воротами (без автоматики), але все одно - з такими загальними бюджетами я шось подумав шо мабуть фабрічна штамповка якось перебор ) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене довоєнний договір зараз перед очима. 

220 квадратів паркану жалюзі дуос, відкатні ворота 6400х2300 на Ролінгцентр стандарт, автоматика came bx800 maxxikit +, хвіртка із замком чіза, доставка і монтаж - 609 тис грн. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...