Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чи можлива така система?

Михалів

Рекомендовані повідомлення

Зроблено УШП, з-за відсутності фахівців робили все самі і труби для водяної теплої підлоги не робили(вирішили, що будемо в стяжку класти - в разі помилки по роботах дешевше стяжку поміняти ніж фундамент). Дуже хочемо підлогу з дерева, тому виникла ідея - покласти труби на підлогу, її не заливати а покласти лаги які закріпимо анкерами і вони ж будуть додатково тримати труби а зверху на лаги вже робити покриття з дерева. Труби будуть обігрівати повітряний простір під накриттям, можливо щє зробити якісь решітки під вікнами для кращої вентиляції та обігріву.

Прошу критики та порад.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу критики та порад.

Это называется: " настильная система теплого пола". Поиском найдите, а выглядит она так.

1047387090_...JPG.b14cec6e0a063b44c8d87722af38d507.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тока раза в 2 дороже "мокрого" теплого пола:)

 

А чому дорожче?

 

Добавлено через 4 минуты

Это называется: " настильная система теплого пола". Поиском найдите, а выглядит она так.

 

otopleniye-sam.ru/11.3derevannaya_sist.php

Знайшов таку систему, але вона на мій погляд є громіздка. Може хто робив такі системи?

В мене УШП - 10 см ЕПС та 20 см ППС, вже готова чорнова підлога - 10 бетону і на неї я хочу покласти лаги для створення повітряного простору. Даний простір і будуть обігрівати труби - може я помиляюсь, але повітря швидше можна нагріти ніж бетон... За таким принципом у древніх римлян діяло опалення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я делал такое.

 

Лаги, настил, подогрев поверхности под настилом...

Один минус - дерево, поскольку это натуральный материал, в процесе нагрева обязательно поведет. Со всеми вытекающими. Если готовы к такому - можно делать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

О, це вже конкретніше, а користувачі які відгуки давали? Тяжко самотужки зробити?

 

в процесе нагрева обязательно поведет. Со всеми вытекающими. Если готовы к такому

До цього готовий.

Фото, якісь матеріали, сайти можете порадити?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...