Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Підключення бойлера до двухконтурного котла

sergey44945

Рекомендовані повідомлення

Розкажу як я переробив свій двух контурний котел в одноконтурний з бойлером та преоритетом на гвс. велике прохання строго несудити.

 

Почну з того що купивши бойлер косвеного нагріву і підключивши його першою точкою від котла я не досягнув бажаного результату, і стало питання як подружити котел з бойлером, перш завсе я купив термостат який ставлять на електро бойлера,дальше прикупив церкуляційний насос ,та електромагнітний пускач.

Поекспериментувавши з котлом я знайшов мікрик який відповідае в переведення котла в режим нагріву гвс тобто до 80 градусів.

Принцип дії такий ,при падінні температури термостат включаеться і в свою чергу включае церкуляційний насос а також електромагнітний пускач який в свою чергу замикае контакти мікрика на котлі який відповідно запускае котел на прогрів гвс,коли включаеться насос на бойлері котел починае працювати на 100 процентів на бойлер.Нагрів повністю холодного бойлера 200 літрів котлом 24 кіловата 20 хвилин підігрів 5 хвилин.

Щераз прошу вибачення можливо незрозуміло обяснив але я не спеціаліст.

DSC_0044.thumb.jpg.21f1f0580b33d4f33ff7c9674adb203d.jpg

DSC_0205.thumb.jpg.18ea49c32389915c32655d2b8693f099.jpg

DSC_0206.thumb.jpg.05fb8d0745faaab8b9a358f3589e9b52.jpg

DSC_0208.thumb.jpg.87518370cf8d2238864307d774d3e87f.jpg

691717936_.thumb.png.ca3b9371e7926d405d4126abbdebdc59.png

111111111111111111111111111.thumb.jpg.3d1c6fbc67a37e51f40f9e84c60f3e8b.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вже таке робив:beer:.А для чого насос,якщо правильніш було б електротрёхходовий клапан.В режимі опалення не байпасує через насос і бкн?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Діло тільки в ціні трьохходового от і все (насос узяв б.у 160грн.)

При роботі нагріву будинку через бойлер немае церкуляції .(я так розумію що зворотній клапан створює опір, була ідея якщо опору буде мало то поставити 2 клапана відповідно опір зросте)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розкажу як я переробив свій двух контурний котел ...

 

А яка модель котла?

У котлах з бітермічним теплообмінником при нагріванні ГВС насос не працює.

У котлах з двома теплообмінниками - трьохходовий клапан перемікае контурі...

Як у Вас ситуація з рідним насосом котла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А яка модель котла?

У котлах з бітермічним теплообмінником при нагріванні ГВС насос не працює.

У котлах з двома теплообмінниками - трьохходовий клапан перемікае контурі...

Як у Вас ситуація з рідним насосом котла?

 

Там на фото по всей видимости котёл Вайлант Т4.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так котел Вайлант Т4.

наскільки я розібрався то гвс котла діе так при включенні гарячої води котел гідравлічно переміщае трьохходовий клапан на малий контур а також механічно від трьохходового включаеться мікрик на (мозги котла) для включення прогріву до 80 градусів,Таким чином гаряча вода від котла просто відключена а мікрик задіяний тобто котел включаеться для нагріву гвс по великому контуру,де відповідно насос бойлера відберає його на себе.

 

А насос самого котла працюе завжди ( тому як система котла гідравлічна і без насоса котел не запуститься)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так котел Вайлант Т4.

наскільки я розібрався то гвс котла діе так при включенні гарячої води котел гідравлічно переміщае трьохходовий клапан на малий контур а також механічно від трьохходового включаеться мікрик на (мозги котла) для включення прогріву до 80 градусів,Таким чином гаряча вода від котла просто відключена а мікрик задіяний тобто котел включаеться для нагріву гвс по великому контуру,де відповідно насос бойлера відберає його на себе.

