Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

есть готовый фундамент для дома - нужен проект

Lana926

Рекомендовані повідомлення

здравствуйте, форумчане!

Есть готовый фундамент для дома (достался по наследству, цементно-бутовый, простоял уже лет 15) - нужен проект одноэтажного дома с жилой мансардой.

С мужем сейчас в раздумиях: покупать типовой проект и "натягивать" на фундамент, заказывать индивидуальный проект или заниматься самостроем (в таком случае как решить проблему с инженерными системами, кровлей, перекрытием). хочеться банально - просто, не очень дорого и без последующих переделок.

у кого есть соображения на тему - пишите, рада любому мнению!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Натягувати типак на існуючі габарити - це теж саме що розробляти індивідуальний.

Оголосіть розміри ф-тів - а якщо можна виставте їх замальовку з розмірами - можливо підберу щось підходяще білш-менш.

Самобудом я б займатись не став, у вас є можливість зробити все як треба по закону і без штрафів - а не бігати потім по всіх інстанціях. Тим паче що штраф обійдеться по ціні я два проекта.

 

І ще бажано фото фундаментів на предмет огляду на наявність руйнувань - може там за 15 років вже одна назва лишилась.....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Индивидуальный проект сэкономит вам гораздо больше чем самострой. Тем более если без излишеств, то и региональные архитекторы берут не дорого.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день!

Предлагаю услуги архитектора.

Портфолио ...

 

А по сути, соображения на данную тему есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А по сути, соображения на данную тему есть?

 

Про що ви говорите, до кого? у чоловіка аж ТРИ повідомлення на форумі - і всі такі ж як це.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думали за индивидуальный проект - вродь дороговато 1500-2000$, типовой в этом отношении дешевле (особенно если перекупить у кого-то, кто уже строился). А обратившись к местному архитектору (живем в области) - делают только архитектурную часть:( а дальше? А инженерную часть самим думать!? Вот и сидим "репку чешем")

Да, индивидуальный проект гораздо проще, но вопрос в переплате. Лично мне кажеться 2000$ это дорого! (учитывая что расчет фундамента уже делать не надо)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

С какой стати не надо делать расчет, нагрузки разнятся от материала и этажности. А фундамент от нагрузок и грунтов.

Может выйти что сделав расчет ваш фундамент еще и усилить надо, что стоит не дешево и делается не столь быстро, а еще непонятна глубина заложения. Откопайте шурф посмотрите, да и как показывает практика: лучше снести нахрен и сделать как надо.

Архитектура это не проект - это веселые картинки, по которым строить готовы халтурщики.

Проект из эскиза, пары вариантов Ар , Стадии П (она же рабочка) с главами ВК ОВ електрики будет стоить больше 2к зелени. Это труд профильных специалистов ( я не говорю про шайтан-проект)

Да... Типовые проекты - это как повезет бывает гуавно бывает ниче так, но все равно стоит причесывать к действительности участка

И в принципе позиция хочу строить есть 200 тыщ. На проект 2 тыщи - о неее дорого, а ведь вам там жить !!! ( про 200 тыщ я образно)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готовий проект на існуючі ф-ти не натягнеш - тільки індивідуальний.

ВК, ОВ і т.д. для індивідуалки нафіг непотрібна - Для нормального будівництва цілком достатньо Архітектурної на конструктивної частин - хто не вірить - можу пред"явити добру сотню особисто мною спроектованих будинків де вже люди живуть - інженерка не робилась ні на один з них - занадто багато в ній є нюансів які міняються по ходу будівництва. Максимум що треба - це гільзи і штроби в кладці для комунікацій.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

ВК, ОВ і т.д. для індивідуалки нафіг непотрібна - Для нормального будівництва цілком достатньо Архітектурної на конструктивної частин - хто не вірить - можу пред"явити добру сотню особисто мною спроектованих будинків де вже люди живуть - інженерка не робилась ні на один з них - занадто багато в ній є нюансів які міняються по ходу будівництва. Максимум що треба - це гільзи і штроби в кладці для комунікацій.

 

А де ви тi гiльзи будте закладати? А якщо у вас РГВ зависокий, а ви гiльзу заклали аби-де? Наступноi весни басейн у пiдвалi буде ). Може ви, як спецiалiст-унiверсал, такого робить не будете, а хтось так i зробить.

 

Инженерная часть по стоимости не особо и много стоит в сравнении с архитектурой и конструкциями. Даже на самый простенький проект стоит нарисовать схему на воду, отопление, канализацию и спец-кации к ним. Для сметы хотя бы. Другое дело, что и сантехник-строитель это может выполнить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня таже проблема, один в один))))

После долгих раздумий и поисков готовых проектов пришли к индивидуальному проекту. Выше верно замечено - в итоге затрат получится меньше. Цена в 2 тыс. уе. - конечно дороговато, но есть варианты минимум в половину дешевле.

