Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нужен вердикт по дымоходу.

Dron

Рекомендовані повідомлення

я скажу так , основная проблема вообще всех каминов , общая , это труба . Если есть хорошая труба , даже неудачно положенные камины начинают работать . Поэтому наибольший урон что ты можешь нанести - это ее заузить . Да , такие топки им меньше надо тяги , они дольше работают , меньше жгут , НО , может начаться экстремальное растапливание , может начать неадекватно вести себя .

 

Посему увы вариант 3 .

 

 

Цікаво, а чи є якась можливість обштукатурити димохід зсередини. Може хтось знає ноу-хау ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а чи є якась можливість обштукатурити димохід зсередини. Може хтось знає ноу-хау ;)

 

немає :( сам шукав варіанти - не знайшов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а чи є якась можливість обштукатурити димохід зсередини. Може хтось знає ноу-хау ;)

 

Дымоходы всегда возводили вместе со стенами, и по мере кладки швабровали внутри. Как строят дымоходы сейчас - думаю в курсе, так мож в консерватории что-то подправить нужно. :D :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, а чи є якась можливість обштукатурити димохід зсередини. Може хтось знає ноу-хау ;)

Задувають якийсь "рукав" типу фольги чи що, хз... На стадії будівництва мені пропонували в одному з магазинів.... 200 грн метр...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задувають якийсь "рукав" типу фольги чи що, хз... На стадії будівництва мені пропонували в одному з магазинів.... 200 грн метр...

 

В мене такий рукав (Алюком) є задутий в димохід котла - підтверджую - штука класна. Але там інші температури. Для каміну це не підходить нажаль.

 

Добавлено через 2 минуты

Дымоходы всегда возводили вместе со стенами, и по мере кладки швабровали внутри. Как строят дымоходы сейчас - думаю в курсе, так мож в консерватории что-то подправить нужно. :D :beer:

 

Погоджуюсь. Але хочеться знайти вихід і з "безвихідної" ситуації :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але хочеться знайти вихід і з "безвихідної" ситуації :beer:

 

Раз не уверены в качестве кладки - гильзуйте. Чуть меньшее сечение дымохода вполне компенсируется высотой оного.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задувають якийсь "рукав" типу фольги чи що, хз... На стадії будівництва мені пропонували в одному з магазинів.... 200 грн метр...

 

на виставці бачив рукав з вогнетривкого матеріалу. він сам в каналі розвертається... але ціна ну зовсім негуманна в 2 рази дорожча за нерж. гільзу. Якщо буде цікаво пошукаю серед макулатури їх брошуру.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

очень странная реакция. как я понял вы предлагали Дрону свой невостребованный остаток.... или курите Вы?

Реакция нормальная, на идиотский вопрос. Человек попросил выручить остатком гильзы для дымохода с окончанием типа "мама", у меня, к сожалению, оказался отрезок с окончанием типа "папа".

Ваш вопрос: "это у вас остаток? если да, то что Вы пьете?))"

Кто из нас дурак?

P.S. если это шутка, где смайлы?

ТС, сорри за офф.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реакция нормальная, на идиотский вопрос. Человек попросил выручить остатком гильзы для дымохода с окончанием типа "мама", у меня, к сожалению, оказался отрезок с окончанием типа "папа".

Ваш вопрос: "это у вас остаток? если да, то что Вы пьете?))"

Кто из нас дурак?

P.S. если это шутка, где смайлы?

ТС, сорри за офф.

 

Да уж офф получился... дело в том что у меня тоже вышел трабл с гильзовкой. по мере его монтажа он застрял на выходе из трубы не хватило ок 30 см. Смайлы ставил "))" если у вас нет объективного понимания реальности... что ж... это Ваше. далее не вижу смысла продолжать этот ОФФ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да уж офф получился... дело в том что у меня тоже вышел трабл с гильзовкой. по мере его монтажа он застрял на выходе из трубы не хватило ок 30 см. Смайлы ставил "))" если у вас нет объективного понимания реальности... что ж... это Ваше. далее не вижу смысла продолжать этот ОФФ.

Остаток, что на моём фото, Вас выручит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
В мене такий рукав (Алюком) є задутий в димохід котла - підтверджую - штука класна. Але там інші температури. Для каміну це не підходить нажаль.

А для пиролізного котла підходить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А для пиролізного котла підходить?

 

Ні - в піролізному температури газів достатньо високі. Хоч, думаю, по тех. характеристиках воно десь "на грані" пройде, але без жодного запасу міцності. Тому вам треба нержавійку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...
Ні - в піролізному температури газів достатньо високі. Хоч, думаю, по тех. характеристиках воно десь "на грані" пройде, але без жодного запасу міцності. Тому вам треба нержавійку.

 

Температури, це одна справа, а сь, що робити з рукавом, коли дымар заб'ється сажею. Ви його не зможете почистити. Він порветься. Також був один випадок, коли горів будинок, бо загорівся рукав в каналі разом із сажею.

В сертифікаті чітко вказано, що рукав підходить для газових пристроїв. та пристроїв на рідкому паливі. В переліку немає приладів на дровах.

Для газу будь ласка. Штука класна.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...