Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Vinsol2009

Пользователи
 • Публікації

  9 942
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Vinsol2009

 1. Заступник голови Офісу президента Ігор Жовква заявив, що Україна прагне провести другий Саміт миру до кінця поточного року Один раз обгадиться им не достаточно, требуют продолжения банкета.
 2. Зелёные долбодятлы понабирали на помойках всяких люс, коль, безмозглых и прочих свадебных фотографов а теперь не знают что с ними делать. На всех меньетчиц росольств не хватает.
 3. Єрмак додав, що давно знає Тищенка і хрестив його сина, але «це було багато років тому».
 4. tabloid.pravda.com.ua/focus/figurantka-mirotvorcya-z-4-ma-diplomami-ta-podyakoyu-vid-gur-shcho-vidomo-pro-pomichnicyu-tishchenka-foto-2004767/
 5. "І добре, якби вони стосувалися всіх залучених у війну! Але громадяни Росії в Ізраїль в'їжджають без обмежень, громадяни Білорусі – теж, а громадянам України придумали електронні візи", – обурювався тоді український посол.
 6. Говорят людей на фронте не хватает, врут. Он сколько людей обученных и уже с оружием . А тцк пристает к человеку с ребенком.
 7. У Telegram-каналах почали поширювати відео, на якому зафіксована розмова між Павловим та Тищенко, під час якої він запитав у народного депутата, чому люди, які його оточують, ходять зі зброєю та у балаклавах. Також він поцікавився, чи перебувають вони на військовому обліку. На що не отримав відповіді. Тищенко та його оточення почали переслідувати чоловіка, коли він відійшов від них зі своєю дитиною у візочку. Згодом до них підійшов працівник ТЦК, якому доброволець показав свої документи. Він був проти того, щоб жінка з оточення Тищенка знімала на телефон його дані. Після попередження про це, Павлов вирвав з її рук гаджет, однак потім повернув. Своєю чергою жінка звинуватила його у крадіжці та у пошкодженні телефона. Група чоловіків оточила Павлова та скрутила його, мотивуючи тим, що він хоче втекти до прибуття слідчо-оперативної групи.
 8. Те во второй мировой не участвовал, реальной войны не видел. Участник СВО. Лох.
 9. Перед стрельбой все гильзы собирались. Руководитель стрельб лично проверял, чтобы на рубеже огня не было посторонних предметов.
 10. Военрук был лохастый. А у меня ветеран, участник. Капитан второго ранга. Сдавали гильзы под отчёт. Одной не досчиталтсь, два часа лазили по полигону. Один чмошник решил оставить себе на память, пацаны доли ему pizdy.
 11. Не можна, древнє чеське місто, треба домовлятися із господарями.
 12. И 73 украинцев также обгадилась.
 13. С ф16 затягивают, чтобы до Харькова долетело?
 14. А есть альтернатива? Предлагаете сдаться?
 15. Короче ***абол. Я так и думал.
 16. Ссылку на источник информации, пожалуйста...
×
×
 • Створити...