Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Необхідне зняття перекосу в бетонній підлозі в 5 см без додаткової заливки!

marszalek

Рекомендовані повідомлення

Друзі, виручіть, будь ласка, підкажіть, будь ласка, хто може зняти перекіс на бетонній підлозі у 5 см, чи то зрізанням чи то шліфуванням чи то іншим способом, окрім дозаливання бетону, бо вже немає куди далі лити (бетон без арматури), бо це мені так "якісно" зробили підлогу. :(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас есть только 2 варианта

1 сбить всё и залить по новой

2 Нулевая стяжка-находите самое высокое место существующей стяжки.принимаете её за 0 и всё остальное подливаете в её уровень

Никто никогда и ни чем не сошлифует 5 см бетона!

Если у Вас горбы единичные,то возможно их снять шлифовкой,тем самым понизив общий 0-это касается 2 варианта.

Буквально недавно решали точно такую же проблему у человека перепад подбетонки был 11 см-взяли высшую точку за 0 и всё нормально сделали.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Найдите кто в Стране дает в аренду или предлагает услуги по фрезеровке бетона вот такими шарошечными машинками. За рубежом их еще называют planner.

Если у Вас стяжка, то за проход она может снять до 1 см толщины.

 

Ну ... и кино

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У Вас есть только 2 варианта

А я шукаю третій.

1 сбить всё и залить по новой

Дороге задоволення - 10 см стяжка 50 м кв.

2 Нулевая стяжка-находите самое высокое место существующей стяжки.принимаете её за 0 и всё остальное подливаете в её уровень

Мені вище підійматись дуже не хочеться, бо це крате висоту приміщення на яку я розраховував.

Никто никогда и ни чем не сошлифует 5 см бетона!

Мені без різниці чим буде шліфуватись (болгарка, шліфувальна машина тощо), мені головне, щоб була знята висота, а зверху буде плитка, якщо будуть заглиблення не страшно, накриється, головне, щоб підвищення було зняте.

Если у Вас горбы единичные,то возможно их снять шлифовкой,тем самым понизив общий 0-это касается 2 варианта.

Та ні, у мене просто коса підлога.

Буквально недавно решали точно такую же проблему у человека перепад подбетонки был 11 см-взяли высшую точку за 0 и всё нормально сделали.

Та я це розумію, в мене була аналогічна ситуація, люди мали її виправити, а залишили майже те ж саме лише підняли висоту підлоги, а перекіс залишився. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не умеете Вы с "мастерами" общаться.У меня на памяти 3 обьекта в Киеве,где стяжку халтурщики снимали сами сотнями м2,отдавали деньги за испорченный материал и вывозили за свой счёт.Отзыв об одном из таких объектов есть в моих рекомендациях,а на другом буквально несколько дней назад сделал шикарное фото-тонны сбитой стяжки.Приеду домой и с позволения хозяев выложу в своей темке о стяжках.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені без різниці чим буде шліфуватись (болгарка, шліфувальна машина тощо), мені головне, щоб була знята висота, а зверху буде плитка, якщо будуть заглиблення не страшно, накриється, головне, щоб підвищення було зняте.

:(

 

Найдешевше: берете перфоратор з плоскою лопаткою і вперед, потім можна поправити болгаркою з чашкою... Під плитку піде, ну в гіршому випадку буде більша витрата клею... Ось такий варіант, як на мене...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Та я це розумію, в мене була аналогічна ситуація, люди мали її виправити, а залишили майже те ж саме лише підняли висоту підлоги, а перекіс залишився.

Мне такой же "майстер" делал стяжку и так же исправил :))) Подоливал по углам, но как было криво так и осталось. Но это подвал гаража, решил так и оставить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ничего сложного нет (то мастерок)

берете болгарку, нарезаете сетку (чем меньше ячейка тем лучше) на нужную глубину, потом перфоратором все снимаете

 

Добавлено через 4 минуты

Не умеете Вы с "мастерами" общаться.У меня на памяти 3 обьекта в Киеве,где стяжку халтурщики снимали сами сотнями м2,отдавали деньги за испорченный материал и вывозили за свой счёт.Отзыв об одном из таких объектов есть в моих рекомендациях,а на другом буквально несколько дней назад сделал шикарное фото-тонны сбитой стяжки.Приеду домой и с позволения хозяев выложу в своей темке о стяжках.

 

в таких ситуациях в большинстве случаев виноваты сами заказчики, которые в гонке за дешевезной и попадают в такие ситуации... Ж-)

поэтому ветка должна быть "КАК НЕ НАДО ЭКОНОМИТЬ", а не "как не должны делать" :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...