Удачи Вам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну да! ОВ ВК не нужно! А батареи для отопления считать кто будет,подбор котла, разводку К этим местам, канализацию, уклоны,, размеры и тип септиков, ливневку. Куда кондишены прятать. Это лучше делать на проектной стадии чем по факту, что бы не было мучительно больно, тем более от общего веса это не такие большие деньги.

Да и раздел благоустройство я тоже разрабатываю.;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну да! ОВ ВК не нужно! А батареи для отопления считать кто будет,подбор котла, разводку К этим местам, канализацию, уклоны,, размеры и тип септиков, ливневку. Куда кондишены прятать. Это лучше делать на проектной стадии чем по факту, что бы не было мучительно больно, тем более от общего веса это не такие большие деньги.

Да и раздел благоустройство я тоже разрабатываю.;)

 

Котли, батареї і т.д. і т.п. рахує люба фірма яка займається монтажом. Теж стосується проводкі та інших комунікацій. Довго розказувати чому не варто цього робити -та в двох словах - коли рахується інженерка - і не за малі гроші (кожен том - 1,0-1,5 тис. грн.) а потім в умовах стройкі ви вносите любу незначну зміну (саме елементарне - зміщуєте двері або перекидаєте унітаз на іншу стіну) - всі ці томи летять псу під хвіст. А зміни є на любій стройці - всього не передбачиш - є багато речей які на папері виглядають по дному - а в натурі - по іншому. А часом просто приходить хороша думка у кращих традиціях приказки - "заднім умом...". Внести таку зміну в АРх. та Констр. частини - як правило не важко - у інженерка міняється вся і зразу.

Крім того - рахуєте ви інженерку - закладаєте одне обладнання - йдете з проетом до монтажників - а вони кажуть що такого котла вже не знайти, ці вузли так ніхто не робить, там стільки не потрібно, тут можна зробити краще і т.д. - і що саме неприємне - вони собакі як правило кажуть ПРАВДУ.Тому як на мене - інженерку якщо і робити - то краще щоб робила її фірма яка одразу і буде її втілювати - і причому - робила вже ПО ГОТОВІЙ КОРОБЦІ (штроби і вводи закладаються у Констр. частині).

І до речі - якщо робити повний РП - то 2 к.у.є. - аби хватило. Вам монтаж цих комунікацій обійдеться дешевше ніж проект на них.

А загалом, та - будь ласка - хочете замовити за лишню штуку басксів купу паперу у який монтажники будуть гвозді загортати - вперед! :beer: мені власне з того пряма вигода...... Все це звичайно махрове ИМХО - та подібні теми піднімались вже не раз - і в більшості випадків камради - проектанти притримувались тої ж думки що і я.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Котли, батареї і т.д. і т.п. рахує люба фірма яка займається монтажом. Теж стосується проводкі та інших комунікацій. Довго розказувати чому не варто цього робити -та в двох словах - коли рахується інженерка - і не за малі гроші (кожен том - 1,0-1,5 тис. грн.) а потім в умовах стройкі ви вносите любу незначну зміну (саме елементарне - зміщуєте двері або перекидаєте унітаз на іншу стіну) - всі ці томи летять псу під хвіст. А зміни є на любій стройці - всього не передбачиш - є багато речей які на папері виглядають по дному - а в натурі - по іншому. А часом просто приходить хороша думка у кращих традиціях приказки - "заднім умом...". Внести таку зміну в АРх. та Констр. частини - як правило не важко - у інженерка міняється вся і зразу.

Крім того - рахуєте ви інженерку - закладаєте одне обладнання - йдете з проетом до монтажників - а вони кажуть що такого котла вже не знайти, ці вузли так ніхто не робить, там стільки не потрібно, тут можна зробити краще і т.д. - і що саме неприємне - вони собакі як правило кажуть ПРАВДУ.Тому як на мене - інженерку якщо і робити - то краще щоб робила її фірма яка одразу і буде її втілювати - і причому - робила вже ПО ГОТОВІЙ КОРОБЦІ (штроби і вводи закладаються у Констр. частині).

І до речі - якщо робити повний РП - то 2 к.у.є. - аби хватило. Вам монтаж цих комунікацій обійдеться дешевше ніж проект на них.

А загалом, та - будь ласка - хочете замовити за лишню штуку басксів купу паперу у який монтажники будуть гвозді загортати - вперед! :beer: мені власне з того пряма вигода...... Все це звичайно махрове ИМХО - та подібні теми піднімались вже не раз - і в більшості випадків камради - проектанти притримувались тої ж думки що і я.

