Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Газонокосарка або електротример, досвід користування.

TaurosRMK

Рекомендовані повідомлення

Біля будинку є трохи газону, звичайна трава, місцями бурянці, не якись супер декоративний газон. В деяких місцях є декоративні кущі та квіти. Площа не ідеально рівна і чиста, трапляють невеликі кіміння, гілки. Є дві площі, задній двір зі старим газоном, там давно ніхто не підсіював траву і не дивився за тим, і передній, де трава посіяна декілька років назад. Багато років скошую траву бензиновим тримером, жилкою або диском, в залежності від періоду і висоти трави. Тай ніби ок, проблем не виникає, але якщо на задньому дворі трава не росте швидко і косити можна раз в місяць, то передній двір чуть не кожного тижня. Тільки скосив і до тижня трава вже 10-12 см. Упустив момент, пару днів і вже 15+ см. Трохи ці моменти напрягають, тому що бензиновим тримером кошу тільки я і не завжди є час займатися цим. Також при косінні жилкою трава розлітається і приходиться прибирати, та й сам потім весь в траві.

Дружина каже щоб купити газонокосарку електричну і навіть вона інколи зможе хоча б на передньому подвірї покосити. Не прийдеться прибирати і для жінки ніби нічого складного повозити трохи косарку. Виникають питання по експлуатації електричних косарок, як в порівнянні з бензиновим тримером швидкість косіння? Та й взагалі зручність використання такої техніки, якісь нюанси. Також є місця, куди точно не заїдеш косаркою, тому прийдеться все рівно тримером докошувати. От і думаю чи є сенс в такій штуці чи тільки більше проблем з нею, ніж користі.

Розглядаю щось із дешевих варіантів +/- $100, воно того варте? Чисто так, раз в тиждень порівняти трохи газону, щоб не заростав. Чи після таких косарок прийдетсья ще раз косити? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще мати і газонокосарку і косу. Різниці великої в бензо/електро такої прям немає...За 100$ це таке собі...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

53 минуты назад, Dealer сказал:

Різниці великої в бензо/електро такої прям немає

Я мав на увазі бензотример і електричну газонокосарку. Тример є вже декілька років і я знаю скільки часу мені потрібно щоб скосити певну площу. В порівнянні з бензотримером електрокосарка приблизно так само по часу чи довше? Там ширина скосу 30-35 см, треба багато разів проходи наприклад 10х10м. А тримером я можу півтора метра за раз взяти.

55 минут назад, Dealer сказал:

За 100$ це таке собі...

Ну так, Toyota Auris в порівнянні з Audi A6 тоже таке собі, але... Тоді для домашнього користування що порекомендуєте? Щось там за $1500-2000 напевно? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені електрична газонокосарка сподобалась. Проста конструкція, швидко косить доволі великі площі. Але погано косить там, де не рівно і високу траву.

В порівнянні з тримером: швидше, чистіше, легше і безпечніше.

В порівнянні з ручною косою: набагато легше і в певних випадках (не густа, низька трава), швидше і ефективніше.

Ну якби для газона вона і розрахована.

Мені б, наприклад, більше сінокосарка підійшла: покосити 30 соток два рази. Але електричних не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, delic сказал:

В порівнянні з тримером: швидше

Точно швидше чи тільки так здається? Порівнювали чи субєктивна оцінка? На рахунок чистоти і безпеки, то так, тут плюс. Напевно коли є порівняно велика площа, хоть 10х10, де крім трави немає нічого, то газонокосаркою швидко проїздиш. А коли є декоративні дерева/квіти, доріжки, площа розбита на невеликі зони, то напевно швидше тримером ніж тягати і обїздити газонокосаркою.

13 часов назад, delic сказал:

Мені електрична газонокосарка сподобалась. Проста конструкція, швидко косить доволі великі площі. Але погано косить там, де не рівно і високу траву.

Яка модель? От саме на рахунок не рівних площ в мене питання, тому що зідній двір не рівний, ну там немає великих горбів, але площа не підготовлювалася і не рівнялася, напевно 30 років тому як посіяли траву, так і до тепер вона росте. Хоча до того двору і вимог немає, головне скосити траву коли це потрібно, а якщо десь пропустить, чи більше-менше забере ніж треба, це не важливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, TaurosRMK сказал:

В порівнянні з бензотримером електрокосарка приблизно так само по часу чи довше?

много лет косил электротриммером. Долго, нудно, постоянно леску обрывает.. Есть насадка-нож - такое, только кустарник резать.

В общем, на днях купил бензо газонокосилку. Самоходная, с поворотными колесами. Ширина 51 см, тяжелая - 44 кг.

Это просто праздник какой-то. В первый день скосил на двух участках суммарно 39 соток бурьяна, местами по пояс. Ушло на это мероприятие часа четыре максимум. Электротриммером у меня уходило только на один участок в 27 соток 2-3 дня (по 3-4 часа в день). Наемный работник косил этот же участок в 27 соток своим бензотриммером 4 часа. Вот вам и сравнение.

Под самым забором косилка не захватывает, но на триммер теперь даже смотреть не хочется.

Вот сегодня ходил косить детскую площадку - час времени и 12 соток бурьянов. И бенз в баке остался еще, а бак-то аж 1 литр.

 

Если хотите, чтоб жена косила - можно найти газонокосилку со стартером. 

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, TaurosRMK сказал:

Розглядаю щось із дешевих варіантів +/- $100, воно того варте?

ой. Увидел. Не варте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, TaurosRMK сказав:

Точно швидше чи тільки так здається?

Там де може косити газонокосарка однозначно набагато швидше. Моя зрізає полосу 46см. 

10 годин тому, TaurosRMK сказав:

Яка модель?

остання модель алко в лінійці електричних. За 100 уе будете мати лише недоліки. За 200 ще можна щось вибрати, але ширина буде менша. Проте легше буде маневрувати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, delic сказал:

Проте легше буде маневрувати.

это если надо заехать между столбиков, например. Поворотные передние колеса рулят :) в прямом и переносном смыслах. Но на электро вроде не видел такие

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, sly сказав:

это если надо заехать между столбиков, например. Поворотные передние колеса рулят :) в прямом и переносном смыслах. Но на электро вроде не видел такие

Та взагалі вага і габарити безпосередньо впливають на зручність маневрувати. Поворотні колеса в цьому плані авжеж супер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Газонокосарка або електротример, досвід користування.

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...