Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vinsol2009

Пользователи
 • Публікації

  9 591
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Vinsol2009

 1. А надзвичайний стан дає повноваження лише мусорам.
 2. Залужний готувався, пліснява ні, навіть військовий стан не оголосили.
 3. Это у то время, когда КАБами лупили по не оборудованным позициям или когда кацапы прошли 5 км без зоны сплошного минирования?
 4. Хто йому пише такі тупі тексти? Автори квартилу? Дайте їм по їблу.
 5. Зараз нашим воїнам вдалося взяти під бойовий контроль територію прикордоння, куди зайшли російські окупанти, – заявив президент. 24tv.ua/zsu-vzyali-pid-kontrol-prikordonnya-kudi-zayshli-rosiyani-zelenskiy_n2562424 У якому підручнику з тактики є таке поняття?
 6. Вранці 24 травня Головнокомандувач ЗСУ повідомив, що після перших незначних успіхів в ході наступальних боїв на Харківщині ворог повністю зав'яз у вуличних боях за Вовчанськ та зазнав дуже високих втрат в особовому складі штурмових підрозділів. 24tv.ua/nastup-harkivshhinu-zelenskiy-skazav-yaki-vtrati-ukrayini-rosiyi_n2562644 Тобто, якби були оборонні лінії, то далі 5 км не просунувся.
 7. У штурмові підрозділи їх, щоб знали, відбивати пройобану північ Харківщини .
 8. Нихрена, ты должен прибыть в Украину и обновить в тцк
 9. Так кто-то же должен был проконтролировать, как организована оборона, а не валить все на стрелочников. Верховный там был, лично инспектировал, тогда все было ок? А шо сталось?. А почему основные работы были запланированы на апрель? Чего не хватало? Или разведка не предупреждала о концентрации? Да, 50 тысяч не 500, но и их надо было чем-то отбивать.
 10. Так вроде мост уже и разбомбили? Не? Это ж так удобно. Мулитль бабло.
 11. Ну чего вы придираетесь к человеку. Его задача смешить людей.
 12. Так его теперь ещё хрен скинешь.
 13. Лично видел, как чехи пересекают дорогу Радом с пешеходным переходом. И катаются по нему на велосипедах, вместо того, чтобы его перевести, как положено по правилам.
 14. Так много и не надо, ещё десяток и можно купить прямой наводкой по Харькову
 15. Після запису інтерв'ю стало відомо, що СБУ почала розслідувати можливе завищення цін під час купівлі деревини для фортифікацій на Харківщині. Правоохоронці вважають, що схема була такою: кілька підприємств, об'єднані навколо однієї групи осіб, купували деревину у державних лісгоспах, після чого продавали її підконтрольним собі підприємствам і по фіктивних товарно-транспортних накладних "перевозили" її в Дніпропетровську область. Наприклад, деревину купували в Ізюмському лісгоспі за 970 гривень за кубометр і забирали з його ж складу, а постачали нібито з Дніпропетровської області за 4100 грн, "накидаючи" за логістику, навантаження і так далі. З початку 2024 року профільний департамент ОВА закупив у такий спосіб деревини на суму приблизно 170 мільйонів гривень.
 16. 1 березня 2024 року, умовно, перші екскаватори висунулися на роботу? – Так. Однак ми ж не вийшли одночасно на всі фортифікації. По деяких ми отримали акти розмінування лише в кінці березня – на початку квітня. Умовно, щотижня було приблизно плюс десять об'єктів. На пік будівництва ми вийшли у квітні.
 17. А куди поділася Люся, яка була радником Голови Офісу президента?
 18. Вони пояснили, що, по-перше, потребували значно більшого обсягу деревини, ніж їм могли запропонувати "Ліси України" – 50 тисяч кубів. А по-друге, не мали часу на тендерні процедури, адже на побудову фортифікацій відводилося всього два місяці – березень і квітень. А півтора роки до того вони чим займались?
×
×
 • Створити...