Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кладка из узкого, половинчатого кирпича (250х60х65)

Nick2

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня. Хотів би всеж отримати відповідь на запитання яке мене цікавить від спеціалістів які займаються лицювальною цеглою.

Мається фундамент 350 мм. Хочу на ньому розмістити:

1. Газоблок 300 мм.

2. Утеплювач (вата) 50 мм.

3. Повітряний зазор 40 мм.

4. Лицювальна цегла 250х65х65 мм.

Приблизна схема додається. ЧИ ТАК МОЖЛИВО ????? Найбільш цікавить опирання клінкерної цеглини, який максемальний можливий виступ її.

Фото майбутнього будинку розміщував вище. Буду дуже-дуже вдячний за вашу консультацію.:beer::beer:

 

Чи можливо краще так: ??????

1. Газоблок 300 мм.

2. Повітряний зазор 40 мм.

3. Лицювальна цегла 250х65х120.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якої густини.?

 

Планую 400. Ви з сусідньої області і бачу в "пирогах" стін розбираєтесь. :beer: Блоки Аєрок однозначно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написали что хотите 300 планируте 400. Последняя толщ будет лучше однозначно
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написали что хотите 300 планируте 400

Я думаю вопрос был про плотность.

У меня стены ГБ М400-300мм.По проэкту должен был облицовываться половинчатым кирпичом с вентзазором и утеплениием.Но каменьщики сказали ,что стена будет не надежной.Поэтому буду облицовывать полноразмерным клинкерным кирпичем с вентзазором ,который планирую засыпать перлитом или ГБ щебнем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше кирпичом стандартных размеров , а 90 мм 60 мм это если нет другого выхода ,на этом не стоит экономить
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Планую 400. Ви з сусідньої області і бачу в "пирогах" стін розбираєтесь. :beer: Блоки Аєрок однозначно.

Якщо вирішили ГБ. Д400 -300мм то теплоопір буде 3.17.Трохи недотягує до нових норм,але вважаю що буде нормально.Одне що вам пораджу то внутрішню штукатурку робити з малопаропроникних матеріалів (гіпсова ).ГБ разом із своєю високою паропроникністю має здатність виводити тепло разом з паром тому краще зменшити паропроникність в середині приміщення якоюсь малопаропроникною штукатуркою, або вініловими оббоями.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Написали что хотите 300 планируте 400. Последняя толщ будет лучше однозначно

Так дійсно я мав на увазі плотність блоку 400. А товщина 300 мм.

 

Добавлено через 3 минуты

Я думаю вопрос был про плотность.

У меня стены ГБ М400-300мм.По проэкту должен был облицовываться половинчатым кирпичом с вентзазором и утеплениием.Но каменьщики сказали ,что стена будет не надежной.Поэтому буду облицовывать полноразмерным клинкерным кирпичем с вентзазором ,который планирую засыпать перлитом или ГБ щебнем.

 

Я ще не будував стіни але фундамент вже залитий. Ось і мене будівельники збивають на цілу цеглину, а не половинчату. Тому напевно також зупинюсь на 120 товщині. :)

 

Добавлено через 4 минуты

Дякую всім за відповіді. А тоді у мене ще запитання, яку товщину вентзазору краще робити ? І хто чим виводить зєднання між ГБ та лицювальною цеглою ? Чи варто вент зазор чимсь засипати, запінювати чи залишати пустим ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за відповіді. А тоді у мене ще запитання, яку товщину вентзазору краще робити ? І хто чим виводить зєднання між ГБ та лицювальною цеглою ? Чи варто вент зазор чимсь засипати, запінювати чи залишати пустим

Вентльований фасад повинен бути правельним.Вент зазор неможна нічим засипати.Передивіться силку про вент фасади,там правда цегла+вата+обліцовка.У вашому випадку ГБ+ обліцовка.

(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь. Будівельники практиканти взагалі не рокендують газоблоки утипляти ватою, а потім робити вензазор і потім лицювальну цеглу. Кажуть не дає ніякого єфекту і даремно викинуті гроші. Краще робити без вати.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь. Будівельники практиканти взагалі не рокендують газоблоки утипляти ватою, а потім робити вензазор і потім лицювальну цеглу. Кажуть не дає ніякого єфекту і даремно викинуті гроші. Краще робити без вати.

Я немав наувазі добавляти до ГБ вату.Просто в цьому блозі дуже добре розказують про то як має правильно вентилюватися стіна через вент зазор і як правильно встановлювати рішітки і верхній стик вент каналу.У вашому випадку вент зазор буде вентилювати газоблок .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую всім за відповіді особливо ФОН :beer::beer::beer:Визначився для себе ГБ300+40вентзазор+лицювальна цегла120.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Столкнулся с такой-же дилемой, по поводу облицовочного кирпича 65...

 

Но вот только с одним отличием, я его уже купил :o:o:o, прошлой осенью... было хорошее предложение от родственников, имелся выход на небольшую мануфактуру по производству гиперпрессованного кирпича в житомирской области.