 

А насос самого котла працюе завжди ( тому як система котла гідравлічна і без насоса котел не запуститься)

Харошее решение проблемы.

Можна ещё пойти другим путём,выбросить вторичный теплообменник а на его место подключить змеевик косвенника,термостат бойлера подключить к микровыключателю протока.

таким образом можно обойтись только одним насосом котла.

Хотя в этом котле могут быть и проблемы так как там задействована механика на переключение трёхходового клапана.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)

Я так же делал на висмане витопенд 100 старого образка, где датчик протока обычный. (на новых датчик цифровой).

И как уже говорилось, я новый насос не добавлял, а поставил трехходовой с приводом, пару релюх и термостат на бойлер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая нужда в бойлере? Я так понимаю, он размещён в одном помещении с котлом?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая нужда в бойлере? Я так понимаю, он размещён в одном помещении с котлом?

 

Больше комфорта по ГВС. При плохой воде, не так часто нужно промывать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можливість рецеркуляції,а також безпроблемність з термостатичними змішувачами,ну і багато плюсів по комфорту з гвс порівняно з котлом.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. А, бойлер, наверное, газ не экономит?

2. А если я наберу 200л в ванную, то у меня, минимум, пол-часа горячей воды не будет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. А, бойлер, наверное, газ не экономит?

2. А если я наберу 200л в ванную, то у меня, минимум, пол-часа горячей воды не будет?

__________________

1.Электрическому он не нужен.

2.Вода в бойлере +80С,бойлер на 80л, ванна 200 л (минус Ваши 60-70 дм3) итого 140л. Вода из крана +10 . Сливаем бойлер 80л добавляем 80л холодной воды получаем воду +45С- как на меня ,горячевата.Но нам то нуна было только 140 л, а получили мы 160, по идее в бойлере 10 л воды должно остаться ( это если не доливать холодной). А так за 10-15 минут ,когда Вы набираете ванну, вода в бойлере будет порядка 30-40 С.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Электрическому он не нужен.

2.Вода в бойлере +80С,бойлер на 80л, ванна 200 л (минус Ваши 60-70 дм3) итого 140л. Вода из крана +10 . Сливаем бойлер 80л добавляем 80л холодной воды получаем воду +45С- как на меня ,горячевата.Но нам то нуна было только 140 л, а получили мы 160, по идее в бойлере 10 л воды должно остаться ( это если не доливать холодной). А так за 10-15 минут ,когда Вы набираете ванну, вода в бойлере будет порядка 30-40 С.

 

1.Тут, вообще-то, про газовый.

2. Соответственно. Если у человека семья и, не дай Бог, банный день, надо газовый бойлер, литров 400.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Тут, вообще-то, про газовый.

Правильно котёл в паре с бойлером ,который может быть и электро.

2. Соответственно. Если у человека семья и, не дай Бог, банный день, надо газовый бойлер, литров 400.

Любой бойлер подбирается из расчётов водоразбора. Если ванна джакузи 6 местная- один водоразбор,а если семья под душем попрлещеться по очереди в течении 3 часов, совсем другой.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1.Тут, вообще-то, про газовый.

2. Соответственно. Если у человека семья и, не дай Бог, банный день, надо газовый бойлер, литров 400.

 

Вообще-то тут про ЭЛЕКТРО-бойлер с ГАЗОВЫМ котлом. И фишка в том, что при отборе горячей воды из бойлера вода поступает в бойлер через котел уже подогретая. И процесс отбора гор.воды практически беспрерывный.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвольте мені втрутитися у вашу розмору ,всеж таки тема про бойлер косвенного нагріву ,який подружили з двухконтурним котлом. А на рахунок чи хватить води у бойлері доповідаю приймали 3 чоловіка ванну а потім користувались гідро боксом но гаряча вода не закінчилась,наскільки я розумію ці перепади компенсу котел стабільно тримаючи температуру на бойлері.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...