 

Так я о чем, есть фирмы партнеры, им даешь чертежи конструкций , они тебе посчитаные сметы и чертежи на сети. Иногда при этой процедуре меняется конструктив. Они же в следствии и ставят. Либо должен сидеть ОВшник Вкшнтк, который спец в этом деле, либо это два человека. На маленьких обьемах проектирования не совсем оправданно. Это спихивается на подряд

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Самобудом я б займатись не став, у вас є можливість зробити все як треба по закону і без штрафів - а не бігати потім по всіх інстанціях. Тим паче що штраф обійдеться по ціні я два проекта.

.....

 

что за штраф Вы имеете ввиду? насколько я знаю, сейчас в силе законопроект согласно которому можно строится и без проекта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

размеры фундамента (сорри за неидеальность :))

внутри все перегородки шириной 0.3 м, внешний контур 0.5 м.

глубина фундамента 1,2 м.

и еще: хотим дом с жилой мансардой, нужно ли будет дополнительно укреплять фундамент под несущие стены?

803430318_.jpeg.5e6157e16b2ee795ae46e3296fdd406b.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Откопайте шурф посмотрите, да и как показывает практика: лучше снести нахрен и сделать как надо.

я конечно и рада бы снести этот фундамент, но как? ширина 0.5 м глубина 1.2 м и высота над уровнем земли 0,4 м. Еще раз повторюсь фундамент цементно-бутовый.

и, кстати, внешних дефектов на фундаменте нет (типо, трещины, уклоны)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

что за штраф Вы имеете ввиду? насколько я знаю, сейчас в силе законопроект согласно которому можно строится и без проекта.

 

Без проекта - так, без будпаспорта - НІ. Самострой - це коли без будпаспорта і дозволу на будівництво.

 

Добавлено через 3 минуты

Якщо в нормальному стані - то щось неважке, з газоблока і з дерев"яним перекриттям - думаю можна. Хоча армопояс по фундаменту я б для страхові такі дав. По плануванню - по фундаментах може вийти ніби непогано.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я конечно и рада бы снести этот фундамент, но как? ширина 0.5 м глубина 1.2 м и высота над уровнем земли 0,4 м. Еще раз повторюсь фундамент цементно-бутовый.

и, кстати, внешних дефектов на фундаменте нет (типо, трещины, уклоны)

 

Снести все можно, два хлопца с отбойными, и его нету через дней 5, рядом просто камушки свалены в кучку.

 

В приципе бутовые фундаменты - крепкие, если там базальт,гранит итп на сжатие они берут 800-1200 некоторые породы и до 2000 кг\см2, учитывая раствор то марка будет все же ниже, потому что камушки в какой то момент сжатия захотят выскочить из насиженых мест (но это запредельные нагрузки которых вы не достигните)

 

Посмотрев план фундамента, там можно выдумать домик, типовой проект вы туда будете с тягостью натягивать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что со сторонами света и как расположен фундамент на участке?

Вот такая планировка получается.

1484611936__.jpg.7cd1a9a288d0f165e85f8c9a8d4ce503.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б кухню і спальню місцями поміняв - щоб кухня-саніузол-котельна були через стіну з входами з коридора - а вхід в спальні - з вітальні. А якщо врахувати що буде ще мансарда зі спальнями - можлио взагалі варто проігнорувати деякі стіни на першому і зробити більші вітальню і кухню (а може і гардероб-кладовочку додати) - а спільні робити суто на 2-му.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я б кухню і спальню місцями поміняв - щоб кухня-саніузол-котельна були через стіну з входами з коридора - а вхід в спальні - з вітальні. А якщо врахувати що буде ще мансарда зі спальнями - можлио взагалі варто проігнорувати деякі стіни на першому і зробити більші вітальню і кухню (а може і гардероб-кладовочку додати) - а спільні робити суто на 2-му.

 

Можно и так, если вход из гостинной устраивает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А якщо врахувати що буде ще мансарда зі спальнями - можлио взагалі варто проігнорувати деякі стіни на першому і зробити більші вітальню і кухню (а може і гардероб-кладовочку додати) - а спільні робити суто на 2-му.

 

а где тогда лестницу делать?

 

Добавлено через 7 минут

А на дерев"яному перекритті хіба жити не можна?

Я не знаю:unknown:

Мы сейчас живем в старом доме, где потолок - сволока деревянные, так по чердаку надо на цыпочках ходить:D вот по этому за деревянные перекрытие вообще не думали

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якраз дерево дає можливість зробити найкращу шумоізоляцію, можна зробити подвійне перекриття - можна спеціальні кріплення антишумові взяти, в любому випадку - з деревом можна щось придумати - з панелями - ні.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...