 

Сейчас ситуация такая, залит фундамент, закуплен ГБ аэрок 400, 300мм, ну и облицовка "типа-литос" 60 мм. Чем ближе к весне, к началу строительства, тем больше одолевают сомнения по поводу успешной реализации затеи... :fool:

 

Опыта 0, есть "зафрахтованная" на весну бригада, к ихнему мнению конечно прислушиваюсь, говорят "все зробым як нада" - ну это такое... жить то мне!

 

Уважаемы специалисты, скажите пожалуйста:

 

1. Есть ли какие-то конкретные рекомендации, или нормы, по отношению к высота стены=ширина облицовочного кирпича. (не нашел подобной информации ни на одном сайте именитых производителей гиперпрессованного кирпича)

 

2. Можно ли безопасно, эффективно, качественно облицевать дом с высотой стен 6м, кирпичем 60 мм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Столкнулся с такой-же дилемой, по поводу облицовочного кирпича 65...

 

Но вот только с одним отличием, я его уже купил :o:o:o, прошлой осенью... было хорошее предложение от родственников, имелся выход на небольшую мануфактуру по производству гиперпрессованного кирпича в житомирской области.

 

Сейчас ситуация такая, залит фундамент, закуплен ГБ аэрок 400, 300мм, ну и облицовка "типа-литос" 60 мм. Чем ближе к весне, к началу строительства, тем больше одолевают сомнения по поводу успешной реализации затеи... :fool:

 

Опыта 0, есть "зафрахтованная" на весну бригада, к ихнему мнению конечно прислушиваюсь, говорят "все зробым як нада" - ну это такое... жить то мне!

 

Уважаемы специалисты, скажите пожалуйста:

 

1. Есть ли какие-то конкретные рекомендации, или нормы, по отношению к высота стены=ширина облицовочного кирпича. (не нашел подобной информации ни на одном сайте именитых производителей гиперпрессованного кирпича)

 

2. Можно ли безопасно, эффективно, качественно облицевать дом с высотой стен 6м, кирпичем 60 мм?

 

А яка у Вас товщина фундаменту ? Як плануєте робити "періг" стіни ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товщина фундамента: 400 мм.

Ширина ГБ: 300 мм.

Ширина цегли: 60 мм.

 

З приводу структури стіни маю одну велічезну білу пляму, от тому і прийшов за порадою до не зацікавлених спеціалістів...

 

Якщо цегла стандартної ширини все зрозумило, а в моему випадку коли вона 60 едине правильне рішення знайти важко.

 

Будівельніки кажуть ми зробим, але робитимуть вони лише так як їм зручно, тим більше не маю уявлення взагалі як цей "пиріг" правильнише викласти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо цегла стандартної ширини все зрозумило, а в моему випадку коли вона 60 едине правильне рішення знайти важко.

 

не вижу проблем в облицовке из кирпича шириной 60 мм, главное избежать свеса облицовки над цоколем, который будет выступающим из-за утепления.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газоблок 300 мм + кирпич лицевой с вент. зазором будет холодновато, если вы строитесь не в Крыму или Одессе. Газоблок в таком случае нужно брать минимум 375 или 400 толщиной. Т.к. при вент. зазоре учитывать облицовочный кирпич, как утепление не правильно .
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Газоблок 300 мм + кирпич лицевой с вент. зазором будет холодновато, если вы строитесь не в Крыму или Одессе. Газоблок в таком случае нужно брать минимум 375 или 400 толщиной. Т.к. при вент. зазоре учитывать облицовочный кирпич, как утепление не правильно .

 

З чого такі зроблені висновки ? Знаю декілька людей які живуть в будинку із ГБ 300мм. не чим не утеплені. І не скаржаться на холод в будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не вижу проблем в облицовке из кирпича шириной 60 мм, главное избежать свеса облицовки над цоколем, который будет выступающим из-за утепления.

 

Почему выступать, ГБ 300. Облицевка 60. Остаеться 40, отсюда и вопрос, поскольку кирпич 60, площадь "прилежания" или "накладывания" не большая:

 

1. Стоит ли делать вент-зазор в эти оставшиеся 40 мм?

2. Закладывать вент зазор утеплителями, паробарьерами "пирогами)))"?

3. Или для наилучьшей фиксации облицевочной стены с газоблоком ложить вплотную?

 

Как правильнее поступить в случае если облицевка 60мм?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Стоит ли делать вент-зазор в эти оставшиеся 40 мм?

 

производитель газобетона рекомендует вентзазор 40 мм.

 

2. Закладывать вент зазор утеплителями, паробарьерами "пирогами)))"?

 

если будет утеплитель, все равно нужен вентзазор

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зверху вже писали, що вензазор обовязково, а от утеплювача не радять, даремно викинуті кошти.:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да в доме буде не холодно вопрос сколько будет потрачено денег на отопление, из этих соображений я рекомендовал бы стену минимум из 375 мм толщины.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да в доме буде не холодно вопрос сколько будет потрачено денег на отопление, из этих соображений я рекомендовал бы стену минимум из 375 мм толщины.

 

Звичайно і я так рахую, що 375 мм. краще, а ще краще 400мм. Питання в тому чи вистачить наявного фундаменту ? Якщо фундамент 400мм то як зробити людині даний "періг" стіни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...